Meleklerin Aşkı Bezirgan Gerçek Adı Kimdir Azeri Şarkıcı Türkücü

Meleklerin Aşkı Bezirgan kimdir Türkmen şarkıcı Mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu oynuyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:06 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eyl 2018 15:23

Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap'ın sevgilisi rolünü kim oynuyor, dizide Türkmenistanlı yani Türkmen bir şarkıcı olarak izleyeceğimiz karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Meleklerin Aşkı Bezirgan gerçek adı nedir, kimdir, asıl ismi, kaç yaşında, nereli? İşte karaktere dair tüm bilgiler...

meleklerin aşkı bezirgan gerçek adı mehtap'ın sevgilisi kimdir şarkıcı türkücü

Yayınlandığı ilk günden bu yana perşembe günlerinin reyting zirvesine oynayan ve yeni sezon öncesinde kanalı memnun eden Meleklerin Aşkı dizisi eğlenceli öyküsü ve geniş, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübeli isimlerle yeni kuşağın parlayan yıldızlarını bir araya getirerek başarılı bir karışım elde eden dizi ekibi her geçen hafta seyirciye kendisini daha da beğendirmeyi başardı. Dizinin 9 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacak olan bölümünde ise Mehtap'ın erkek arkadaşı olarak izleyeceğimiz Türkmen türkücü Bezirgan karakteri karşımıza çıkacak.  Meleklerin Aşkı dizisinde bu role genç sanatçı Onur Baytan can veriyor. 7 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelen ve küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi gösteren Baytan, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin devlet konservatuvarındaki ses eğitimi bölümünde lisans öğrenimini görmüştü. Baytan küçük yaşlarda Bir Şarkısın Sen adlı çocuk ses yarışmasında ve O Ses Türkiye programında boy göstermiş, O Ses'te Ebru Gündeş'in ekibinde yarışıp çeyrek finale kadar ilerlemeyi başarmıştı. Bu performansıyla dikkat çeken Baytan daha önce Show TV'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde de Ferhat rolüyle boy göstermişti.meleklerin aşkı mehtabın sevgilisi kimdir meleklerin aşkı mehtap'ın sevgilisi hangi oyuncu meleklerin aşkı bezirgan kimdir meleklerin aşkı şarkı söyleyen oyuncu kimdir
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!