ÖZEL HABER

Koca Koca Yalanlar Reytingleri Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin yen dizisi Koca Koca Yalanlar reytingleri, izlenme oranı, reyting sonuçları. Koca Koca Yalanlar kaçıncı oldu, ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 13 Ağu 2018 10:08 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:26

Bu sayfada Kanal D'de yayınlanan 'Koca Koca Yalanlar' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Koca Koca Yalanlar reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Koca Koca Yalanlar reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Koca Koca Yalanlar 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü Total'de 3. oldu. 3,28 reyting alan dizi 11,56 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 3. oldu. 3,07 reyting alan dizi 12,07 share aldı.

koca koca yalanlar reytingleri ne kadar izlendi kaçıncı oldu reyting sonuçları

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 13 Ağustos 2018 Çarşamba akşamı saat 20'de seyircisine merhaba diyecek olan Koca Koca Yalanlar reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Koca Koca Yalanlar reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Hayri Aslan'ın yapımcı olarak görev aldığı, oyuncu kadrosunda Hakan Yılmaz, Ferdi Sancar, Pelin Öztekin, Evrim Alasya, Tuğçe Karabacak, Rüzgar Aksoy, Selen Uçer gibi isimlerin de yer aldığı Koca Koca Yalanlar dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!