Organize İşler 2 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu

Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Organize İşer 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte vizyona girecek? Gösterim tarihi belli oldu.


Haber Tarihi : 11 Haz 2018 04:56

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Türk sinemasının en başarılı filmleri arasında yer almayı başaran Organize İşler'in devamının geleceği uzun süredir konuşulan bir haberdi. Erdoğan yeni röportajında filmin vizyon tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. Organize İşler 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte gösterime girecek?

2005 yapımı olan ve çok ses getiren Organize İşler'in oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Tolga Çevik, Özgü Namal, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tuncel Salman, Öner Erkan, Ebru Akel gibi birçok ünlü isim yer alıyordu. Devam filminde ise Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın yanı sıra rol alması kesinleşen isimler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ata Demirer gibi isimler bulunuyor. Mars Dağıtım tarafından sinemalara servis edilecek film gerek kadrosu gerek hikayesiyle yine çok ses getirecek gibi görünüyor. 

organize işler 2 ne zaman vizyona girecek hangi tarihte çıkacak gösterim tarihi yayınlanacak

Bir gazeteye röportaj veren Yılmaz Erdoğan Organize İşler İki filminin 3 Ocak 2019'da sinemalarda yayınlanacağını açıkladı. Çekimlerine henüz başlanmayan filmin oyuncu kadrosuna yeni yıldızların katılabileceği de kulislerde konuşulan bilgiler arasında. Erdoğan, filmin üzerinde üç yıldır çalıştığını ve Eylül-Ekim-Kasım döneminde çekimlerin tamamlanacağını duyurmuştu.organize işler 2 vizyon tarihi organize işler 2 ne zaman vizyona girecek organize işler 2 gösterim tarihi organize işler 2 hangi tarihte yayınlanacak
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!