2018-2019 İtalya Ligi Serie A Hangi Kanalda Yayınlanacak?

2018-2019 sezonunda İtalya Ligi Serie A hangi kanalda yayınlanacak? Tivibu Spor'da olan yayın hakları el değiştirdi, işte yeni yayıncı.


Haber Tarihi : 10 Tem 2018 19:01 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Tem 2018 19:04

Geçen sezon Tivibu Spor ekranlarından seyirciyle buluşan İtalya Serie A'nın yayıncısı değişti. 2018-2019 sezonunda İtalya Ligi'nin hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Hakan Çalhanoğlu ve Cengiz Ünder gibi başarılı Türk oyuncuların yanı sıra Cristiano Ronaldo, Higuain, Dybala gibi yıldızların da top koşturduğu İtalya Serie A şifreli mi yoksa şifresiz mi yayınlanacak, maçlar hangi platformda izleyenlere servis edilecek?

italya serie a 2018 2019 sezonunda hangi kanalda itaya ligi şifreli mi

Yeni sezonda İtalya Ligi Digiturk ekranlarında olacak. beIN Sports kanallarından canlı olarak yayınlanacak maçlar platformun spor paketine abone olmayan seyirciler için şifreli olacak.

Digiturk'ten yapılan açıklama şu şekilde:

Futbolseverler, bu sezon da Avrupa'daki birbirinden çekişmeli liglerin heyecanını bu ekranlarda yaşayacak... LaLiga, Ligue 1 ve Brezilya Serie A'nın yanında beIN SPORTS'un gösterişli yayın reperturanın yeni bir üyesi var... İtalya Serie A...

Azeri kanallardan şifresiz maç izleme yolları için TIKLAYIN!
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!