Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 19 Haz 2018 13:45 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 00:57

Son dönemin başarılı genç isimleriyle deneyimli oyuncuları bir araya getirerek yaz sezonuna damga vurmak isteyen Meleklerin Aşkı dizisinde kim kimdir, hangi oyuncu hangi rolde? Dizideki karakterleri canlandıran oyuncular kimler? Gülper Özdemir ile Berkay Hardal'ın başrol olduğu dizinin oyuncu kadrosu ve karakter bilgilerine dair tüm detaylar...

Dizinin Öyküsü:

Yağmur daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırır. Çünkü Yağmur; huzurevine adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

Meleklerin Aşkı Dizisinde Kim Kimdir?

meleklerin aşkı oyuncu kadrosu kadın erkek oyuncular tam liste

Show TV'de ekrana gelecek olan romantik komedi dizisinde hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyorsanız karakter - gerçek adı eşleşmelerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Oyuncuların fotoğraflarının da yardımıyla merak ettiğiniz rollerin asıl isimlerini öğrenebilir, bu sayede oyuncuların yaşı, nereli olduğu (memleketi) gibi bilgilere erişebilirsiniz. 

Meleklerin Aşkı Rukiye Hangi Oyuncu?

meleklerin aşkı rukiye gerçek adı meleğin annesi

Bu karaktere Oya Başar can veriyor. Melek'in annesi. Dediği dedik çaldığı düdük bir emekli hâkime… Dünyanın en huysuz, en inatçı ama bir yandan da en tatlı kadınıdır o. Yumuşacık kalbini dominant karakteriyle örtmeye çalışmaktadır. Yıllar önce kocası tarafından terk edilmiştir ve şimdi tek amacı iki kızını ve hatta onların ailelerini de kendi kanatlarının altında birleştirmektir. Böylece hala içten içe aşık olduğu eski kocasına karşı büyük bir zafer edinmiş olacaktır. Bu uğurda da kızı Melek’i, huyundan suyundan emin olduğu efendi bir delikanlıyla evlendirmek için kolları sıvayacak, türlü çeşit entrikaların baş mimarlığını üstlenecektir.

Meleklerin Aşkı Melek Kimdir?

meleklerin aşkı melek gerçek adı kaç yaşında hangi oyuncu sevgilisi abisi ablası

Genç oyuncu Gülper Özdemir Melek Saymaz'a hayat veriyor. Rukiye'nin kızı. En az annesi Rukiye kadar inatçı ve dediğim dedik bir kızdır Melek. Hayattaki en büyük amacı ise öğrenmektir. Henüz yüksek lisans yapmakta olan Melek’in üniversiteyle olan ilişiğini bir ömür kesmeye niyeti yoktur. Aynı zamanda, varlığından haberdar olduğu her türlü haksızlığa karşı baş kaldırmaya yeminli bir aktivisttir. Herkesin dört gözle beklediği aşka karşı, kapısını değil çalmak yumruklasa bile fark edemeyecek kadar kördür.

Meleklerin Aşkı Yağmur Gerçek Adı

meleklerin aşkı yağmur hangi oyuncu meleğin sevgilisi

Yağmur Duru rolüne Berkay Hardal can veriyor. Merhametin, minnetin ve vicdanın olgunlaştığı bir yerde, onlarca yaşlı meleğin şefkatli kucağında büyümüştür Yağmur. Çünkü daha bebekken annesi tarafından bir huzurevinin kapısına bırakılmış ve oradaki yaşlı melekler tarafından büyütülmüştür. Bu yüzden olsa gerek yaşlıların tecrübesini genç zihnine sığdırabilmiş bir delikanlıdır. Kuşkusuz ki onun aşkı da yaşamı gibi diğer insanlardan çok başka başlayacak ve hınzır mücadelelerle sınanacaktır.

Meleklerin Aşkı Melike'yi Kim Oynuyor?

meleklerin aşkı melike hangi oyuncu sevgilisi kocası eşi kızı çocuğu oğlu

Melike Çekilmez adlı karakteri canlandıran oyuncu Didem Balçın'dır. Rukiye’nin büyük kızı, Necmettin’in eşidir Melike. Oya ve Kaya adında ikizleri ve Şirin adında bir küçük kızı vardır. Çocuk sahibi olduktan sonra kocası Necmettin’in de baskısıyla diş hekimliği yapmaktan bir süreliğine vazgeçse de azimli bir kadın olarak kocasını ev kredisine sokup, mali nedenlerle yeniden çalışmaya başlayacaktır. Tabi ki Necmettin’in kıskançlığı ve geleneksel tavrından doğan kimi marazlar olacaktır ama yanlarına taşınan Rukiye, yanında çok daha büyük marazlarla geleceğinden diğer marazlar gölgede kalacaktır.

Meleklerin Aşkı Necmettin Gerçek İsmi

meleklerin aşkı necmettin gerçek adı asıl ismi kim oynuyor melikenin kocası babası annesi

Deneyimli aktör Toygan Avanoğlu Necmettin Çekilmez'i canlandırıyor. Çekilmez ailesinin reisi, Rukiye Hanım’ın damadıdır. Bir eşek çiftliği vardır ve geçimini bu çiftlikten sağlar. Cimri, kıskanç ve maço bir adamdır. Necmettin’in tüm hayatı hesap- kitaptır. Hayata kâr- zarar gözlüğüyle bakar ve hep kâra geçmek ister. Geleneksel tavrından dolayı evde kendi sözünün geçmesini ister ve öyle olduğunu zanneder. Çünkü Melike ve çocuklar Necmettin’e tamam demeyi ihmal etmeyip kendi bildiklerini okumaktan geri durmazlar. Sadece Rukiye bu düzene ayak uydurmaz ve tüm varlığıyla Necmettin’i domine eder. Çünkü Necmettin Rukiye Hanım’dan çok çekinmektedir.

