Pazar Akşamı Futbol Ne Zaman Başlıyor Saat Kaçta Yayınlanıyor?

CNN Türk'ün spor programı Pazar Akşamı Futbol hangi gün başlıyor, saat kaçta yayınlanıyor? Pazar Akşamı Futbol sunucusu ve yorumcuları kim?


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:14 Son Düzenlenme Tarihi : 09 Ağu 2018 01:15

CNN Türk uzun bir aradan sonra iddialı bir kadro kurup yeni bir spor programını seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. 10 Ağustos Cuma akşamı Türkiye'de liglerin başlamasıyla beraber futbol dalında heyecan her geçen hafta daha da yükselecek. Birkaç ay önce Doğan Medya Grubu'nun satılmasıyla el değiştirip Demirören yönetimine geçen CNN Türk'te de yeni sezonda Pazar Akşamı Futbol adında yeni bir program başlıyor.

pazar akşamı futbol hangi gün saat kaçta ne zaman cnn türk sunucusu yorumcuları kimdir

Spor medyasının üç deneyimli ismini bir araya getirecek olan programda Tayfun Bayındır, Serdar Ali Çelikler ve Fuat Akdağ yorumlarıyla izleyenlerin karşısına çıkacak. Her hafta pazar akşamı izleyenlerle buluşacak olan programın ilk bölümü 12 Ağustos 2018 Pazar günü saat 23:00'da seyirci karşısına çıkacak.pazar akşamı futbol yorumcuları kimdir pazar akşamı futbol kim sunuyor
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!