Pazar Akşamı Futbol Ne Zaman Başlıyor Saat Kaçta Yayınlanıyor?

CNN Türk'ün spor programı Pazar Akşamı Futbol hangi gün başlıyor, saat kaçta yayınlanıyor? Pazar Akşamı Futbol sunucusu ve yorumcuları kim?


Haber Tarihi : 09 Ağu 2018 01:14 Son Düzenlenme Tarihi : 09 Ağu 2018 01:15

CNN Türk uzun bir aradan sonra iddialı bir kadro kurup yeni bir spor programını seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. 10 Ağustos Cuma akşamı Türkiye'de liglerin başlamasıyla beraber futbol dalında heyecan her geçen hafta daha da yükselecek. Birkaç ay önce Doğan Medya Grubu'nun satılmasıyla el değiştirip Demirören yönetimine geçen CNN Türk'te de yeni sezonda Pazar Akşamı Futbol adında yeni bir program başlıyor.

pazar akşamı futbol hangi gün saat kaçta ne zaman cnn türk sunucusu yorumcuları kimdir

Spor medyasının üç deneyimli ismini bir araya getirecek olan programda Tayfun Bayındır, Serdar Ali Çelikler ve Fuat Akdağ yorumlarıyla izleyenlerin karşısına çıkacak. Her hafta pazar akşamı izleyenlerle buluşacak olan programın ilk bölümü 12 Ağustos 2018 Pazar günü saat 23:00'da seyirci karşısına çıkacak.pazar akşamı futbol yorumcuları kimdir pazar akşamı futbol kim sunuyor
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!