Mandıra Filozofu Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde İlçede?

Tekrarlarıyla Kanal D'de yayınlanan Mandıra Filozofu nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede köyde deniz kenarında yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:11 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Çocuklar Duymasın'da ilk olarak karşımıza çıkan Mustafa Ali karakterinin yaşantısını beyazperdeye getiren sinema filmi Mandıra Filozofu nerede çekildi, bu filmin çekimleri hangi bölgede, ilde, ilçede yapıldı? Müfitcan Saçıntı'nın başrolde yer aldığı başarılı film Mandıra Filozofu hangi şehirde, köyde çekildi? Birol Güven'in sahibi olduğu MİNT Yapım şirketi tarafından 2014 yılında gösterime sokulan film, gerek hikayesi gerek oyunculuk performansları gerek ise çekim yerleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

mandıra filozofu nerede çekildi hangi şehirde köyde ilçede geçiyor

Düzen karşıtı bir tavra sahip olan Mustaf Ali'nin düzene karşı koyduğu tavırla beraber her şeyden uzakta harika bir köy yaşantısı sürmesi adeta kıskanılacak bir durumdur. Para kullanmayan, burada kendi yiyeceğini ve içeceğini üreten Mustafa Ali, bir gün bir inşaatçı ile tanışır ve sahip olduğu topraklar bu inşaatçı tarafından satın alınmak istenir. Mustafa Ali'ye ve akrabalarına teklif edilen büyük paralar diğerlerinin kafasını karıştırsa da bizim mandıra filozofunun fikri asla değişmez. Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı, Müfitcan Saçıntı'nın hem yönetmen koltuğunda oturup hem de başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Saçıntı'ya Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Ahu Sungur, Kemal Kuruçay, Hakan Bulut, Begüm Öner, İlyas İlbey, Gülnihal Demir gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Mandıra Filozofu'nun Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri Ege'nin incisi olan Muğla şehrinde gerçekleştirildi. Muğla'nın Milas ilçesine bağlı olan Çökertme köyünde yapılan çekimlerde gerek yeşil alanlar gerek ise masmavi deniz filmde başarılı bir şekilde seyirciye yansıtıldı. Mustafa Ali'nin evinin olduğu ve sahil kıyısı olan bölge filmi her izleyende "keşke bizim de böyle bir hayatımız olsa" cümlesini kurdurttu. Vizyona girdiği ilk üç gün toplam 114.397 seyirci toplayan yapım tüm zamanlarda ise 956.571 izleyici toplayarak milyon seyirci barajına yaklaşmayı başramış ve 9.288.805 TL hasılat toplayarak yapımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Televizyonda sık sık tekrarları yayınlanan filmin ikincisi ise İstanbul'da çekildi. Serinin yeni filminin çekilip çekilmeyeceği ise henüz belli değil. mandıra filozofu nerede çekildi mandıra filozofu hangi köyde çekildi mandıra filozofu çekimleri hangi şehirde yapıldı
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!