Meleklerin Aşkı Teoman Hangi Oyuncu?

meleklerin aşkı teoman kimdir meleğin ortağı dişçi doktor

Dizide Teoman Acar rolüne Serkan Kuru can vermekte. Melike’nin diş hekimliği kliniğinin ortağıdır. Melike çocuklarla ilgilenmek için mesleğe ara vermeden önce uzun süre birlikte çalışmışlardır. Gün gelip Melike kliniğe dönmeye karar verince de Teoman onu büyük bir mutlulukla karşılamıştır. Kuşkusuz ki Necmettin bütün kıskançlığıyla sürekli tepelerinde olacak ve Teoman’a sırf karısının yakınından bulunan bir erkek olduğu için etmediğini bırakmayacaktır. Aslında çok da haksız değildir. Çünkü Teoman içten içe Melike’den hoşlanmaktadır.

Meleklerin Aşkı Sercan Kimdir?

meleklerin aşkı dizisinde sercanı kim oynuyor hangi oyuncu canlandırıyor

Sercan Alagöz karakterini ise Alihan Aracı canlandırıyor. Sercan Yağmur’un en yakın arkadaşıdır. Eğer Yağmur bir yerde bir tartışmaya karışmış ya da başına bir bela açılmışsa bunun tek nedeni vardır, o da tabi ki Sercan’dır. Başına açtığı tüm işleri, iyi niyetinden ve serde delikanlılık olduğundan açar. “Kız meselesi” mi? Hayır canım, ne alakası var? Sercan’ın asla o taraklarda bezi olmaz.

Meleklerin Aşkı Deniz Gerçek Adı

meleklerin aşkı deniz gerçek adı asıl ismi nedir

Bu rolü Rümeysa Arslan oynuyor. Melek’in en yakın iki arkadaşından biridir. O da tıpkı Melek gibi azılı bir aktivisttir ama o haksızlıklara karşı çıkmak için kendini kapılara zincirlemeyi bildiği gibi aşkının ya da hevesinin uğruna başkalarını da zincirlemeyi göze alabilmektedir. Yağmur’u ilk gördüğü an, yeni hedefine çoktan kilitlenmiştir.

Meleklerin Aşkı Mehtap Asıl İsmi

meleklerin aşkı mehtap özlem mahmutoğlu

Özlem Mahmutoğlu canlandırıyor. Melek’in en yakın iki arkadaşından biri olan Mehtap da tıpkı Melek gibi aktivisttir. Onunla birlikte gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, hayvan hakları ve kadına şiddet gibi evrensel sorunlara dikkat çekmek için çeşitli eylemler yapmıştır. Mizaç olarak Melek’e Deniz’den daha yakın olsa da aşk meşk konularıyla Melek’ten daha ilgili olduğu açıkça ortadadır.

Meleklerin Aşkı Şirin Gerçek Adı Kaç Yaşında?

meleklerin aşkı şirin gerçek adı kaç yaşında kızı sarışın çocuk oyuncu

Bu rolü Çocuktan Al Haberi programının minik yıldızı Ebrar Alya Demirbilek canlandırıyor. Henüz sadece altı yaşında olan Şirin, Çekilmez ailesinin en küçük bireyidir. Büyümüş de küçülmüş lafı onun için icat edilmiştir. Evin neşesi ve istihbaratıdır. Çocuksu hisleri ve hinlik gibi görünen saflığı sayesinde kimi zaman çözülmez denen olayları çözüme kavuşturacak kimi zaman da ufak çaplı felaketlere neden olacaktır.

Meleklerin Aşkı Oya Hangi Oyuncu Oynuyor?

meleklerin aşkı oya kimdir babası kardeşi abisi ablası

Oya Çekilmez'e Deniz Kaynak can veriyor. Çekilmez ailesinin ergenlik çağındaki hınzır ikizlerinin tekidir Oya. İstediğini yapmayı daha doğrusu yaptırmayı iyi bilir. Her türlü olaydan ustalıkla sıyrılma kabiliyetine sahiptir. Baktı olmuyor, başına iş alacak, o zaman da dudaklarını büküp üzgün ifadesini takınıverir. Nasıl olsa onun bu hali karşısında “ah canım yaa” diyemeyecek kimse yoktur.

Meleklerin Aşkı Kaya Kimdir?

meleklerin aşkı kaya gerçek adı kaç yaşında nereli

Kaya karakterine ise Arda Adil Görgen hayat vermekte. Çekilmez ailesinin ergenlik çağındaki hınzır ikizlerinin diğer tekidir Kaya. O da tıpkı Oya gibi hin zekâsı sayesinde hiçbir isteğinden geri kalmaz. Başı belaya girse bile bu belayı büyük bir ustalıkla etrafındaki herhangi bir canlıya yönlendirme özelliğine sahiptir. Olur da bu taktik işe yaramazsa ikinci bir silahı vardır. O da sürekli büyüdüğünü iddia ettiği halde henüz sadece çocuk olduğu bahanesidir. 

meleklerin aşkı annesi babası abisi ablası teyzesi halası sevgilisi karısı kocası eşi hanımı beyi kimdir eniştesi amcası ninesi dedesi ananesi babaannesi rolünü hangi oyuncu oynuyor dişçi doktor arkadaşı kankası nişanlısı polis avukat kapıcı yardımcı
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!