Hesapta Aşk Nerede Çekildi Film Hangi Şehirde Geçiyor?

Genç oyuncuların başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi, filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:21 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Şubat 2016'da gösterime giren ve daha önce televizyonda ilk kez Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan genç ve başarılı isimlerin başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi? Başrol oyuncuları arasında Fırat Altunmeşe, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık ve Meriç Aral'ın yer aldığı Hesapta Aşk filminin çekimleri hangi şehirde, ilçede yapıldı? İşte film hakkında tüm detaylar...

hesapta aşk nerede çekildi hangi şehirde ilçede geçiyor

Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık oturuyor. Zafer Külünk'ün senaryosunu yazdığı filmde başroldeki genç oyunculara Özlem Çakar, Burhan Ocal, Bennu Gerede, Mustafa Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakır gibi oyuncular da eşlik ediyor. Sosyal medyada tanışıp sevgili olduğu kişiyi görebilmek için annesinden habersiz bir şekilde Ankara'dan kaçarak İstanbul'a gitmeyi planlayan Ezgi ile kankisi Didem'in başından geçenleri anlatan filmde gençlerin enteresan düşünce tarzları ve karşılaştıkları olaylar seyirciye yansıtılıyor. Sosyal medya devrindeki aşkları ve yaşananları güldürü unsurlarıyla hikayeleştiren film vizyonda kaldığı süre boyunca toplam 41.233 seyirciye ulaşmış ve 481.221 TL hasılat elde etmişti.

Hesapta Aşk Filmi Nerede Çekildi?

Bir yol hikayesine de tanıklık edeceğimiz filmin çekimleri çeşitli bölgelerde yapıldı. Hesapta Aşk'ın hangi ilde çekildiği sorusuna yanıt vermek gerekirse bu filmin Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Ege'nin harika şehirlerinden Muğla'nın Datça ilçesinde de çekildiğini söyleyebiliriz.  

hesapta aşk filminin çekimleri nerede yapıldı hesapta aşk hangi şehirde çekildi hesapta aşk nerede geçiyor
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!