Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Show TV'de yayınlanan dizide Darısı Başımıza Ozan gerçek adı nedir, kim oynuyor, kaç yaşında? Darısı Başımıza Ozan kimdir, nereli asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:21

Oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak gibi önemli isimleri barındıran Darısı Başımıza dizisinde Ozan'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Ana karakterlerden birisi olan Darısı Başımıza Ozan gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Ozan kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

darısı başımıza ozan gerçek adı kimdir hangi oyuncu ozan dolunay kaç yaşında nereli

Dizimizin ana karakteri olan Ozan Bey, son derece katı ve taviz vermeyen bir iş adamı. Hırsıyla dikkat çeken karakterimiz, işlerinde kesinlikle başarıya ulaşmak ve hedeflerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek istiyor. Bu katı ve mesafeli yapısına rağmen gizemli ve soğuk görüntüsü onu biraz da çekici kılmıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Ozan, yüksek duvarlar çizip onların aşılmasını imkansız kıldığı için hayatına kolay kolay birileri girmiyor. Ama İzmir'e gittiği esnada tanıştığı gizemli bir kız yüzünden Ozan'ın hayatı birden değişiveriyor ve her şey farklı bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Bir anda kendisini külkedisi masalının içinde bulan Ozan, Öykü'nün sevgilisi olacak mı? İkilinin arasında ne tip bir bağ kurulacak? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak.

Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Nedir?

Dizide Ozan rolünü Ozan Dolunay canlandırıyor. 1990 senesinde Ankara'da doğan ve şu an 28 yaşında olan genç isim Cleveland Highs High School ve Enka Lisesi'nden mezun olup Koç Üniversitesi'nde makine mühendisi olarak lisans eğitimini tamamladı. Bir taraftan da Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi alan Dolunay, çeşitli tiyatro oyunlarında boy gösterdi. 2015 senesinde Star TV'de ekrana gelen Tatlı Küçük Yalancılar'da oynadığı Barış rolüyle ilk defa bir dizide boy gösteren Dolunay daha sonra Yüksek Sosyete dizisinde Mert ve Oyunbozan dizisinde Rüzgar rollerine de hayat verdi. İlk başrol deneyimi ise TRT 1'de yayınlanan Lise Devriyesi'nde canlandırdığı Yiğit karakteriyle olmuştu.darısı başımıza ozan gerçek adı ozan dolunay darısı başımıza hangi rolde
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!