Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

Show TV'de yayınlanan Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor? Romantik komedi dizisi Meleklerin Aşkı hangi şehirde ilçede geçiyor, çekim yeri.


Haber Tarihi : 02 Haz 2018 07:25 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Tem 2018 21:58

Show TV'nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı'nın nerede çekiliyor olduğu merak konusu oldu. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve setinden ilk karelerin paylaşıldığı dizi çekim yerleri il de ilgi çekmeyi başardı. Yakında seyirciyle buluşması beklenen Meleklerin Aşkı dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor, dizinin seti nereye kuruldu?

Süreç Film imzasıyla seyirciye servis edilecek olan dizinin genel koordinatörü olarak Akın Topuz görev alıyor. Senarist ve yönetmen olarak Ersoy Güler'in imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda da birbirinden başarılı isimler bulunuyor. Didem Balçın, Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Serkan Kuru, Toygan Avanoğlu, Alihan Aracı, Özlem Mahmutoğlu, Rümeysa Arslan, Ebrar Alya Demirbilek, Arda Adil Görgen ve Deniz Kaynak gibi isimlerin rol aldığı dizi yaz sezonunun iddialı projelerinden birisi olarak öne çıkıyor.

meleklerin aşkı nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede çekim yeri

Berkay Hardal'ın canlandırdığı Yağmur karakteri henüz bebek iken annesi tarafından huzurevine bırakılmıştır. Gayet zeki, sevgi dolu ve merhamet duygusu kabarık bir genç olan Yağmur'un aksine Gülper Özdemir'in hayat verdiği Melek karakteri ise inatçı bir yapıdadır ama adaletten taviz vermez ve kendi hayatını doğaya adamak konusunda bir dakika bile düşünmeden hareket edebilen bir genç kadındır. Dizide bu iki genci bir araya getirecek olan ise Oya Başar'ın canlandırdığı Rukiye karakteridir. Bu karakter Melek'in annesidir. 

Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Romantizm ve aşk ile dolu olan, güldürü ögelerinin de asla eksik olmadığı dizinin çekimleri İstanbul'un Zekeriyaköy semtinde başladı. Dizi genel olarak İstanbul'da geçecek ve çeşitli semtlerde set kurulacak. Dizinin bazı bölümlerinde İzmir'e de set kurulacak. Güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi çeken yapım kısa bir süre sonra Show TV'de izleyenlerle buluşmaya başlayacak.meleklerin aşkı çekim yeri neresi meleklerin aşkı dizisi nerede çekiliyor meleklerin aşkı dizisindeki ev nerede
ÖZEL HABER
Show Radyo ve Radyo Viva Satıldı Kim Satın Aldı?

Show Radyo ve Radyo Viva kanalları satıldı mı? Bu kanalları kim satın aldı? İşte iki kanalın yeni patronu.

My Fair Lady Uyarlaması Yerli Dizinin Kadrosu Belli Oldu

Kore yapımı My Fair Lady dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Türk yapımı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!