Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Show TV'de yayınlanan dizide Darısı Başımıza Ozan gerçek adı nedir, kim oynuyor, kaç yaşında? Darısı Başımıza Ozan kimdir, nereli asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:21

Oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak gibi önemli isimleri barındıran Darısı Başımıza dizisinde Ozan'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Ana karakterlerden birisi olan Darısı Başımıza Ozan gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Ozan kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

darısı başımıza ozan gerçek adı kimdir hangi oyuncu ozan dolunay kaç yaşında nereli

Dizimizin ana karakteri olan Ozan Bey, son derece katı ve taviz vermeyen bir iş adamı. Hırsıyla dikkat çeken karakterimiz, işlerinde kesinlikle başarıya ulaşmak ve hedeflerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek istiyor. Bu katı ve mesafeli yapısına rağmen gizemli ve soğuk görüntüsü onu biraz da çekici kılmıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Ozan, yüksek duvarlar çizip onların aşılmasını imkansız kıldığı için hayatına kolay kolay birileri girmiyor. Ama İzmir'e gittiği esnada tanıştığı gizemli bir kız yüzünden Ozan'ın hayatı birden değişiveriyor ve her şey farklı bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Bir anda kendisini külkedisi masalının içinde bulan Ozan, Öykü'nün sevgilisi olacak mı? İkilinin arasında ne tip bir bağ kurulacak? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak.

Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Nedir?

Dizide Ozan rolünü Ozan Dolunay canlandırıyor. 1990 senesinde Ankara'da doğan ve şu an 28 yaşında olan genç isim Cleveland Highs High School ve Enka Lisesi'nden mezun olup Koç Üniversitesi'nde makine mühendisi olarak lisans eğitimini tamamladı. Bir taraftan da Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi alan Dolunay, çeşitli tiyatro oyunlarında boy gösterdi. 2015 senesinde Star TV'de ekrana gelen Tatlı Küçük Yalancılar'da oynadığı Barış rolüyle ilk defa bir dizide boy gösteren Dolunay daha sonra Yüksek Sosyete dizisinde Mert ve Oyunbozan dizisinde Rüzgar rollerine de hayat verdi. İlk başrol deneyimi ise TRT 1'de yayınlanan Lise Devriyesi'nde canlandırdığı Yiğit karakteriyle olmuştu.darısı başımıza ozan gerçek adı ozan dolunay darısı başımıza hangi rolde
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!