Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Kim Sunuyor Hangi Spiker?

TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ı kim sunuyor, hangi spiker görev yapıyor? Bugün Düğünümüz Var sunucusu kimdir, sunan kadının adı?


Haber Tarihi : 05 Ağu 2018 23:18

TV8'de gündüz kuşağı için reyting beklentisi oluşturan ekranların yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ın sunucusu kimdir? Hafta içi her gün öğle vakti saat 1'de yayınlanacak olan programın spikerlik görevini üstlenen kadın sunucunun adı nedir? İşte detaylar...

bugün düğünümüz var sunucusu kimdir hangi spiker sunuyor

Talya Prodüksiyon imzasıyla ekranlara gelen TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var, ilk bölümüyle 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü izleyenlere merhaba diyecek. Pazartesiden cumaya haftanın beş günü yayınlanacak olan programın sunuculuğunu ise Sema Öztürk üstleniyor. 

Her hafta evlilik hazırlığı yapan dört çiftin katıldığı programda haftanın finali cuma günü yapılıyor. Çiftlerin düğün maceralarını ekrana taşıyacak olan programda Türkiye'nin her köşesinden birbirinden farklı karakterlere sahip olan yarışmacılar yer alacak. Final bölümünde ise iki halk jürisi ve gelin yarışmacıların puanlarıyla kazanan çifte yarışmanın büyük ödülü takdim edilecek.

Sema Öztürk Kimdir?

Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu olan Öztürk 23 Haziran 1977 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi ve şu anda 41 yaşında. 1992 senesinde Mahallenin Muhtarları adlı ekranların efsane dizisinde canlandırdığı Yasemin karakteriyle oyunculuğa başlayan güzel isim şimdiye kadar Ayrılsak da Beraberiz, Kara Melek, Melekler Adası gibi birçok yapımda görev aldı. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Meryem dizisinde Tülin rolüne can veren Sema Öztürk'ün rol aldığı diziler arasında Karadayı, O Hayat Benim, Gurbet Kuşları, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlar da bulunuyor.bugün düğünümüz var sunucusu kimdir bugün düğünümüz var sema öztürk kimdir bugün düğünümüz var'ı kim sunuyor
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!