Mandıra Filozofu Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde İlçede?

Tekrarlarıyla Kanal D'de yayınlanan Mandıra Filozofu nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede köyde deniz kenarında yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:11 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Çocuklar Duymasın'da ilk olarak karşımıza çıkan Mustafa Ali karakterinin yaşantısını beyazperdeye getiren sinema filmi Mandıra Filozofu nerede çekildi, bu filmin çekimleri hangi bölgede, ilde, ilçede yapıldı? Müfitcan Saçıntı'nın başrolde yer aldığı başarılı film Mandıra Filozofu hangi şehirde, köyde çekildi? Birol Güven'in sahibi olduğu MİNT Yapım şirketi tarafından 2014 yılında gösterime sokulan film, gerek hikayesi gerek oyunculuk performansları gerek ise çekim yerleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

mandıra filozofu nerede çekildi hangi şehirde köyde ilçede geçiyor

Düzen karşıtı bir tavra sahip olan Mustaf Ali'nin düzene karşı koyduğu tavırla beraber her şeyden uzakta harika bir köy yaşantısı sürmesi adeta kıskanılacak bir durumdur. Para kullanmayan, burada kendi yiyeceğini ve içeceğini üreten Mustafa Ali, bir gün bir inşaatçı ile tanışır ve sahip olduğu topraklar bu inşaatçı tarafından satın alınmak istenir. Mustafa Ali'ye ve akrabalarına teklif edilen büyük paralar diğerlerinin kafasını karıştırsa da bizim mandıra filozofunun fikri asla değişmez. Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı, Müfitcan Saçıntı'nın hem yönetmen koltuğunda oturup hem de başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Saçıntı'ya Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Ahu Sungur, Kemal Kuruçay, Hakan Bulut, Begüm Öner, İlyas İlbey, Gülnihal Demir gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Mandıra Filozofu'nun Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri Ege'nin incisi olan Muğla şehrinde gerçekleştirildi. Muğla'nın Milas ilçesine bağlı olan Çökertme köyünde yapılan çekimlerde gerek yeşil alanlar gerek ise masmavi deniz filmde başarılı bir şekilde seyirciye yansıtıldı. Mustafa Ali'nin evinin olduğu ve sahil kıyısı olan bölge filmi her izleyende "keşke bizim de böyle bir hayatımız olsa" cümlesini kurdurttu. Vizyona girdiği ilk üç gün toplam 114.397 seyirci toplayan yapım tüm zamanlarda ise 956.571 izleyici toplayarak milyon seyirci barajına yaklaşmayı başramış ve 9.288.805 TL hasılat toplayarak yapımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Televizyonda sık sık tekrarları yayınlanan filmin ikincisi ise İstanbul'da çekildi. Serinin yeni filminin çekilip çekilmeyeceği ise henüz belli değil. mandıra filozofu nerede çekildi mandıra filozofu hangi köyde çekildi mandıra filozofu çekimleri hangi şehirde yapıldı
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!