Darısı Başımıza Canan Gerçek Adı Kimdir Cem'in Annesi

Yeni dizide Darısı Başımıza Canan gerçek adı asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Darısı Başımıza Canan kimdir Cem'in annesi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 03 Tem 2018 22:05

İlk bölümüyle 4 Temmuz 2018 Çarşamba akşamı seyirciye merhaba diyecek olan Show TV ekranlarının yeni dizisinde Darısı Başımıza Canan kimdir gerçek adı asıl ismi nedir? Darısı Başımıza Cem'in annesi rolünü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bu karaktere hayat veren kadın oyuncu kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

darısı başımıza canan kimdir gerçek adı kaç yaşında cemin annesi

Dizide Arslansoy Yapım adlı şirketin yönetim kurulu başkanı olarak karşımıza çıkan bir iş kadını olan Canan, Cem'in annesidir. Öykü'nün aslında müstakbel kaynanası - kayınvalidesi olan bu kadın, son derece hırslı bir karaktere sahip. Tuttuğunu koparan, politik kişiliği baskın olan tehlikeli bir kadındır. Son derece yırtıcı birisi olan Canan tam anlamıyla şirketi ve ailesi için yaşar. Hikaye ilerledikçe hem işinin hem de ailesinin eski dostu Zerrin yüzünden tehlikeye düştüğünü düşünmeye başlar.

Canan'ın oynayacağı oyunlar hem Ozan ile Öykü'nün hikayesini sekteye uğratacak hem de Cem'in başını zaman zaman belaya sokacaktır. Gücünü kullanmaktan çekinmeyen bu karakter sempatik tavırları kadar itici yönüyle de ön plana çıkar.

Darısı Başımıza Canan Gerçek Adı Nedir?

Dizide bu role tecrübeli oyuncu Nergis Kumbasar can veriyor. 1963 yılında Ankara'da doğan Kumbasar çeşitli programlarda sunuculuk görevi de yapmıştı. Daha önce Acemi Cadı, Papatyam, Çapkın ve Kiralık Aşk gibi dizilerdeki performansıyla büyük beğeni toplayan Kumbasar Evimin Erkeği ve Sardunya adlı televizyon dizilerinin de senaryosunu kaleme almıştı.darısı başımıza canan gerçek adı darısı başımıza cemin annesi kimdir darısı başımıza canan hangi oyuncu nergis kumbasar darısı başımıza dizisinde hangi rolde
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!