Kalbimin Sultanı Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Star TV'de yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi niye bitti, yayından kaldırıldı mı? Kalbimin Sultanı neden final yaptı, kaç bölüm sürdü?


Haber Tarihi : 06 Ağu 2018 20:03

Star TV'de 2018 yaz sezonuyla birlikte yayın hayatına merhaba diyen Türkiye-Rusya ortak yapımı televizyon dizisi Kalbimin Sultanı 6 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle seyircilere veda etti. Geniş bir oyuncu kadrosuna ve tarihi bir öyküye sahip olan Kalbimin Sultanı dizisinin neden final yaptığı, erkenden niye yayından kaldırıldığı ise merak konusu oldu.

kalbimin sultanı neden final yaptı niye bitti yayından kalktı mı

Maya Productions International'ın yapım firması olarak projesini üstlendiği, yapımcı olarak Burhan Özkan'ın görev aldığı, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu ile Eda Teksöz'ün yer aldığı, senaryo yazarlığını Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun yaptığı, müziklerini ise Uğur Işık'ın hazırladığı Kalbimin Sultanı dizisi sekizinci bölümüyle final yaptı.

KALBİMİN SULTANI REYTİNGLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncer Salman, Bülent Seyran, Açelya Devrim Yılhan, Itır Esen, Sadi Celil Cengiz ve Taner Rumeli gibi ünlü isimlerin yer aldığı proje reytinglerde ilk 10'a bile girmekte zorluk çektiği için erken final yapmak zorunda kaldı. Büyük umutlarla yayına sürülen Kalbimin Sultanı dizisi yaz sezonu olmasına ve ekranda çok ciddi rakiplerin olmamasına rağmen bir türlü reyting başarısı elde edemedi ve erken final yaparak izleyenlerine veda etmek durumunda kaldı.kalbimin sultanı neden yayından kaldırıldı kalbimin sultanı dizisi neden erken final yaptı
Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?

Avlu Dizisi Bade Gerçek Adı Trans Karakter Kimdir?

Avlu dizisinin yeni karakterlerinden Bade kimdir trans rolünü hangi oyuncu oynuyor? Avlu dizisi Bade gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında?

Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!