Kalbimin Sultanı Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Star TV'de yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi niye bitti, yayından kaldırıldı mı? Kalbimin Sultanı neden final yaptı, kaç bölüm sürdü?


Haber Tarihi : 06 Ağu 2018 20:03

Star TV'de 2018 yaz sezonuyla birlikte yayın hayatına merhaba diyen Türkiye-Rusya ortak yapımı televizyon dizisi Kalbimin Sultanı 6 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle seyircilere veda etti. Geniş bir oyuncu kadrosuna ve tarihi bir öyküye sahip olan Kalbimin Sultanı dizisinin neden final yaptığı, erkenden niye yayından kaldırıldığı ise merak konusu oldu.

kalbimin sultanı neden final yaptı niye bitti yayından kalktı mı

Maya Productions International'ın yapım firması olarak projesini üstlendiği, yapımcı olarak Burhan Özkan'ın görev aldığı, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu ile Eda Teksöz'ün yer aldığı, senaryo yazarlığını Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun yaptığı, müziklerini ise Uğur Işık'ın hazırladığı Kalbimin Sultanı dizisi sekizinci bölümüyle final yaptı.

KALBİMİN SULTANI REYTİNGLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncer Salman, Bülent Seyran, Açelya Devrim Yılhan, Itır Esen, Sadi Celil Cengiz ve Taner Rumeli gibi ünlü isimlerin yer aldığı proje reytinglerde ilk 10'a bile girmekte zorluk çektiği için erken final yapmak zorunda kaldı. Büyük umutlarla yayına sürülen Kalbimin Sultanı dizisi yaz sezonu olmasına ve ekranda çok ciddi rakiplerin olmamasına rağmen bir türlü reyting başarısı elde edemedi ve erken final yaparak izleyenlerine veda etmek durumunda kaldı.kalbimin sultanı neden yayından kaldırıldı kalbimin sultanı dizisi neden erken final yaptı
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!