Meleklerin Aşkı Bezirgan Gerçek Adı Kimdir Azeri Şarkıcı Türkücü

Meleklerin Aşkı Bezirgan kimdir Türkmen şarkıcı Mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu oynuyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:06

Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap'ın sevgilisi rolünü kim oynuyor, dizide Türkmenistanlı yani Türkmen bir şarkıcı olarak izleyeceğimiz karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı nedir, kimdir, asıl ismi, kaç yaşında, nereli? İşte karaktere dair tüm bilgiler...

meleklerin aşkı bezirgan gerçek adı mehtap'ın sevgilisi kimdir şarkıcı türkücü

Yayınlandığı ilk günden bu yana perşembe günlerinin reyting zirvesine oynayan ve yeni sezon öncesinde kanalı memnun eden Meleklerin Aşkı dizisi eğlenceli öyküsü ve geniş, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübeli isimlerle yeni kuşağın parlayan yıldızlarını bir araya getirerek başarılı bir karışım elde eden dizi ekibi her geçen hafta seyirciye kendisini daha da beğendirmeyi başardı. Dizinin 9 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacak olan bölümünde ise Mehtap'ın erkek arkadaşı olarak izleyeceğimiz Türkmen türkücü Bezirgan karakteri karşımıza çıkacak.

Meleklerin Aşkı dizisinde bu role genç sanatçı Onur Baytan can veriyor. 7 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelen ve küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi gösteren Baytan, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin devlet konservatuvarındaki ses eğitimi bölümünde lisans öğrenimini görmüştü. Baytan küçük yaşlarda Bir Şarkısın Sen adlı çocuk ses yarışmasında ve O Ses Türkiye programında boy göstermiş, O Ses'te Ebru Gündeş'in ekibinde yarışıp çeyrek finale kadar ilerlemeyi başarmıştı. Bu performansıyla dikkat çeken Baytan daha önce Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde de Ferhat rolüyle boy göstermişti.meleklerin aşkı mehtabın sevgilisi kimdir meleklerin aşkı mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu meleklerin aşkı bezirgan kimdir meleklerin aşkı şarkı söyleyen oyuncu kimdir
Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.

Koca Koca Yalanlar Canan Gerçek Adı Kuaför Kadın Kimdir?

Koca Koca Yalanlar dizisinde Osmanın sevgilisi olan kadın kuaförü Canan kimdir, hangi oyuncu? Koca Koca Yalanlar Canan gerçek adı asıl ismi.

VİDEO HABER
APara Yakında Yayına Başlıyor

Turkuvaz Medya Grubu yeni bir ekonomi kanalı kuruyor. APara yakında yayına başlıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!