Pazar Akşamı Futbol Ne Zaman Başlıyor Saat Kaçta Yayınlanıyor?

CNN Türk'ün spor programı Pazar Akşamı Futbol hangi gün başlıyor, saat kaçta yayınlanıyor? Pazar Akşamı Futbol sunucusu ve yorumcuları kim?


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:14 Son Düzenlenme Tarihi : 09 Ağu 2018 01:15

CNN Türk uzun bir aradan sonra iddialı bir kadro kurup yeni bir spor programını seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. 10 Ağustos Cuma akşamı Türkiye'de liglerin başlamasıyla beraber futbol dalında heyecan her geçen hafta daha da yükselecek. Birkaç ay önce Doğan Medya Grubu'nun satılmasıyla el değiştirip Demirören yönetimine geçen CNN Türk'te de yeni sezonda Pazar Akşamı Futbol adında yeni bir program başlıyor.

pazar akşamı futbol hangi gün saat kaçta ne zaman cnn türk sunucusu yorumcuları kimdir

Spor medyasının üç deneyimli ismini bir araya getirecek olan programda Tayfun Bayındır, Serdar Ali Çelikler ve Fuat Akdağ yorumlarıyla izleyenlerin karşısına çıkacak. Her hafta pazar akşamı izleyenlerle buluşacak olan programın ilk bölümü 12 Ağustos 2018 Pazar günü saat 23:00'da seyirci karşısına çıkacak.pazar akşamı futbol yorumcuları kimdir pazar akşamı futbol kim sunuyor
ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?

ÖZEL HABER
Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Benfica Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Fenerbahçe Benfica maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Benfika maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda, nasıl izlenir?

Koca Koca Yalanlar Osman Kimdir Gerçek Adı İsmi

Koca Koca Yalanlar dizisinde Canan'ın sevgilisi emlakçı Osman kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Koca Koca Yalanlar Osman gerçek adı asıl ismi.

Koca Koca Yalanlar Canan Gerçek Adı Kuaför Kadın Kimdir?

Koca Koca Yalanlar dizisinde Osmanın sevgilisi olan kadın kuaförü Canan kimdir, hangi oyuncu? Koca Koca Yalanlar Canan gerçek adı asıl ismi.

VİDEO HABER
APara Yakında Yayına Başlıyor

Turkuvaz Medya Grubu yeni bir ekonomi kanalı kuruyor. APara yakında yayına başlıyor.

Koca Koca Yalanlar Nilgün Kimdir Şahin'in Eşi Gerçek Adı

Koca Koca Yalanlar Nilgün kimdir, Şahin'in karısı-eşi hangi oyuncu, kaç yaşında? Koca Koca Yalanlar Nilgün gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!