Murat Kahraman, Mynet Kadrosuna Katıldı

Dijital içerik platformu Mynet kadrosunu Murat Kahraman ile güçlendirdi.


Haber Tarihi : 23 May 2018 02:13

Türkiye’nin dijital içerik platformlarından Mynet, kadrosunu sektörün deneyimli ismi Murat Kahraman ile güçlendirdi.

Uzun yıllardır dijital pazarlama, oyun ve interaktif servisler konularında hem Türkiye hem de global internet sektöründe iz bırakan çalışmalara imza atan Murat Kahraman, sahip olduğu tecrübeyi “Chief Gaming Officer” unvanıyla Mynet için sunmaya başladı.

30’dan fazla içerik servisi ile aylık yaklaşık 40 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Mynet’in oyun bölümündeki tüm süreçlerden sorumlu isim olarak kadroya katılan Murat Kahraman, oyun servislerinin yönetimi, yerel ve küresel büyüme stratejileri ile ilgili pazarlama süreçlerinin Mynet’teki en kıdemli ismi olacak.

Murat Kahraman kimdir?

murat kahraman

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Murat Kahraman, kariyer basamaklarına kurucu ortağı olduğu Trionet ile başladı. 2004 yılında ekolay.net bünyesine katılan Kahraman, daha sonra Doğuş Media Grubu ve Türk Telekom’da oyun başta olmak üzere internet servisleri ve interaktif medya departmanlarının yöneticiliğini yaptı. 8bit Dijital Ajans ve Upİstanbul Creative Digital Ajans’ta kurucu olarak girişimci yönünü de ortaya koyan Kahraman, edindiği tecrübeyi global arenaya taşıyarak 2015 yılı başında UPLONDON’ı kurdu. Kahraman burada Londra merkezli olarak küresel internet rekabetinde başarılı projelere imza attı.

Mayıs 2018 itibarıyla Mynet’te Chief Gaming Officer olarak görev alan Kahraman, 2010 yılında “Sosyal Medya 101” ile ilk kitabını yayımladı. Kahraman 2013 yılında ise değişen sosyal medya ve pazarlama tekniklerinin etkisiyle güncellediği “Sosyal Medya 101 2.0” başlıklı ikinci kitabını yayımlayarak bu alanlardaki tecrübesini geniş kesimlere ulaştırdı.mynet murat kahraman
ÖZEL HABER
Show Radyo ve Radyo Viva Satıldı Kim Satın Aldı?

Show Radyo ve Radyo Viva kanalları satıldı mı? Bu kanalları kim satın aldı? İşte iki kanalın yeni patronu.

My Fair Lady Uyarlaması Yerli Dizinin Kadrosu Belli Oldu

Kore yapımı My Fair Lady dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Türk yapımı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!