Sağ Salim Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde Yapıldı?

Sağ Salim hangi şehirde çekilmiş, filmin çekimleri hangi ilde, ilçede, köyde yapıldı? Sağ Salim nerede çekildi çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 08 Ağu 2018 08:43 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Ağu 2018 23:30

Sinemada beklenen performansı veremese de televizyonda her yayınlandığında büyük bir ilgiyle izlenen Sağ Salim filminin nerede çekilmiş olduğu izleyenlerin merak ettiği konulardan birisi. Bir yol filmi olması ve farklı, güzel manzaraları izleyenlere yansıtması sebebiyle seyirciler Sağ Salim hangi şehirde çekildi, çekimleri hangi ilde, ilçede yapıldı diye merak ediyor. 

sağ salim nerede çekildi hangi şehirde çekim yeri neresi

2012 yapımı bir sinema filmi olan ve yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu Sağ Salim filminin oyuncu kadrosunda Burçin Bildik, Fulya Zenginer, Alper Saldıran, Orçun Kaptan, Kenan Ece, Hüseyin Avni Danyal, Kevork Türker, Kamil Güler, Murat Akkoyunlu, Tevfik İnceoğlu, Yakup Yavru gibi birçok ünlü isim bulunuyor. Senaryosunu Ersoy Güler, Ali Alper Erze, Korhan Uğur ve Şeyda Delibaşı'nın birlikte kaleme aldığı filmin çekimleri Mersin'de başlamıştı. Bir yol filmi olan Sağ Salim'de hikaye gereği Salim karakteri Mersin'den Sivas'a arabasıyla cenaze taşımak zorunda kalır. Mersin'le Sivas arasındaki şehirler ise Adana ve Kayseri'dir. Çekimler genelde bu şehirler arasındaki yollarda gerçekleştirildi. Kısaca filmin konusuna değinmek gerekirse Salim ölülerden de ölümden de deliler gibi korkan bir Anadolu köylüsüdür. Oldukça saf ve temiz bir kalbi vardır, ekmeğini taştan çıkartır. Kamyoneti sayesinde köyden kasabaya mal taşıyıp parasını kazanır ve yaşamını idare ettirmeye çalışır. Bir gece kabus görür ve uyandığında köyün muhtarı Salim'den Sivas'a bir cenaze götürmesini ister. Salim ölülerden korktuğu için çok isteksiz olsa da muhtarın bu ricasını kıramaz ve cenazeyi kamyonetine atarak yola çıkar. Yolda karakterimizin başına birçok enteresan olay gelir ve birbirinden değişik tiplemelerle karşılaşır. sağ salim hangi şehirde çekildi sağ salim nerede çekilmiş sağ salim hangi ilde çekilmiştir
Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.

Koca Koca Yalanlar Canan Gerçek Adı Kuaför Kadın Kimdir?

Koca Koca Yalanlar dizisinde Osmanın sevgilisi olan kadın kuaförü Canan kimdir, hangi oyuncu? Koca Koca Yalanlar Canan gerçek adı asıl ismi.

VİDEO HABER
APara Yakında Yayına Başlıyor

Turkuvaz Medya Grubu yeni bir ekonomi kanalı kuruyor. APara yakında yayına başlıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!