Mandıra Filozofu Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde İlçede?

Tekrarlarıyla Kanal D'de yayınlanan Mandıra Filozofu nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede köyde deniz kenarında yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:11 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Çocuklar Duymasın'da ilk olarak karşımıza çıkan Mustafa Ali karakterinin yaşantısını beyazperdeye getiren sinema filmi Mandıra Filozofu nerede çekildi, bu filmin çekimleri hangi bölgede, ilde, ilçede yapıldı? Müfitcan Saçıntı'nın başrolde yer aldığı başarılı film Mandıra Filozofu hangi şehirde, köyde çekildi? Birol Güven'in sahibi olduğu MİNT Yapım şirketi tarafından 2014 yılında gösterime sokulan film, gerek hikayesi gerek oyunculuk performansları gerek ise çekim yerleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

mandıra filozofu nerede çekildi hangi şehirde köyde ilçede geçiyor

Düzen karşıtı bir tavra sahip olan Mustaf Ali'nin düzene karşı koyduğu tavırla beraber her şeyden uzakta harika bir köy yaşantısı sürmesi adeta kıskanılacak bir durumdur. Para kullanmayan, burada kendi yiyeceğini ve içeceğini üreten Mustafa Ali, bir gün bir inşaatçı ile tanışır ve sahip olduğu topraklar bu inşaatçı tarafından satın alınmak istenir. Mustafa Ali'ye ve akrabalarına teklif edilen büyük paralar diğerlerinin kafasını karıştırsa da bizim mandıra filozofunun fikri asla değişmez. Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı, Müfitcan Saçıntı'nın hem yönetmen koltuğunda oturup hem de başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Saçıntı'ya Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Ahu Sungur, Kemal Kuruçay, Hakan Bulut, Begüm Öner, İlyas İlbey, Gülnihal Demir gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Mandıra Filozofu'nun Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri Ege'nin incisi olan Muğla şehrinde gerçekleştirildi. Muğla'nın Milas ilçesine bağlı olan Çökertme köyünde yapılan çekimlerde gerek yeşil alanlar gerek ise masmavi deniz filmde başarılı bir şekilde seyirciye yansıtıldı. Mustafa Ali'nin evinin olduğu ve sahil kıyısı olan bölge filmi her izleyende "keşke bizim de böyle bir hayatımız olsa" cümlesini kurdurttu. Vizyona girdiği ilk üç gün toplam 114.397 seyirci toplayan yapım tüm zamanlarda ise 956.571 izleyici toplayarak milyon seyirci barajına yaklaşmayı başramış ve 9.288.805 TL hasılat toplayarak yapımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Televizyonda sık sık tekrarları yayınlanan filmin ikincisi ise İstanbul'da çekildi. Serinin yeni filminin çekilip çekilmeyeceği ise henüz belli değil. mandıra filozofu nerede çekildi mandıra filozofu hangi köyde çekildi mandıra filozofu çekimleri hangi şehirde yapıldı
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!