4N1K İlk Aşk Oya Gerçek Adı Kimdir Yaprak'ın Annesi

Cuma günleri yayınlanan dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı nedir, kim oynuyor? 4N1K Yaprak'ın annesi Oya kimdir, asıl ismi, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 20:54

Geniş oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Sina Özer, Atakan Hoşgören, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Burak Yörük gibi genç isimlerin ve Beyti Engin, Bülent Alkış, Zeynep Özder gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisinde Oya karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İlk bölümüyle cuma günü seyirciye merhaba diyen dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? 4N1K'da Yaprak'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk oya gerçek adı asıl ismi nedir aybanu aykut kaç yaşında yaprakın annesi kimdir

Dizinin ana karakterlerinden Yaprak'ın (Gözde Mutluer) annesi olan Oya, kızının "erkek gibi" davranması konusuna oldukça takık bir kadın. Hep istediği şey kızı Yaprak'ın toplumsal normlara uyarak diğer kızlar gibi diyinmesi ve onlar gibi davranması. Ama şimdiye kadar bu isteği, arzusu hep hüsranla sonuçlandı. Dolayısıyla bu sebepten ötürü hep kızıyla bir didişme halinde geçti ömrü.

Bu didişmelerden doğan kavgaların ömrü ise maksimum otuz dakika sürüyor. İkili sonunda anne-kız ilişkisinin getirmiş olduğu sıcaklıkla barışıyor ve muhabbet yeniden sıcak haline dönüyor. Çok fazla dargın kaldıklarını söyleyemeyiz. Yaprak, Barış'la tanıştıktan sonra işler değişiyor. Kızımızın Barış'tan hoşlanmasıyla beraber halinde hareketlerinde ve giyinişinde başlayan değişiklik annesi Oya'yı ilk başta bir şaşırtsa da daha sonra hoşuna gidiyor. 

4N1K İlk Aşk Yaprak'ın Annesi Oya'yı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu role Aybanu Aykut hayat veriyor. 1 Ocak 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şu anda 46 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin tiyatro bölümünden mezun olan aktris Sihirli Anahtar ajansının bir üyesi. Aykut'un daha önceden rol aldığı dizi ve filmler arasında Son Söz Sevginin, Bizim Aile, Abuzer Kadayıf, Koltuk Sevdası ve Zincirleme Film Tamlaması adlı yapımlar bulunuyor.4n1k ilk aşk oya gerçek adı 4n1k ilk aşk oya kimdir aybanu aykut 4n1k ilk aşk dizisinde hangi rolde
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!