4N1K İlk Aşk Bade Gerçek Adı Kim Oynuyor Kaç Yaşında?

Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanan dizide 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı nedir, kim canlandırıyor? 4N1K Bade kimdir asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 21:30

FOX ekranlarında Temmuz 2018 itibariyle yayın hayatına başlayan yeni gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk'ta Bade'yi kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Dizide Ali'ye aşık olan ve sevgilisi olmak isteyen Bade kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk bade gerçek adı kimdir gizem güneş kaç yaşında

Okulun en popüler kızlarından biridir. Güzelliği ve iddiasıyla ön plana çıkmasının yanı sıra ana karakterlerimizden Ali’ye aşık olması da dizideki önemini artırıyor. Yaprak, Ali’nin söylemediklerini henüz anlamamış olsa da; Bade, Ali’nin diyemediklerini çoktan duymuş ve Yaprak’a kurulmuş durumda. Yaprak’la her alanda, gizliden gizliye rekabet halinde… Ali’den vazgeçmeye de şimdilik pek niyeti yok.

4N1K İlk Aşk Bade Kimdir?

Dizide bu role Gizem Güneş can veriyor. 1995 doğumlu olan ve şu an 23 yaşında olan Güneş, ilk olarak Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Küçük yaşlarda rol aldığı Binbir Gece'den sonra da ekranlarda olmaya devam eden Gizem Güneş,  tiyatro müzikallerinde de oynamıştır. Bunlar arasında Shrek müzikali ve Aslan Kral müzikali vardır.

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşmuş olan Her Şey Yolunda Merkez projesi ve Star TV'de yayınlanmış ama ekran macerası kısa sürmüş olan İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Gizem Güneş'in bu iki çalışması ekran başarısı anlamında talihsiz geçmiştir. Güneş'in en başarılı işlerinden birisi ise ATV'de ekrana gelen Kanatsız Kuşlar oldu. Genç oyuncu bu projede Cemre rolüne can verdi.4n1k ilk aşk bade gerçek adı nedir gizem güneş 4n1k ilk aşk kaç yaşında
Yaşım Kaç Hangi Yarışmadan Uyarlama Orijinal Format Kimin?

Kanal D'nin yeni programı Yaşım Kaç hangi yarışmadan uyarlama? Format çalıntı mı yoksa bir projenin uyarlaması mı, orijinal format hangisi?

Akın İpek Gözaltına Alındı

Eski medya patronu Akın İpek İngiltere'de gözaltına alındı.

Kocaman Ailem Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

ATV dizisi Kocaman Ailem neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Kocaman Ailem neden bitti, niye yayından kalktı, kaç bölüm sürdü?

Ömer Özgüner'in Yeni Adresi Belli Oldu

Star TV'den ayrılan Ömer Özgüner'in yeni adresi Karga Seven Pictures oldu. Özgüner bu yapım şirketinde CEO olarak görev alacak.

Independent Türkçe Yayına Başlıyor

Independent Türkçe online yayına başlıyor. Siteyi hangi iki dev şirket yönetecek?

Çağla Şenkardeş'e Doğuş Yayın Grubu'nda Önemli Görev

Doğuş Medya Grubu'nun yeni Marka ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Çağla Şenkardeş oldu.

Canan Coşkun'a Hapis Cezası

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Canan Coşkun neden hapis cezası aldı?

TRT Belgesel Yeni Sezonda Discovery'ye Rakip Oluyor

TRT Belgesel yeni sezonda oldukça iddialı...

Instagram Takipçi Silme Özelliğini Test Ediyor

Sosyal medya uygulaması Instagram takipçi silme özelliğini test etmeye başladı.

AB'den Google'a Büyük Ceza

Avrupa Birliği, teknoloji devi Google'a çok büyük bir ceza kesti.

Kalk Gidelim Ercan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

TRT 1'de yayınlanan Kalk Gidelim'de Ercan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim Ercan gerçek adı asıl ismi nedir?

Atçalı Kel Mehmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

TRT 1'de yayınlanan Atçalı Kel Mehmet nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede ve köyde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!