4N1K İlk Aşk Oya Gerçek Adı Kimdir Yaprak'ın Annesi

Cuma günleri yayınlanan dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı nedir, kim oynuyor? 4N1K Yaprak'ın annesi Oya kimdir, asıl ismi, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 20:54

Geniş oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer, Sina Özer, Atakan Hoşgören, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Burak Yörük gibi genç isimlerin ve Beyti Engin, Bülent Alkış, Zeynep Özder gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisinde Oya karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İlk bölümüyle cuma günü seyirciye merhaba diyen dizide 4N1K İlk Aşk Oya gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? 4N1K'da Yaprak'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk oya gerçek adı asıl ismi nedir aybanu aykut kaç yaşında yaprakın annesi kimdir

Dizinin ana karakterlerinden Yaprak'ın (Gözde Mutluer) annesi olan Oya, kızının "erkek gibi" davranması konusuna oldukça takık bir kadın. Hep istediği şey kızı Yaprak'ın toplumsal normlara uyarak diğer kızlar gibi diyinmesi ve onlar gibi davranması. Ama şimdiye kadar bu isteği, arzusu hep hüsranla sonuçlandı. Dolayısıyla bu sebepten ötürü hep kızıyla bir didişme halinde geçti ömrü.

Bu didişmelerden doğan kavgaların ömrü ise maksimum otuz dakika sürüyor. İkili sonunda anne-kız ilişkisinin getirmiş olduğu sıcaklıkla barışıyor ve muhabbet yeniden sıcak haline dönüyor. Çok fazla dargın kaldıklarını söyleyemeyiz. Yaprak, Barış'la tanıştıktan sonra işler değişiyor. Kızımızın Barış'tan hoşlanmasıyla beraber halinde hareketlerinde ve giyinişinde başlayan değişiklik annesi Oya'yı ilk başta bir şaşırtsa da daha sonra hoşuna gidiyor. 

4N1K İlk Aşk Yaprak'ın Annesi Oya'yı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu role Aybanu Aykut hayat veriyor. 1 Ocak 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şu anda 46 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin tiyatro bölümünden mezun olan aktris Sihirli Anahtar ajansının bir üyesi. Aykut'un daha önceden rol aldığı dizi ve filmler arasında Son Söz Sevginin, Bizim Aile, Abuzer Kadayıf, Koltuk Sevdası ve Zincirleme Film Tamlaması adlı yapımlar bulunuyor.4n1k ilk aşk oya gerçek adı 4n1k ilk aşk oya kimdir aybanu aykut 4n1k ilk aşk dizisinde hangi rolde
Yaşım Kaç Hangi Yarışmadan Uyarlama Orijinal Format Kimin?

Kanal D'nin yeni programı Yaşım Kaç hangi yarışmadan uyarlama? Format çalıntı mı yoksa bir projenin uyarlaması mı, orijinal format hangisi?

Akın İpek Gözaltına Alındı

Eski medya patronu Akın İpek İngiltere'de gözaltına alındı.

Kocaman Ailem Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

ATV dizisi Kocaman Ailem neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Kocaman Ailem neden bitti, niye yayından kalktı, kaç bölüm sürdü?

Ömer Özgüner'in Yeni Adresi Belli Oldu

Star TV'den ayrılan Ömer Özgüner'in yeni adresi Karga Seven Pictures oldu. Özgüner bu yapım şirketinde CEO olarak görev alacak.

Independent Türkçe Yayına Başlıyor

Independent Türkçe online yayına başlıyor. Siteyi hangi iki dev şirket yönetecek?

Çağla Şenkardeş'e Doğuş Yayın Grubu'nda Önemli Görev

Doğuş Medya Grubu'nun yeni Marka ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Çağla Şenkardeş oldu.

Canan Coşkun'a Hapis Cezası

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Canan Coşkun neden hapis cezası aldı?

TRT Belgesel Yeni Sezonda Discovery'ye Rakip Oluyor

TRT Belgesel yeni sezonda oldukça iddialı...

Instagram Takipçi Silme Özelliğini Test Ediyor

Sosyal medya uygulaması Instagram takipçi silme özelliğini test etmeye başladı.

AB'den Google'a Büyük Ceza

Avrupa Birliği, teknoloji devi Google'a çok büyük bir ceza kesti.

Kalk Gidelim Ercan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

TRT 1'de yayınlanan Kalk Gidelim'de Ercan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim Ercan gerçek adı asıl ismi nedir?

Atçalı Kel Mehmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

TRT 1'de yayınlanan Atçalı Kel Mehmet nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede ve köyde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!