Kalbimin Sultanı Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Star TV'de yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi niye bitti, yayından kaldırıldı mı? Kalbimin Sultanı neden final yaptı, kaç bölüm sürdü?


Haber Tarihi : 06 Ağu 2018 20:03

Star TV'de 2018 yaz sezonuyla birlikte yayın hayatına merhaba diyen Türkiye-Rusya ortak yapımı televizyon dizisi Kalbimin Sultanı 6 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle seyircilere veda etti. Geniş bir oyuncu kadrosuna ve tarihi bir öyküye sahip olan Kalbimin Sultanı dizisinin neden final yaptığı, erkenden niye yayından kaldırıldığı ise merak konusu oldu.

kalbimin sultanı neden final yaptı niye bitti yayından kalktı mı

Maya Productions International'ın yapım firması olarak projesini üstlendiği, yapımcı olarak Burhan Özkan'ın görev aldığı, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu ile Eda Teksöz'ün yer aldığı, senaryo yazarlığını Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun yaptığı, müziklerini ise Uğur Işık'ın hazırladığı Kalbimin Sultanı dizisi sekizinci bölümüyle final yaptı.

KALBİMİN SULTANI REYTİNGLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncer Salman, Bülent Seyran, Açelya Devrim Yılhan, Itır Esen, Sadi Celil Cengiz ve Taner Rumeli gibi ünlü isimlerin yer aldığı proje reytinglerde ilk 10'a bile girmekte zorluk çektiği için erken final yapmak zorunda kaldı. Büyük umutlarla yayına sürülen Kalbimin Sultanı dizisi yaz sezonu olmasına ve ekranda çok ciddi rakiplerin olmamasına rağmen bir türlü reyting başarısı elde edemedi ve erken final yaparak izleyenlerine veda etmek durumunda kaldı.kalbimin sultanı neden yayından kaldırıldı kalbimin sultanı dizisi neden erken final yaptı
Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.

Koca Koca Yalanlar Canan Gerçek Adı Kuaför Kadın Kimdir?

Koca Koca Yalanlar dizisinde Osmanın sevgilisi olan kadın kuaförü Canan kimdir, hangi oyuncu? Koca Koca Yalanlar Canan gerçek adı asıl ismi.

VİDEO HABER
APara Yakında Yayına Başlıyor

Turkuvaz Medya Grubu yeni bir ekonomi kanalı kuruyor. APara yakında yayına başlıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!