Kalbimin Sultanı Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Star TV'de yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi niye bitti, yayından kaldırıldı mı? Kalbimin Sultanı neden final yaptı, kaç bölüm sürdü?


Haber Tarihi : 06 Ağu 2018 20:03

Star TV'de 2018 yaz sezonuyla birlikte yayın hayatına merhaba diyen Türkiye-Rusya ortak yapımı televizyon dizisi Kalbimin Sultanı 6 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle seyircilere veda etti. Geniş bir oyuncu kadrosuna ve tarihi bir öyküye sahip olan Kalbimin Sultanı dizisinin neden final yaptığı, erkenden niye yayından kaldırıldığı ise merak konusu oldu.

kalbimin sultanı neden final yaptı niye bitti yayından kalktı mı

Maya Productions International'ın yapım firması olarak projesini üstlendiği, yapımcı olarak Burhan Özkan'ın görev aldığı, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu ile Eda Teksöz'ün yer aldığı, senaryo yazarlığını Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun yaptığı, müziklerini ise Uğur Işık'ın hazırladığı Kalbimin Sultanı dizisi sekizinci bölümüyle final yaptı.

KALBİMİN SULTANI REYTİNGLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncer Salman, Bülent Seyran, Açelya Devrim Yılhan, Itır Esen, Sadi Celil Cengiz ve Taner Rumeli gibi ünlü isimlerin yer aldığı proje reytinglerde ilk 10'a bile girmekte zorluk çektiği için erken final yapmak zorunda kaldı. Büyük umutlarla yayına sürülen Kalbimin Sultanı dizisi yaz sezonu olmasına ve ekranda çok ciddi rakiplerin olmamasına rağmen bir türlü reyting başarısı elde edemedi ve erken final yaparak izleyenlerine veda etmek durumunda kaldı.kalbimin sultanı neden yayından kaldırıldı kalbimin sultanı dizisi neden erken final yaptı
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!