Organize İşler 2 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu

Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Organize İşer 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte vizyona girecek? Gösterim tarihi belli oldu.


Haber Tarihi : 11 Haz 2018 04:56

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Türk sinemasının en başarılı filmleri arasında yer almayı başaran Organize İşler'in devamının geleceği uzun süredir konuşulan bir haberdi. Erdoğan yeni röportajında filmin vizyon tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. Organize İşler 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte gösterime girecek?

2005 yapımı olan ve çok ses getiren Organize İşler'in oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Tolga Çevik, Özgü Namal, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tuncel Salman, Öner Erkan, Ebru Akel gibi birçok ünlü isim yer alıyordu. Devam filminde ise Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın yanı sıra rol alması kesinleşen isimler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ata Demirer gibi isimler bulunuyor. Mars Dağıtım tarafından sinemalara servis edilecek film gerek kadrosu gerek hikayesiyle yine çok ses getirecek gibi görünüyor. 

organize işler 2 ne zaman vizyona girecek hangi tarihte çıkacak gösterim tarihi yayınlanacak

Bir gazeteye röportaj veren Yılmaz Erdoğan Organize İşler İki filminin 3 Ocak 2019'da sinemalarda yayınlanacağını açıkladı. Çekimlerine henüz başlanmayan filmin oyuncu kadrosuna yeni yıldızların katılabileceği de kulislerde konuşulan bilgiler arasında. Erdoğan, filmin üzerinde üç yıldır çalıştığını ve Eylül-Ekim-Kasım döneminde çekimlerin tamamlanacağını duyurmuştu.organize işler 2 vizyon tarihi organize işler 2 ne zaman vizyona girecek organize işler 2 gösterim tarihi organize işler 2 hangi tarihte yayınlanacak
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!