Meleklerin Aşkı Bezirgan Gerçek Adı Kimdir Azeri Şarkıcı Türkücü

Meleklerin Aşkı Bezirgan kimdir Türkmen şarkıcı Mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu oynuyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:06 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eyl 2018 15:23

Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap'ın sevgilisi rolünü kim oynuyor, dizide Türkmenistanlı yani Türkmen bir şarkıcı olarak izleyeceğimiz karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı nedir, kimdir, asıl ismi, kaç yaşında, nereli? İşte karaktere dair tüm bilgiler...

meleklerin aşkı bezirgan gerçek adı mehtap'ın sevgilisi kimdir şarkıcı türkücü

Yayınlandığı ilk günden bu yana perşembe günlerinin reyting zirvesine oynayan ve yeni sezon öncesinde kanalı memnun eden Meleklerin Aşkı dizisi eğlenceli öyküsü ve geniş, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübeli isimlerle yeni kuşağın parlayan yıldızlarını bir araya getirerek başarılı bir karışım elde eden dizi ekibi her geçen hafta seyirciye kendisini daha da beğendirmeyi başardı. Dizinin 9 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacak olan bölümünde ise Mehtap'ın erkek arkadaşı olarak izleyeceğimiz Türkmen türkücü Bezirgan karakteri karşımıza çıkacak.  Meleklerin Aşkı dizisinde bu role genç sanatçı Onur Baytan can veriyor. 7 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelen ve küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi gösteren Baytan, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin devlet konservatuvarındaki ses eğitimi bölümünde lisans öğrenimini görmüştü. Baytan küçük yaşlarda Bir Şarkısın Sen adlı çocuk ses yarışmasında ve O Ses Türkiye programında boy göstermiş, O Ses'te Ebru Gündeş'in ekibinde yarışıp çeyrek finale kadar ilerlemeyi başarmıştı. Bu performansıyla dikkat çeken Baytan daha önce Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde de Ferhat rolüyle boy göstermişti.meleklerin aşkı mehtabın sevgilisi kimdir meleklerin aşkı mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu meleklerin aşkı bezirgan kimdir meleklerin aşkı şarkı söyleyen oyuncu kimdir
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!