Ufak Tefek Cinayetler Hangi Ülkelerde Yayınlanıyor Kaç Ülkeye Satıldı?

Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler hangi ülkelerde yayınlanıyor, kaç ülkeye satıldı, yurtdışında nerelerde izleniyor?


Haber Tarihi : 14 Tem 2018 23:22

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan ve ilk sezonuyla büyük ses getirmeyi başaran Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yurtdışı satışları devam ediyor. İşte Ay Yapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan ve yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer ile Ali Bilgin ikilisinin oturduğu Ufak Tefek Cinayetler'in yayınlandığı ülkeler...

ufak tefek cinayetler hangi ülkelerde yayınlanıyor

Kısa bir süre önce Stiletto Vendetta ismiyle Latin Amerika'da yayına başlayan Ufak Tefek Cinayetler, Ecco Rights dağıtımcılığında yurtdışında seyircilere servis edilmeye devam ediyor. Şili'de yayın yapan ve birçok Türk dizisini seyircilere sunan Mega kanalının da yayın haklarını satın aldığı dizinin daha birçok Latin Amerika ülkesinde yayınlanması bekleniyor. 

Eccho Rights'ın Latin Amerika merkezli satış departmanının başındaki Laura Minarro, satışın ardından "Mega'nın diziyi almasıyla birlikte bölgedeki diğer kanalların da takip etmesini bekliyoruz. Latin Amerika'daki ilgi şimdiden yüksek ama Şili'de elde edilen başarı diğer kanallara ürünün gerçekten başarılı olduğunun sinyalini gönderiyor," yorumunda bulundu.

Oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Tülin Özen, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ gibi isimlerin bulunduğu dizi şu anda Estonya, Litvanya, İsrail, Romanya, Slovenya, Yunanistan gibi ülkelerde yayınlanıyor..
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!