4N1K İlk Aşk Bade Gerçek Adı Kim Oynuyor Kaç Yaşında?

Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanan dizide 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı nedir, kim canlandırıyor? 4N1K Bade kimdir asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 21:30

FOX ekranlarında Temmuz 2018 itibariyle yayın hayatına başlayan yeni gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk'ta Bade'yi kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Dizide Ali'ye aşık olan ve sevgilisi olmak isteyen Bade kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk bade gerçek adı kimdir gizem güneş kaç yaşında

Okulun en popüler kızlarından biridir. Güzelliği ve iddiasıyla ön plana çıkmasının yanı sıra ana karakterlerimizden Ali’ye aşık olması da dizideki önemini artırıyor. Yaprak, Ali’nin söylemediklerini henüz anlamamış olsa da; Bade, Ali’nin diyemediklerini çoktan duymuş ve Yaprak’a kurulmuş durumda. Yaprak’la her alanda, gizliden gizliye rekabet halinde… Ali’den vazgeçmeye de şimdilik pek niyeti yok.

4N1K İlk Aşk Bade Kimdir?

Dizide bu role Gizem Güneş can veriyor. 1995 doğumlu olan ve şu an 23 yaşında olan Güneş, ilk olarak Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Küçük yaşlarda rol aldığı Binbir Gece'den sonra da ekranlarda olmaya devam eden Gizem Güneş,  tiyatro müzikallerinde de oynamıştır. Bunlar arasında Shrek müzikali ve Aslan Kral müzikali vardır.

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşmuş olan Her Şey Yolunda Merkez projesi ve Star TV'de yayınlanmış ama ekran macerası kısa sürmüş olan İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Gizem Güneş'in bu iki çalışması ekran başarısı anlamında talihsiz geçmiştir. Güneş'in en başarılı işlerinden birisi ise ATV'de ekrana gelen Kanatsız Kuşlar oldu. Genç oyuncu bu projede Cemre rolüne can verdi.4n1k ilk aşk bade gerçek adı nedir gizem güneş 4n1k ilk aşk kaç yaşında
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!