Hesapta Aşk Nerede Çekildi Film Hangi Şehirde Geçiyor?

Genç oyuncuların başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi, filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:21 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Şubat 2016'da gösterime giren ve daha önce televizyonda ilk kez Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan genç ve başarılı isimlerin başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi? Başrol oyuncuları arasında Fırat Altunmeşe, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık ve Meriç Aral'ın yer aldığı Hesapta Aşk filminin çekimleri hangi şehirde, ilçede yapıldı? İşte film hakkında tüm detaylar...

hesapta aşk nerede çekildi hangi şehirde ilçede geçiyor

Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık oturuyor. Zafer Külünk'ün senaryosunu yazdığı filmde başroldeki genç oyunculara Özlem Çakar, Burhan Ocal, Bennu Gerede, Mustafa Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakır gibi oyuncular da eşlik ediyor. Sosyal medyada tanışıp sevgili olduğu kişiyi görebilmek için annesinden habersiz bir şekilde Ankara'dan kaçarak İstanbul'a gitmeyi planlayan Ezgi ile kankisi Didem'in başından geçenleri anlatan filmde gençlerin enteresan düşünce tarzları ve karşılaştıkları olaylar seyirciye yansıtılıyor. Sosyal medya devrindeki aşkları ve yaşananları güldürü unsurlarıyla hikayeleştiren film vizyonda kaldığı süre boyunca toplam 41.233 seyirciye ulaşmış ve 481.221 TL hasılat elde etmişti.

Hesapta Aşk Filmi Nerede Çekildi?

Bir yol hikayesine de tanıklık edeceğimiz filmin çekimleri çeşitli bölgelerde yapıldı. Hesapta Aşk'ın hangi ilde çekildiği sorusuna yanıt vermek gerekirse bu filmin Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Ege'nin harika şehirlerinden Muğla'nın Datça ilçesinde de çekildiğini söyleyebiliriz.  

hesapta aşk filminin çekimleri nerede yapıldı hesapta aşk hangi şehirde çekildi hesapta aşk nerede geçiyor
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!