Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Kim Sunuyor Hangi Spiker?

TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ı kim sunuyor, hangi spiker görev yapıyor? Bugün Düğünümüz Var sunucusu kimdir, sunan kadının adı?


Haber Tarihi : 05 Ağu 2018 23:18

TV8'de gündüz kuşağı için reyting beklentisi oluşturan ekranların yeni programı Bugün Düğünümüz Var'ın sunucusu kimdir? Hafta içi her gün öğle vakti saat 1'de yayınlanacak olan programın spikerlik görevini üstlenen kadın sunucunun adı nedir? İşte detaylar...

bugün düğünümüz var sunucusu kimdir hangi spiker sunuyor

Talya Prodüksiyon imzasıyla ekranlara gelen TV8'in yeni programı Bugün Düğünümüz Var, ilk bölümüyle 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü izleyenlere merhaba diyecek. Pazartesiden cumaya haftanın beş günü yayınlanacak olan programın sunuculuğunu ise Sema Öztürk üstleniyor. 

Her hafta evlilik hazırlığı yapan dört çiftin katıldığı programda haftanın finali cuma günü yapılıyor. Çiftlerin düğün maceralarını ekrana taşıyacak olan programda Türkiye'nin her köşesinden birbirinden farklı karakterlere sahip olan yarışmacılar yer alacak. Final bölümünde ise iki halk jürisi ve gelin yarışmacıların puanlarıyla kazanan çifte yarışmanın büyük ödülü takdim edilecek.

Sema Öztürk Kimdir?

Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu olan Öztürk 23 Haziran 1977 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi ve şu anda 41 yaşında. 1992 senesinde Mahallenin Muhtarları adlı ekranların efsane dizisinde canlandırdığı Yasemin karakteriyle oyunculuğa başlayan güzel isim şimdiye kadar Ayrılsak da Beraberiz, Kara Melek, Melekler Adası gibi birçok yapımda görev aldı. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Meryem dizisinde Tülin rolüne can veren Sema Öztürk'ün rol aldığı diziler arasında Karadayı, O Hayat Benim, Gurbet Kuşları, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlar da bulunuyor.bugün düğünümüz var sunucusu kimdir bugün düğünümüz var sema öztürk kimdir bugün düğünümüz var'ı kim sunuyor
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!