Nefes Nefese Atmaca Kimdir Ayaz Gerçek Adı Rüya'nın Babası

Çarşamba yayınlanan dizide Nefes Nefese Atmaca kimdir, Ayaz Kıran hangi oyuncu? Nefes Nefese Atmaca gerçek adı, Rüya'nın babası asıl ismi.


Haber Tarihi : 01 Ağu 2018 12:10 Son Düzenlenme Tarihi : 01 Ağu 2018 13:06

Çarşamba akşamları saat 8'de yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkacak olan ekranların heyecan dolu dizisi Nefes Nefese'da Rüya'nın babası olan Ayaz Kıran karakterini hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Nefes Nefese Atmaca kimdir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar var? Nefes Nefese Atmaca gerçek adı, asıl ismi nedir?

nefes nefese atmaca gerçek adı ayaz kimdir rüyanın babası

Beyaz saçları ve karizmatik duruşuyla dikkat çeken yaşı elliyi geçkin olan Ayaz Kıran adlı karakter, dizide Melisa Şenolsun'un can verdiği Rüya'nın babası olarak karşımıza çıkıyor. Karanlık işlerle uğraşanların Atmaca olarak da tanıdığı bu karakter son derece dinç ve yakışıklı bir iş adamıdır. Tabi bu durum onu çok yakından tanımayanlar için geçerli. İçten içe karanlık işlerle uğraşan ve hırsı ve zekasıyla dikkat çeken Ayaz Bey, sıfırdan bir yaşam inşa etmek için çalışır. Karısı hayata gözlerini yumunca biricik evladı Rüya'yı da alarak Almanya'ya gider ve Berlin'e yerleşerek yeni bir hayat kurmak ister. 

Dizide bu karaktere tecrübeli oyuncu Uğur Yücel can veriyor. 26 Mayıs 1957 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen deneyimli aktör şu anda 61 yaşında. Dizide başrol oyuncusu olmanın yanı sıra yönetmen olarak da görev alan Uğur Yücel yakın zamanda Show TV'de ekrana gelen İçerde dizisinde ve FOX TV'de yayınlanan Familya adlı dizide görev almıştı. 2013 senesinde Star TV'de yayınlanan Aramızda Kalsın adlı yapımda Bahattin karakterine can veren başarılı oyuncunun daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Eşkıya, Gemide, Ejder Kapanı, Soğuk, Yaktın Beni gibi başarılı projeler de bulunuyor. Kötü Kedi Şerafettin de seslendirme sanatçısı olarak Şero'ya hayat veren Uğur Yücel'in oynadığı televizyon dizileri arasında Hırsız Polis, Canım Ailem, Aşk ve Ceza gibi projeler yer alıyor. 
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!