Erkenci Kuş Arzu Kimdir Gerçek Adı Manken Hangi Oyuncu?

Gold Film imzalı dizide Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı, manken asıl ismi, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 09 Tem 2018 14:37 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Star TV ekranlarında salı akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan Erkenci Kuş dizisine bu hafta (10 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanacak olan üçüncü bölümde bir kadın konuk oyuncu dahil oluyor. Erkenci Kuş Arzu Taş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, dizide manken bir karaktere hayat veren oyuncunun asıl ismi nedir? Erkenci Kuş Arzu gerçek adı nedir, kaç yaşında?

Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu ve Gold Film imzasıyla ekrana gelen, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu ve senaryosunu ise Ayşe Kutlu Üner'in kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir. Dizide Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Ceren Taşçı, Sevcan Yaşar gibi oyuncular da bulunuyor. Üçüncü bölümde diziye dahil olacak olan Arzu Taş karakteri ise dünyaca ünlü bir manken olarak karşımıza çıkacak ve Can ile yakınlaşacağı için Sanem'i kızdıracak. 

erkenci kuş ayşe gerçek adı

Dizide bu karaktere Ayşe Akın hayat verecek. 24 Ocak 1992 tarihinde Belçika'da dünyaya gelen Ayşe Akın şu anda 26 yaşında. Aslen Afyonlu olan Akın, dört yaşından itibaren fotomodellik de yapıyor. 2013 senesinde ilk defa Muhteşem Yüzyıl dizisiyle oyunculuk performansı veren oyuncu bu projede Cenevizli Gabriela karakterini canlandırmıştı. Daha sonra Kanal D'de ekrana gelen Güllerin Savaşı adlı dizide Duygu rolüne hayat vermişti.  Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık da yapan Ayşe Akın çeşitli albümlere de imza attı. 

erkenci kuş arzu gerçek adı
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!