Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Kim Sunuyor Hangi Spiker?

TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ı kim sunuyor, hangi spiker görev yapıyor? Bugün Düğünümüz Var sunucusu kimdir, sunan kadının adı?


Haber Tarihi : 05 Ağu 2018 23:18

TV8'de gündüz kuşağı için reyting beklentisi oluşturan ekranların yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ın sunucusu kimdir? Hafta içi her gün öğle vakti saat 1'de yayınlanacak olan programın spikerlik görevini üstlenen kadın sunucunun adı nedir? İşte detaylar...

bugün düğünümüz var sunucusu kimdir hangi spiker sunuyor

Talya Prodüksiyon imzasıyla ekranlara gelen TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var, ilk bölümüyle 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü izleyenlere merhaba diyecek. Pazartesiden cumaya haftanın beş günü yayınlanacak olan programın sunuculuğunu ise Sema Öztürk üstleniyor. 

Her hafta evlilik hazırlığı yapan dört çiftin katıldığı programda haftanın finali cuma günü yapılıyor. Çiftlerin düğün maceralarını ekrana taşıyacak olan programda Türkiye'nin her köşesinden birbirinden farklı karakterlere sahip olan yarışmacılar yer alacak. Final bölümünde ise iki halk jürisi ve gelin yarışmacıların puanlarıyla kazanan çifte yarışmanın büyük ödülü takdim edilecek.

Sema Öztürk Kimdir?

Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu olan Öztürk 23 Haziran 1977 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi ve şu anda 41 yaşında. 1992 senesinde Mahallenin Muhtarları adlı ekranların efsane dizisinde canlandırdığı Yasemin karakteriyle oyunculuğa başlayan güzel isim şimdiye kadar Ayrılsak da Beraberiz, Kara Melek, Melekler Adası gibi birçok yapımda görev aldı. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Meryem dizisinde Tülin rolüne can veren Sema Öztürk'ün rol aldığı diziler arasında Karadayı, O Hayat Benim, Gurbet Kuşları, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlar da bulunuyor.bugün düğünümüz var sunucusu kimdir bugün düğünümüz var sema öztürk kimdir bugün düğünümüz var'ı kim sunuyor
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!