ÖZEL HABER

Nefes Nefese Reytingleri Reyting Sonuçları

Aksiyon-dram dizisi Nefes Nefese'nin reyting sonuçları, kaçıncı oldu, ne kadar izlendi? Nefes Nefese reytingleri nasıl, izlenme oranı.


Haber Tarihi : 01 Ağu 2018 10:26 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:25

Bu sayfada Star TV'de yayınlanan 'Nefes Nefese' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Nefes Nefese reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Nefes Nefese reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Nefes Nefese 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 3,70 reyting alan dizi 14,07 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. 4,58 reyting alan dizi 18,10 share aldı.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Nefes Nefese 8 Ağustos 2018 Çarşamba günü Total'de 1. oldu. 4,91 reyting alan dizi 18,03 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 1. oldu. 5,35 reyting alan dizi 17,56 share aldı.

nefes nefese reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi reyting sonuçları

Star TV ekranlarında birinci bölümü ile 1 Ağustos 2018 Çarşamba akşamı saat 8'de ilk kez izleyenlerin karşısına çıkan ekranların yeni dizisi Nefes Nefese reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Nefes Nefese reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Erol Avcı'nın yapımcı olarak görev aldığı, Uğur Yücel'in ise hem yönetmen hem de başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktığı, oyuncu kadrosunda Ezgi Şenler, Şebnem Hassanisoughi, Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız gibi isimlerin de yer aldığı Nefes Nefese dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!