4N1K İlk Aşk Bade Gerçek Adı Kim Oynuyor Kaç Yaşında?

Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanan dizide 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı nedir, kim canlandırıyor? 4N1K Bade kimdir asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 08 Tem 2018 21:30

FOX ekranlarında Temmuz 2018 itibariyle yayın hayatına başlayan yeni gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk'ta Bade'yi kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? 4N1K İlk Aşk Bade gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Dizide Ali'ye aşık olan ve sevgilisi olmak isteyen Bade kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

4n1k ilk aşk bade gerçek adı kimdir gizem güneş kaç yaşında

Okulun en popüler kızlarından biridir. Güzelliği ve iddiasıyla ön plana çıkmasının yanı sıra ana karakterlerimizden Ali’ye aşık olması da dizideki önemini artırıyor. Yaprak, Ali’nin söylemediklerini henüz anlamamış olsa da; Bade, Ali’nin diyemediklerini çoktan duymuş ve Yaprak’a kurulmuş durumda. Yaprak’la her alanda, gizliden gizliye rekabet halinde… Ali’den vazgeçmeye de şimdilik pek niyeti yok.

4N1K İlk Aşk Bade Kimdir?

Dizide bu role Gizem Güneş can veriyor. 1995 doğumlu olan ve şu an 23 yaşında olan Güneş, ilk olarak Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Küçük yaşlarda rol aldığı Binbir Gece'den sonra da ekranlarda olmaya devam eden Gizem Güneş,  tiyatro müzikallerinde de oynamıştır. Bunlar arasında Shrek müzikali ve Aslan Kral müzikali vardır.

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşmuş olan Her Şey Yolunda Merkez projesi ve Star TV'de yayınlanmış ama ekran macerası kısa sürmüş olan İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Gizem Güneş'in bu iki çalışması ekran başarısı anlamında talihsiz geçmiştir. Güneş'in en başarılı işlerinden birisi ise ATV'de ekrana gelen Kanatsız Kuşlar oldu. Genç oyuncu bu projede Cemre rolüne can verdi.4n1k ilk aşk bade gerçek adı nedir gizem güneş 4n1k ilk aşk kaç yaşında
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!