4N1K İlk Aşk Oya Gerçek Adı Kimdir Yaprak'ın Annesi

Cuma günleri yayınlanan dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı nedir, kim oynuyor? 4N1K Yaprak'ın annesi Oya kimdir, asıl ismi, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 20:54

Geniş oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Sina Özer, Atakan Hoşgören, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Burak Yörük gibi genç isimlerin ve Beyti Engin, Bülent Alkış, Zeynep Özder gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisinde Oya karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İlk bölümüyle cuma günü seyirciye merhaba diyen dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? 4N1K'da Yaprak'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk oya gerçek adı asıl ismi nedir aybanu aykut kaç yaşında yaprakın annesi kimdir

Dizinin ana karakterlerinden Yaprak'ın (Gözde Mutluer) annesi olan Oya, kızının "erkek gibi" davranması konusuna oldukça takık bir kadın. Hep istediği şey kızı Yaprak'ın toplumsal normlara uyarak diğer kızlar gibi diyinmesi ve onlar gibi davranması. Ama şimdiye kadar bu isteği, arzusu hep hüsranla sonuçlandı. Dolayısıyla bu sebepten ötürü hep kızıyla bir didişme halinde geçti ömrü.

Bu didişmelerden doğan kavgaların ömrü ise maksimum otuz dakika sürüyor. İkili sonunda anne-kız ilişkisinin getirmiş olduğu sıcaklıkla barışıyor ve muhabbet yeniden sıcak haline dönüyor. Çok fazla dargın kaldıklarını söyleyemeyiz. Yaprak, Barış'la tanıştıktan sonra işler değişiyor. Kızımızın Barış'tan hoşlanmasıyla beraber halinde hareketlerinde ve giyinişinde başlayan değişiklik annesi Oya'yı ilk başta bir şaşırtsa da daha sonra hoşuna gidiyor. 

4N1K İlk Aşk Yaprak'ın Annesi Oya'yı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu role Aybanu Aykut hayat veriyor. 1 Ocak 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şu anda 46 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin tiyatro bölümünden mezun olan aktris Sihirli Anahtar ajansının bir üyesi. Aykut'un daha önceden rol aldığı dizi ve filmler arasında Son Söz Sevginin, Bizim Aile, Abuzer Kadayıf, Koltuk Sevdası ve Zincirleme Film Tamlaması adlı yapımlar bulunuyor.4n1k ilk aşk oya gerçek adı 4n1k ilk aşk oya kimdir aybanu aykut 4n1k ilk aşk dizisinde hangi rolde
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!