Bizim Köyün Şarkısı Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

BKM'nin Güldüy Güldüy Show Çocuk ile çektiği sinema filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi, hangi şehirde köyde ilçede geçiyor (Saklıca)?


Haber Tarihi : 28 Mar 2018 20:11 Son Düzenlenme Tarihi : 26 May 2018 06:17

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür adlı programın çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy ekibi oyuncularının yer aldığı BKM imzalı aile komedisi filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi? Oyuncu kadrosunda geleceğin yıldızları ile son dönemin başarılı yetişkinlerinin yer aldığı Bizim Köyün Şarkısı filminin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde yapıldı?

Yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop'un oturduğu, geniş oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Dora Dalgıç, Tansel Öngel, Güneş Sayın, Sezai Aydın, Aslı Omağ, Eda Döğer, Alperen Efe Esmer, İhsan Berk Aydın, Taha Sönmez Işık, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Zeynep Ilgın Çelik, Efe Aydın, Doğa Rutkay, Yonca Evcimik, İskender Paydaş, Burak Kut, Kıvanç Baran Arslan gibi isimlerin yer aldığı film 30 Mart 2018 tarihinde gösterime giriyor. BKM ile CJ Entertainment'ın ortak yapımında vizyona girecek olan filmin yapımcısı ise Necati Akpınar. Murat Kepez'in senaryosunu kaleme aldığı film Denizbank'ın sponsorluğuyla sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Bizim Köyün Şarkısı Filmi Nerede Çekildi?

bizim köyün şarkısı nerede çekildi saklıca hangi şehirde ilçede ilde çekimler

Film İstanbul'dan Muğla'ya taşınan bir ailenin öyküsünü anlatıyor. Doğal olarak çekimler de İstanbul ve Muğla'da yapıldı. Muğla'nın doğal güzelliklerinin kullanıldığı ve köy manzaralarıyla seyircileri büyüleyen çekim yerleri herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Türk televizyonlarının kısa sürede büyük beğeni toplayan çocuk yıldızlarının başrolde yer aldığı film İstanbul'da yaşayan Çınar'ın ve ailesinin bir anda Anadolu'ya taşınmasını konu alıyor. Hayali bir müzik yarışmasında yer almak olan Çınar, bu planları ile meşgulken babası bir anda köye dönmeyi kafasına koyar ve Çınar'ın tüm isyanına rağmen aile İstanbul'u terk edip köye taşınır. Çınar'ın kendisi gibi zeki kız kardeşi Zeynep de bu karardan doğal olarak etkilenmiştir ve aile yeni mekanlarında yani köylerinde ortama adapte olmaya çalışırlar. Grup Saklıca adlı bir müzik ekibi ile Çınar burada başarıyı yakalayabilecek mi
Instagram, IGTV'yi Duyurdu

Instagram'ın duyurduğu IGTV uygulaması nedir, ne işe yarayacak?

FOX, Walt Disney'e Satıldı

Medya dünyasında dev satış gerçekleşmek üzere. İş bakanlığın onayına kaldı.

Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!