Fenerbahçe Hazırlık Maçları Hangi Kanalda - 2018?

2018 yaz döneminde Fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe'nin 2018 yaz hazırlık maçları şifreli mi şifresiz mi?


Haber Tarihi : 19 Haz 2018 12:20 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Tem 2018 19:29

2018-2019 sezonu öncesinde radikal değişiklikler yaşayan Fenerbahçe'nin hazırlık maçlarının hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Geçen sezonu ikinci sırada bitiren ve Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamaya hak kazanan sarı lacivertliler sezonu erken açacaklar. Aziz Yıldırım'ın uzun süreli başkanlığının sonlanması, Ali Koç'un yeni başkan seçilmesi derken teknik patron Aykut Kocaman'la da yolların ayrıldığı Fenerbahçe'de hazırlık kampı yeni teknik direktör ve yeni transferlerle başlayacak. Önümüzdeki sezona hızlı başlamak ve Avrupa'da başarı elde etmek isteyen FB hazırlık maçları hangi kanalda gösterilecek?

fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda 2018

Fenerbahçe'nin yeni sezon hazırlık maçlarının nerede yayınlanacağı belli oldu. Sarı lacivertli takım hazırlık maçlarını D-Smart ekranlarında oynayacak. Smart Spor'da seyirciyle buluşacak olan maçlar D-Smart abonesi olmayanlar için doğal olarak şifreli yayınlanacaklar. Maçların yabancı kanalda yayınlanması halinde ise Medyanoz'dan bu bilgilere ulaşabilecek ve televizyonunuzda gerekli ayarları yaparak maçları takip edebileceksiniz. Fenerbahçe'nin ve diğer takımların maçlarına ilişkin yabancı kanal bilgilerini öğrenmek için Medyanoz'u Twitter üzerinden buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. 
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!