Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Show TV'de yayınlanan dizide Darısı Başımıza Ozan gerçek adı nedir, kim oynuyor, kaç yaşında? Darısı Başımıza Ozan kimdir, nereli asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:21

Oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak gibi önemli isimleri barındıran Darısı Başımıza dizisinde Ozan'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Ana karakterlerden birisi olan Darısı Başımıza Ozan gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Ozan kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

darısı başımıza ozan gerçek adı kimdir hangi oyuncu ozan dolunay kaç yaşında nereli

Dizimizin ana karakteri olan Ozan Bey, son derece katı ve taviz vermeyen bir iş adamı. Hırsıyla dikkat çeken karakterimiz, işlerinde kesinlikle başarıya ulaşmak ve hedeflerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek istiyor. Bu katı ve mesafeli yapısına rağmen gizemli ve soğuk görüntüsü onu biraz da çekici kılmıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Ozan, yüksek duvarlar çizip onların aşılmasını imkansız kıldığı için hayatına kolay kolay birileri girmiyor. Ama İzmir'e gittiği esnada tanıştığı gizemli bir kız yüzünden Ozan'ın hayatı birden değişiveriyor ve her şey farklı bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Bir anda kendisini külkedisi masalının içinde bulan Ozan, Öykü'nün sevgilisi olacak mı? İkilinin arasında ne tip bir bağ kurulacak? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak.

Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Nedir?

Dizide Ozan rolünü Ozan Dolunay canlandırıyor. 1990 senesinde Ankara'da doğan ve şu an 28 yaşında olan genç isim Cleveland Highs High School ve Enka Lisesi'nden mezun olup Koç Üniversitesi'nde makine mühendisi olarak lisans eğitimini tamamladı. Bir taraftan da Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi alan Dolunay, çeşitli tiyatro oyunlarında boy gösterdi. 2015 senesinde Star TV'de ekrana gelen Tatlı Küçük Yalancılar'da oynadığı Barış rolüyle ilk defa bir dizide boy gösteren Dolunay daha sonra Yüksek Sosyete dizisinde Mert ve Oyunbozan dizisinde Rüzgar rollerine de hayat verdi. İlk başrol deneyimi ise TRT 1'de yayınlanan Lise Devriyesi'nde canlandırdığı Yiğit karakteriyle olmuştu.darısı başımıza ozan gerçek adı ozan dolunay darısı başımıza hangi rolde
Yaşım Kaç Hangi Yarışmadan Uyarlama Orijinal Format Kimin?

Kanal D'nin yeni programı Yaşım Kaç hangi yarışmadan uyarlama? Format çalıntı mı yoksa bir projenin uyarlaması mı, orijinal format hangisi?

Akın İpek Gözaltına Alındı

Eski medya patronu Akın İpek İngiltere'de gözaltına alındı.

Kocaman Ailem Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

ATV dizisi Kocaman Ailem neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Kocaman Ailem neden bitti, niye yayından kalktı, kaç bölüm sürdü?

Ömer Özgüner'in Yeni Adresi Belli Oldu

Star TV'den ayrılan Ömer Özgüner'in yeni adresi Karga Seven Pictures oldu. Özgüner bu yapım şirketinde CEO olarak görev alacak.

Independent Türkçe Yayına Başlıyor

Independent Türkçe online yayına başlıyor. Siteyi hangi iki dev şirket yönetecek?

Çağla Şenkardeş'e Doğuş Yayın Grubu'nda Önemli Görev

Doğuş Medya Grubu'nun yeni Marka ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Çağla Şenkardeş oldu.

Canan Coşkun'a Hapis Cezası

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Canan Coşkun neden hapis cezası aldı?

TRT Belgesel Yeni Sezonda Discovery'ye Rakip Oluyor

TRT Belgesel yeni sezonda oldukça iddialı...

Instagram Takipçi Silme Özelliğini Test Ediyor

Sosyal medya uygulaması Instagram takipçi silme özelliğini test etmeye başladı.

AB'den Google'a Büyük Ceza

Avrupa Birliği, teknoloji devi Google'a çok büyük bir ceza kesti.

Kalk Gidelim Ercan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

TRT 1'de yayınlanan Kalk Gidelim'de Ercan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim Ercan gerçek adı asıl ismi nedir?

Atçalı Kel Mehmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

TRT 1'de yayınlanan Atçalı Kel Mehmet nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede ve köyde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!