4N1K İlk Aşk Bade Gerçek Adı Kim Oynuyor Kaç Yaşında?

Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanan dizide 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı nedir, kim canlandırıyor? 4N1K Bade kimdir asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 21:30

FOX ekranlarında Temmuz 2018 itibariyle yayın hayatına başlayan yeni gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk'ta Bade'yi kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Dizide Ali'ye aşık olan ve sevgilisi olmak isteyen Bade kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk bade gerçek adı kimdir gizem güneş kaç yaşında

Okulun en popüler kızlarından biridir. Güzelliği ve iddiasıyla ön plana çıkmasının yanı sıra ana karakterlerimizden Ali’ye aşık olması da dizideki önemini artırıyor. Yaprak, Ali’nin söylemediklerini henüz anlamamış olsa da; Bade, Ali’nin diyemediklerini çoktan duymuş ve Yaprak’a kurulmuş durumda. Yaprak’la her alanda, gizliden gizliye rekabet halinde… Ali’den vazgeçmeye de şimdilik pek niyeti yok.

4N1K İlk Aşk Bade Kimdir?

Dizide bu role Gizem Güneş can veriyor. 1995 doğumlu olan ve şu an 23 yaşında olan Güneş, ilk olarak Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Küçük yaşlarda rol aldığı Binbir Gece'den sonra da ekranlarda olmaya devam eden Gizem Güneş,  tiyatro müzikallerinde de oynamıştır. Bunlar arasında Shrek müzikali ve Aslan Kral müzikali vardır.

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşmuş olan Her Şey Yolunda Merkez projesi ve Star TV'de yayınlanmış ama ekran macerası kısa sürmüş olan İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Gizem Güneş'in bu iki çalışması ekran başarısı anlamında talihsiz geçmiştir. Güneş'in en başarılı işlerinden birisi ise ATV'de ekrana gelen Kanatsız Kuşlar oldu. Genç oyuncu bu projede Cemre rolüne can verdi.4n1k ilk aşk bade gerçek adı nedir gizem güneş 4n1k ilk aşk kaç yaşında
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!