4N1K İlk Aşk Oya Gerçek Adı Kimdir Yaprak'ın Annesi

Cuma günleri yayınlanan dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı nedir, kim oynuyor? 4N1K Yaprak'ın annesi Oya kimdir, asıl ismi, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 20:54

Geniş oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Sina Özer, Atakan Hoşgören, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Burak Yörük gibi genç isimlerin ve Beyti Engin, Bülent Alkış, Zeynep Özder gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisinde Oya karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İlk bölümüyle cuma günü seyirciye merhaba diyen dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? 4N1K'da Yaprak'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk oya gerçek adı asıl ismi nedir aybanu aykut kaç yaşında yaprakın annesi kimdir

Dizinin ana karakterlerinden Yaprak'ın (Gözde Mutluer) annesi olan Oya, kızının "erkek gibi" davranması konusuna oldukça takık bir kadın. Hep istediği şey kızı Yaprak'ın toplumsal normlara uyarak diğer kızlar gibi diyinmesi ve onlar gibi davranması. Ama şimdiye kadar bu isteği, arzusu hep hüsranla sonuçlandı. Dolayısıyla bu sebepten ötürü hep kızıyla bir didişme halinde geçti ömrü.

Bu didişmelerden doğan kavgaların ömrü ise maksimum otuz dakika sürüyor. İkili sonunda anne-kız ilişkisinin getirmiş olduğu sıcaklıkla barışıyor ve muhabbet yeniden sıcak haline dönüyor. Çok fazla dargın kaldıklarını söyleyemeyiz. Yaprak, Barış'la tanıştıktan sonra işler değişiyor. Kızımızın Barış'tan hoşlanmasıyla beraber halinde hareketlerinde ve giyinişinde başlayan değişiklik annesi Oya'yı ilk başta bir şaşırtsa da daha sonra hoşuna gidiyor. 

4N1K İlk Aşk Yaprak'ın Annesi Oya'yı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu role Aybanu Aykut hayat veriyor. 1 Ocak 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şu anda 46 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin tiyatro bölümünden mezun olan aktris Sihirli Anahtar ajansının bir üyesi. Aykut'un daha önceden rol aldığı dizi ve filmler arasında Son Söz Sevginin, Bizim Aile, Abuzer Kadayıf, Koltuk Sevdası ve Zincirleme Film Tamlaması adlı yapımlar bulunuyor.4n1k ilk aşk oya gerçek adı 4n1k ilk aşk oya kimdir aybanu aykut 4n1k ilk aşk dizisinde hangi rolde
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!