Erkenci Kuş Arzu Kimdir Gerçek Adı Manken Hangi Oyuncu?

Gold Film imzalı dizide Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı, manken asıl ismi, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:37 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Star TV ekranlarında salı akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan Erkenci Kuş dizisine bu hafta (10 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanacak olan üçüncü bölümde bir kadın konuk oyuncu dahil oluyor. Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, dizide manken bir karaktere hayat veren oyuncunun asıl ismi nedir? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı nedir, kaç yaşında?

Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu ve Gold Film imzasıyla ekrana gelen, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu ve senaryosunu ise Ayşe Kutlu Üner'in kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir. Dizide Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Ceren Taşçı, Sevcan Yaşar gibi oyuncular da bulunuyor. Üçüncü bölümde diziye dahil olacak olan Arzu Taş karakteri ise dünyaca ünlü bir manken olarak karşımıza çıkacak ve Can ile yakınlaşacağı için Sanem'i kızdıracak. 

erkenci kuş ayşe gerçek adı

Dizide bu karaktere Ayşe Akın hayat verecek. 24 Ocak 1992 tarihinde Belçika'da dünyaya gelen Ayşe Akın şu anda 26 yaşında. Aslen Afyonlu olan Akın, dört yaşından itibaren fotomodellik de yapıyor. 2013 senesinde ilk defa Muhteşem Yüzyıl dizisiyle oyunculuk performansı veren oyuncu bu projede Cenevizli Gabriela karakterini canlandırmıştı. Daha sonra Kanal D'de ekrana gelen Güllerin Savaşı adlı dizide Duygu rolüne hayat vermişti.  Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık da yapan Ayşe Akın çeşitli albümlere de imza attı. 

erkenci kuş arzu gerçek adı
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!