Zehra Küçük NTV'de Haber Sunacak

Zehra Küçük 24 TV'den ayrıldı. Küçük'ün bundan böyle hangi kanalda haber sunacağı belli oldu.


Haber Tarihi : 02 Haz 2018 00:50

Ziraat Bankası'ndan çektiği krediyle CNN Türkve Kanal D'yi satın alan Demirören Grubu NTV'den Buket Aydın ve Sultan Arınır'ı transfer etmişti. Bunun üzerine yeni ekran yüzü konusunda transfer atağına girişen NTV ise ilk olarak Beyaz TV'den Buse Yıldırım ile anlaşmıştı.

NTV'nin ikinci transferi ise bugün kesinleşti. 24 TV ekranlarında haber programlarını sunan Zehra Küçük önümüzdeki dönemlerde NTV'de seyirci karşısına çıkacak.

zehra küçük hangi kanalda ntv 24 tv'den neden ayrıldı mı
Mesleğe Skyturk'te haber programcılığı yaparak başlayan Küçük daha sonra aynı kanalda muhabir ve sunuculuk yaptı. Ardından 360 TV bünyesinde çalışan Küçük, Günaydın Türkiyem isimli sabah programını ve ardından Ana Haberi sundu. Bir süre sonra geçtiği 24 TV'de Gece Raporu programını sunmaya başlayan Zehra Küçük son olarak Gece Moderatörlüğü ve Haftasonu Ana Haber sunuculuğu yapıyordu.zehra küçük ntv 24 tv kanal 24 zehra küçük hangi kanalda haber sunuyor zehra küçük 24 tv'den neden ayrıldı
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!