Beşiktaş LASK Linz Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

9 Ağustos 2018 Perşembe oynanacak olan Beşiktaş LASK Linz maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? BJK Linz maçı nasıl izlenir?


Haber Tarihi : 07 Ağu 2018 12:49 Son Düzenlenme Tarihi : 16 Ağu 2018 11:42

B36 Torshavn ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme maçlarını rahatlıkla kazanan Beşiktaş'ın sıradaki rakibi Avusturya temsilcisi LASK Linz oldu. İnönü'de oynanan maçta bir önceki turdaki rakibini 6-0 mağlup etmeyi başaran siyah beyazlı temsilcimiz bu maçı da iyi bir skorla geçerek gelecek rakiplerine korku vermek istiyor. Beşiktaş LASK Linz maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanacak? BJK Linz maçını canlı yayınlayan kanallar hangi ülkede, yabancı uyduda yayın yapıyor? İşte maçın kanal ve yayıncı kuruluş bilgileri:

RÖVANŞ MAÇININ KANAL BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

beşiktaş lask linz maçı şifresiz hangi yabancı kanalda

09.08.2018 Perşembe akşamı saat 9'da başlayacak olan Avrupa Ligi üçüncü ön eleme maçında karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş ile LASK Linz arasındaki mücadeleyi Türkiye'de D-Smart'a bağlı olarak şifreli yayın yapan Spor Smart kanalı canlı yayınlayacak. Dolayısıyla evinde sadece Digiturk ya da Tivibu abonelikleri olan seyirciler veya hiçbir platforma abone olmayanlar maçı şifresiz izleme şansına sahip olmayacaklar.

RÖVANŞ MAÇININ KANAL BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Türksat uydusunda ücretli yayınlanacak olan bu maçı izlemek isteyen seyirciler ise yabancı kanallara yönelmek durumunda kalacak. Maçı canlı anlatım ile takip etmek isteyenler ise takımın resmi web sitesine girerek Beşiktaş TV'yi izleyebilirler. AZERİ KANALLARDAN ŞİFRESİZ MAÇ İZLEME YÖNTEMİ İÇİN TIKLAYIN!

Beşiktaş Lask Linz Maçını Yayınlayan Yabancı Kanallar

Maçların şifresiz yayıncıları hakkında bilgi sahibi olmak için Medyanoz'u Twitter'dan takip etmek için TIKLAYIN!

Avusturya LT1
Türkiye Spor Smart HD

Şifreli yayınlanan maçları canlı izleyebilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

AZERİ KANALLARDAN ŞİFRESİZ MAÇ İZLEME YÖNTEMİ İÇİN TIKLAYIN!beşiktaş lask linz maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar bjk lask linz maçı şifresiz hangi kanalda
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!