Erkenci Kuş Arzu Kimdir Gerçek Adı Manken Hangi Oyuncu?

Gold Film imzalı dizide Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı, manken asıl ismi, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:37 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Star TV ekranlarında salı akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan Erkenci Kuş dizisine bu hafta (10 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanacak olan üçüncü bölümde bir kadın konuk oyuncu dahil oluyor. Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, dizide manken bir karaktere hayat veren oyuncunun asıl ismi nedir? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı nedir, kaç yaşında?

Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu ve Gold Film imzasıyla ekrana gelen, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu ve senaryosunu ise Ayşe Kutlu Üner'in kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir. Dizide Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Ceren Taşçı, Sevcan Yaşar gibi oyuncular da bulunuyor. Üçüncü bölümde diziye dahil olacak olan Arzu Taş karakteri ise dünyaca ünlü bir manken olarak karşımıza çıkacak ve Can ile yakınlaşacağı için Sanem'i kızdıracak. 

erkenci kuş ayşe gerçek adı

Dizide bu karaktere Ayşe Akın hayat verecek. 24 Ocak 1992 tarihinde Belçika'da dünyaya gelen Ayşe Akın şu anda 26 yaşında. Aslen Afyonlu olan Akın, dört yaşından itibaren fotomodellik de yapıyor. 2013 senesinde ilk defa Muhteşem Yüzyıl dizisiyle oyunculuk performansı veren oyuncu bu projede Cenevizli Gabriela karakterini canlandırmıştı. Daha sonra Kanal D'de ekrana gelen Güllerin Savaşı adlı dizide Duygu rolüne hayat vermişti.  Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık da yapan Ayşe Akın çeşitli albümlere de imza attı. 

erkenci kuş arzu gerçek adı
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!