Darısı Başımıza Öykü Kimdir Ozan'ın Sevgilisi Gerçek Adı

Show'un yeni dizisinde Darısı Başımıza Öykü kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu oynuyor? Darısı Başımıza Öykü gerçek adı Ozan'ın sevgilisi.


Haber Tarihi : 03 Tem 2018 12:58 Son Düzenlenme Tarihi : 03 Tem 2018 12:58

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan Darısı Başımıza dizisinde Öykü karakterini kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? Darısı Başımıza Öykü kimdir, dizide Ozan'ın sevgilisi olarak izlediğimiz karakterin gerçek adı asıl ismi nedir? Öykü kaç yaşında, Cem'in nişanlısı nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı?

darısı başımıza öykü gerçek adı kimdir kaç yaşında hangi oyuncu

2018 yaz sezonunun iddialı projelerinden biri olan ve çarşamba akşamları izleyenlerle buluşan ekranların yeni dizisi Darısı Başımıza, genç ve tecrübeli oyuncularıyla dikkat çekmeyi başardı. Sıcak bir aşk hikayesini ekrana getirecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, İbrahim Kendirci, Nergis Kumbasar, Açelya Topaloğlu, Ulvi Alacakaptan gibi tecrübeli isimler yer alırken bir yandan da genç ve başarılı isimler yer alıyor. Dizinin en dikkat çeken isimlerinden biri de ana karakterlerden biri olan Öykü.

Zerrin'in ortanca kızı olan Öykü güzel olduğu kadar soğukkanlı ve kontrol sahibi birisidir. Hayatını düzenli bir şekilde yaşayan, planlarına sadık kalan bir kız olan Öykü karakteri tam anlamıyla ailenin medarı iftiharıdır. Başarılı kızımız atacağı adımları her zaman önceden hesaplar ve hayatında sürprize çok fazla yer vermek istemez. Arslansoy Yapım isimli şirketin veliahtı olan Cem ile nişanlı olan ve bir süre sonra onunla evlenecek olan Öykü, bir anda bazı sürprizlerle karşılaşır ve işlerin rengi değişir. İleride Ozan'ın sevgilisi haline gelecek olan Öykü karakterini hangi oyuncunun canlandırdığına şimdi hep birlikte bakalım.

Darısı Başımıza Dizisinde Öykü'yü Kim Oynuyor?

Dizide bu karaktere Elif Doğan can veriyor. 6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da doğan genç ve güzel oyuncu şu anda 24 yaşında. İstanbul Üniversitesi'nin İngilizce Öğretmenliği bölümünde eğitim hayatını sürdüren oyuncu yan dal olarak aynı üniversitenin konservatuar bölümüne geçerek müzikal eğitimi de almaya başladı. 

Elif Doğan'ın ilk oyunculuk deneyimi yine Show TV'de yayınlanan 2016 yapımı Aşk Laftan Anlamaz olmuştu. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde performans sergileyen genç oyuncu bu projede Zeynep karakterine can vermişti. 2017-18 sezonunda ise Show'un bir başka dizisi olan Çukur'da Hale'yi canlandırmıştı.darısı başımıza elif doğan hangi karakteri canlandırıyor darısı başımıza öykü gerçek adı darısı başımıza öykü kaç yaşında
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!