Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Show TV'de yayınlanan dizide Darısı Başımıza Ozan gerçek adı nedir, kim oynuyor, kaç yaşında? Darısı Başımıza Ozan kimdir, nereli asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:21

Oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak gibi önemli isimleri barındıran Darısı Başımıza dizisinde Ozan'ı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Ana karakterlerden birisi olan Darısı Başımıza Ozan gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Ozan kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

darısı başımıza ozan gerçek adı kimdir hangi oyuncu ozan dolunay kaç yaşında nereli

Dizimizin ana karakteri olan Ozan Bey, son derece katı ve taviz vermeyen bir iş adamı. Hırsıyla dikkat çeken karakterimiz, işlerinde kesinlikle başarıya ulaşmak ve hedeflerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek istiyor. Bu katı ve mesafeli yapısına rağmen gizemli ve soğuk görüntüsü onu biraz da çekici kılmıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Ozan, yüksek duvarlar çizip onların aşılmasını imkansız kıldığı için hayatına kolay kolay birileri girmiyor. Ama İzmir'e gittiği esnada tanıştığı gizemli bir kız yüzünden Ozan'ın hayatı birden değişiveriyor ve her şey farklı bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Bir anda kendisini külkedisi masalının içinde bulan Ozan, Öykü'nün sevgilisi olacak mı? İkilinin arasında ne tip bir bağ kurulacak? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacak.

Darısı Başımıza Ozan Gerçek Adı Nedir?

Dizide Ozan rolünü Ozan Dolunay canlandırıyor. 1990 senesinde Ankara'da doğan ve şu an 28 yaşında olan genç isim Cleveland Highs High School ve Enka Lisesi'nden mezun olup Koç Üniversitesi'nde makine mühendisi olarak lisans eğitimini tamamladı. Bir taraftan da Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi alan Dolunay, çeşitli tiyatro oyunlarında boy gösterdi. 2015 senesinde Star TV'de ekrana gelen Tatlı Küçük Yalancılar'da oynadığı Barış rolüyle ilk defa bir dizide boy gösteren Dolunay daha sonra Yüksek Sosyete dizisinde Mert ve Oyunbozan dizisinde Rüzgar rollerine de hayat verdi. İlk başrol deneyimi ise TRT 1'de yayınlanan Lise Devriyesi'nde canlandırdığı Yiğit karakteriyle olmuştu.darısı başımıza ozan gerçek adı ozan dolunay darısı başımıza hangi rolde
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!