Hesapta Aşk Nerede Çekildi Film Hangi Şehirde Geçiyor?

Genç oyuncuların başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi, filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı?


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 09:21 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:09

Şubat 2016'da gösterime giren ve daha önce televizyonda ilk kez Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan genç ve başarılı isimlerin başrolde yer aldığı sinema filmi Hesapta Aşk nerede çekildi? Başrol oyuncuları arasında Fırat Altunmeşe, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık ve Meriç Aral'ın yer aldığı Hesapta Aşk filminin çekimleri hangi şehirde, ilçede yapıldı? İşte film hakkında tüm detaylar...

hesapta aşk nerede çekildi hangi şehirde ilçede geçiyor

Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık oturuyor. Zafer Külünk'ün senaryosunu yazdığı filmde başroldeki genç oyunculara Özlem Çakar, Burhan Ocal, Bennu Gerede, Mustafa Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakır gibi oyuncular da eşlik ediyor. Sosyal medyada tanışıp sevgili olduğu kişiyi görebilmek için annesinden habersiz bir şekilde Ankara'dan kaçarak İstanbul'a gitmeyi planlayan Ezgi ile kankisi Didem'in başından geçenleri anlatan filmde gençlerin enteresan düşünce tarzları ve karşılaştıkları olaylar seyirciye yansıtılıyor. Sosyal medya devrindeki aşkları ve yaşananları güldürü unsurlarıyla hikayeleştiren film vizyonda kaldığı süre boyunca toplam 41.233 seyirciye ulaşmış ve 481.221 TL hasılat elde etmişti.

Hesapta Aşk Filmi Nerede Çekildi?

Bir yol hikayesine de tanıklık edeceğimiz filmin çekimleri çeşitli bölgelerde yapıldı. Hesapta Aşk'ın hangi ilde çekildiği sorusuna yanıt vermek gerekirse bu filmin Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Ege'nin harika şehirlerinden Muğla'nın Datça ilçesinde de çekildiğini söyleyebiliriz.  

hesapta aşk filminin çekimleri nerede yapıldı hesapta aşk hangi şehirde çekildi hesapta aşk nerede geçiyor
Yaşım Kaç Hangi Yarışmadan Uyarlama Orijinal Format Kimin?

Kanal D'nin yeni programı Yaşım Kaç hangi yarışmadan uyarlama? Format çalıntı mı yoksa bir projenin uyarlaması mı, orijinal format hangisi?

Akın İpek Gözaltına Alındı

Eski medya patronu Akın İpek İngiltere'de gözaltına alındı.

Kocaman Ailem Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

ATV dizisi Kocaman Ailem neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Kocaman Ailem neden bitti, niye yayından kalktı, kaç bölüm sürdü?

Ömer Özgüner'in Yeni Adresi Belli Oldu

Star TV'den ayrılan Ömer Özgüner'in yeni adresi Karga Seven Pictures oldu. Özgüner bu yapım şirketinde CEO olarak görev alacak.

Independent Türkçe Yayına Başlıyor

Independent Türkçe online yayına başlıyor. Siteyi hangi iki dev şirket yönetecek?

Çağla Şenkardeş'e Doğuş Yayın Grubu'nda Önemli Görev

Doğuş Medya Grubu'nun yeni Marka ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Çağla Şenkardeş oldu.

Canan Coşkun'a Hapis Cezası

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Canan Coşkun neden hapis cezası aldı?

TRT Belgesel Yeni Sezonda Discovery'ye Rakip Oluyor

TRT Belgesel yeni sezonda oldukça iddialı...

Instagram Takipçi Silme Özelliğini Test Ediyor

Sosyal medya uygulaması Instagram takipçi silme özelliğini test etmeye başladı.

AB'den Google'a Büyük Ceza

Avrupa Birliği, teknoloji devi Google'a çok büyük bir ceza kesti.

Kalk Gidelim Ercan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

TRT 1'de yayınlanan Kalk Gidelim'de Ercan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim Ercan gerçek adı asıl ismi nedir?

Atçalı Kel Mehmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

TRT 1'de yayınlanan Atçalı Kel Mehmet nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilçede ve köyde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!