Organize İşler 2 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu

Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Organize İşer 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte vizyona girecek? Gösterim tarihi belli oldu.


Haber Tarihi : 11 Haz 2018 04:56

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Türk sinemasının en başarılı filmleri arasında yer almayı başaran Organize İşler'in devamının geleceği uzun süredir konuşulan bir haberdi. Erdoğan yeni röportajında filmin vizyon tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. Organize İşler 2 ne zaman çıkacak, hangi tarihte gösterime girecek?

2005 yapımı olan ve çok ses getiren Organize İşler'in oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Tolga Çevik, Özgü Namal, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tuncel Salman, Öner Erkan, Ebru Akel gibi birçok ünlü isim yer alıyordu. Devam filminde ise Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın yanı sıra rol alması kesinleşen isimler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ata Demirer gibi isimler bulunuyor. Mars Dağıtım tarafından sinemalara servis edilecek film gerek kadrosu gerek hikayesiyle yine çok ses getirecek gibi görünüyor. 

organize işler 2 ne zaman vizyona girecek hangi tarihte çıkacak gösterim tarihi yayınlanacak

Bir gazeteye röportaj veren Yılmaz Erdoğan Organize İşler İki filminin 3 Ocak 2019'da sinemalarda yayınlanacağını açıkladı. Çekimlerine henüz başlanmayan filmin oyuncu kadrosuna yeni yıldızların katılabileceği de kulislerde konuşulan bilgiler arasında. Erdoğan, filmin üzerinde üç yıldır çalıştığını ve Eylül-Ekim-Kasım döneminde çekimlerin tamamlanacağını duyurmuştu.organize işler 2 vizyon tarihi organize işler 2 ne zaman vizyona girecek organize işler 2 gösterim tarihi organize işler 2 hangi tarihte yayınlanacak
Şeytan Tüyü Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapıldı?

Star TV'de yayınlanan sinema filmi Şeytan Tüyü nerede çekildi? Şeytan Tüyü filminin çekimleri hangi ilde şehirde ilçede yapıldı, çekim yeri.

Şansa Bak Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Çekimleri Yapıldı?

FOX ekranlarında yayınlanan TV filmi Şansa Bak nerede çekildi? Şansa Bak filminin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde yapıldı?

Milliyet Yuvaya Döndü

Demirören Medya Grubu bünyesindeki Milliyet gazetesi eski yuvasına döndü.

Halil Özer Habertürk'ten Ayrıldı mı?

Ciner Medya Grubu'nda ayrılıklar devam ediyor. Habertürk Gazetesi'nin spor müdürü Halil Özer kurumdan ayrıldı.

Facebook Vidpresso'yu Satın Aldı

Sosyal medya devi Facebook Vidpresso'yu satın alarak video rekabetinde öne geçmeyi hedefliyor.

ÖZEL HABER
LASK Linz Beşiktaş Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Lask Linz Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda BJK Lask Linz maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Show Radyo ve Radyo Viva Satıldı Kim Satın Aldı?

Show Radyo ve Radyo Viva kanalları satıldı mı? Bu kanalları kim satın aldı? İşte iki kanalın yeni patronu.

My Fair Lady Uyarlaması Yerli Dizinin Kadrosu Belli Oldu

Kore yapımı My Fair Lady dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Türk yapımı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!