Bizim Köyün Şarkısı Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

BKM'nin Güldüy Güldüy Show Çocuk ile çektiği sinema filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi, hangi şehirde köyde ilçede geçiyor (Saklıca)?


Haber Tarihi : 28 Mar 2018 20:11 Son Düzenlenme Tarihi : 26 May 2018 06:17

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür adlı programın çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy ekibi oyuncularının yer aldığı BKM imzalı aile komedisi filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi? Oyuncu kadrosunda geleceğin yıldızları ile son dönemin başarılı yetişkinlerinin yer aldığı Bizim Köyün Şarkısı filminin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde yapıldı?

Yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop'un oturduğu, geniş oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Dora Dalgıç, Tansel Öngel, Güneş Sayın, Sezai Aydın, Aslı Omağ, Eda Döğer, Alperen Efe Esmer, İhsan Berk Aydın, Taha Sönmez Işık, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Zeynep Ilgın Çelik, Efe Aydın, Doğa Rutkay, Yonca Evcimik, İskender Paydaş, Burak Kut, Kıvanç Baran Arslan gibi isimlerin yer aldığı film 30 Mart 2018 tarihinde gösterime giriyor. BKM ile CJ Entertainment'ın ortak yapımında vizyona girecek olan filmin yapımcısı ise Necati Akpınar. Murat Kepez'in senaryosunu kaleme aldığı film Denizbank'ın sponsorluğuyla sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Bizim Köyün Şarkısı Filmi Nerede Çekildi?

bizim köyün şarkısı nerede çekildi saklıca hangi şehirde ilçede ilde çekimler

Film İstanbul'dan Muğla'ya taşınan bir ailenin öyküsünü anlatıyor. Doğal olarak çekimler de İstanbul ve Muğla'da yapıldı. Muğla'nın doğal güzelliklerinin kullanıldığı ve köy manzaralarıyla seyircileri büyüleyen çekim yerleri herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Türk televizyonlarının kısa sürede büyük beğeni toplayan çocuk yıldızlarının başrolde yer aldığı film İstanbul'da yaşayan Çınar'ın ve ailesinin bir anda Anadolu'ya taşınmasını konu alıyor. Hayali bir müzik yarışmasında yer almak olan Çınar, bu planları ile meşgulken babası bir anda köye dönmeyi kafasına koyar ve Çınar'ın tüm isyanına rağmen aile İstanbul'u terk edip köye taşınır. Çınar'ın kendisi gibi zeki kız kardeşi Zeynep de bu karardan doğal olarak etkilenmiştir ve aile yeni mekanlarında yani köylerinde ortama adapte olmaya çalışırlar. Grup Saklıca adlı bir müzik ekibi ile Çınar burada başarıyı yakalayabilecek mi
8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.

Tiyatro Oyunu: Kral Sezona Hızlı Giriş Yaptı

Erdal Özyağcılar ve Güzin Özyağcılar’ı aynı sahnede buluşturan tiyatro oyunu Kral, sezona hızlı bir giriş yaptı.

ÖZEL HABER
Sen Anlat Karadeniz Reytingleri Rating Sonuçları

Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları, rating sıralaması izlenme oranı. Sen Anlat Karadeniz reytinglerde kaçıncı oldu ne kadar izlendi?

VİDEO HABER
The Protector Ne Zaman Başlayacak?

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Netflix dizisi The Protector ne zaman başlıyor? Hakan: Muhafız yayın tarihi belli oldu.

Hürriyet Almanca Yayına Başlıyor

Hürriyet'in Almanca haber portalı hurriyet.de 15 Kasım'da yayına başlıyor.

Murat Övücü A Para'nın Ankara Haber Müdürü Oldu

Turkuvaz Medya Grubu'nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Murat Övücü A Para kanalının Ankara Haber Müdürü oldu.

Turkuvaz Medya Grubu'nda Tenkisat Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu'nda kimler işten çıkarıldı? Tenkisat dalgası devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul Komutan Dragos Gerçek Adı Kim Oynuyor?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Yunan - Rum komutan Dragos kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Diriliş Ertuğrul Dragos gerçek adı asıl ismi nereli?

Diriliş Ertuğrul Gündüz Gerçek Adı Osman'ın Abisi Kimdir?

Diriliş Ertuğrul'un oğlu Gündüz Alp kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diriliş Ertuğrul Gündüz gerçek adı, Osman'ın abisi asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!