Kalk Gidelim Hangi Köyde Şehirde Çekiliyor Ev Nerede?

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim hangi köyde şehirde ilçede mahallede çekiliyor? Dizideki ev nerede, çekim yeri Muğla'nın neresi?


Haber Tarihi : 18 Ağu 2018 00:04 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Ağu 2018 14:21

Cumartesi akşamları ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkan TRT 1'in başarılı güldürü dizisi Kalk Gidelim nerede çekiliyor? Dizi Muğla'nın neresinde geçiyor, ev hangi bölgede? 2018-2019 sezonuyla izleyiciyle buluşmayı sürdüren Kalk Gidelim hangi köyde çekiliyor, çekimlerin yapıldığı ilçe, mahalle, kasaba nerede bulunuyor? İşte detaylar...

kalk gidelim hangi köyde çekiliyor çekim yeri nerede muğla 2018

Oyuncu kadrosunda Ayça Varlıer, Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Erkan Sever gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi genç ve sosyetik bir ailenin İstanbul'daki işlerinin bir anda aksamaya başlaması ve iflas haberinin gelmesiyle birlikte kendilerini köyde bulmalarına odaklanıyor. Sosyetik ailenin güzeller güzeli annesi, evin babası Mustafa Ali'nin iflas etmesiyle birlikte asla köye gitmek istemez ve buradaki hayata bir türlü ayak uyduramaz. Birkaç ay önce zirveye çıkmış olan Mustafa Ali ve ailesinin köye gelmeleri de doğal olarak birçok enteresan olayın meydana gelmesine sebep olacaktır. Geniş ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin çekim yerleri de hikaye kadar dikkat çekici. Dizideki köy manzaraları, doğal mekanlar ve diğer çekim yerleri izleyicilerin setin haritada nerede olduğunu merak etmelerine sebep oluyor. Son derece eğlenceli bir öyküye sahip olan Kalk Gidelim dizisinin çekimleri Ege Bölgesi'nin güzide şehirlerinden biri olan Muğla iline bağlı mahallelerden Saburhane ve Yeşilyurt'ta gerçekleştiriliyor. Karabağlar Yaylası da dizinin çekimleri için önemli mekanlardan birisi.  Kalk Gidelim her cumartesi günü, akşam saat 8'de seyirciyle buluşmaya devam ediyor.kalk gidelim nerede çekiliyor 2018 2019 kalk gidelim hangi köyde çekiliyor kalk gidelim muğla'nın neresinde çekiliyor kalk gidelim dizisindeki ev nerede muğla saburhane kalk gidelim
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!