Meleklerin Aşkı Bezirgan Gerçek Adı Kimdir Azeri Şarkıcı Türkücü

Meleklerin Aşkı Bezirgan kimdir Türkmen şarkıcı Mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu oynuyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:06 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eyl 2018 15:23

Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap'ın sevgilisi rolünü kim oynuyor, dizide Türkmenistanlı yani Türkmen bir şarkıcı olarak izleyeceğimiz karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı nedir, kimdir, asıl ismi, kaç yaşında, nereli? İşte karaktere dair tüm bilgiler...

meleklerin aşkı bezirgan gerçek adı mehtap'ın sevgilisi kimdir şarkıcı türkücü

Yayınlandığı ilk günden bu yana perşembe günlerinin reyting zirvesine oynayan ve yeni sezon öncesinde kanalı memnun eden Meleklerin Aşkı dizisi eğlenceli öyküsü ve geniş, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübeli isimlerle yeni kuşağın parlayan yıldızlarını bir araya getirerek başarılı bir karışım elde eden dizi ekibi her geçen hafta seyirciye kendisini daha da beğendirmeyi başardı. Dizinin 9 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacak olan bölümünde ise Mehtap'ın erkek arkadaşı olarak izleyeceğimiz Türkmen türkücü Bezirgan karakteri karşımıza çıkacak.  Meleklerin Aşkı dizisinde bu role genç sanatçı Onur Baytan can veriyor. 7 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelen ve küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi gösteren Baytan, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin devlet konservatuvarındaki ses eğitimi bölümünde lisans öğrenimini görmüştü. Baytan küçük yaşlarda Bir Şarkısın Sen adlı çocuk ses yarışmasında ve O Ses Türkiye programında boy göstermiş, O Ses'te Ebru Gündeş'in ekibinde yarışıp çeyrek finale kadar ilerlemeyi başarmıştı. Bu performansıyla dikkat çeken Baytan daha önce Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde de Ferhat rolüyle boy göstermişti.meleklerin aşkı mehtabın sevgilisi kimdir meleklerin aşkı mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu meleklerin aşkı bezirgan kimdir meleklerin aşkı şarkı söyleyen oyuncu kimdir
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!