Kalk Gidelim Hangi Köyde Şehirde Çekiliyor Ev Nerede?

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim hangi köyde şehirde ilçede mahallede çekiliyor? Dizideki ev nerede, çekim yeri Muğla'nın neresi?


Haber Tarihi : 18 Ağu 2018 00:04 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Ağu 2018 14:21

Cumartesi akşamları ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkan TRT 1'in başarılı güldürü dizisi Kalk Gidelim nerede çekiliyor? Dizi Muğla'nın neresinde geçiyor, ev hangi bölgede? 2018-2019 sezonuyla izleyiciyle buluşmayı sürdüren Kalk Gidelim hangi köyde çekiliyor, çekimlerin yapıldığı ilçe, mahalle, kasaba nerede bulunuyor? İşte detaylar...

kalk gidelim hangi köyde çekiliyor çekim yeri nerede muğla 2018

Oyuncu kadrosunda Ayça Varlıer, Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Erkan Sever gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi genç ve sosyetik bir ailenin İstanbul'daki işlerinin bir anda aksamaya başlaması ve iflas haberinin gelmesiyle birlikte kendilerini köyde bulmalarına odaklanıyor. Sosyetik ailenin güzeller güzeli annesi, evin babası Mustafa Ali'nin iflas etmesiyle birlikte asla köye gitmek istemez ve buradaki hayata bir türlü ayak uyduramaz. Birkaç ay önce zirveye çıkmış olan Mustafa Ali ve ailesinin köye gelmeleri de doğal olarak birçok enteresan olayın meydana gelmesine sebep olacaktır. Geniş ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin çekim yerleri de hikaye kadar dikkat çekici. Dizideki köy manzaraları, doğal mekanlar ve diğer çekim yerleri izleyicilerin setin haritada nerede olduğunu merak etmelerine sebep oluyor. Son derece eğlenceli bir öyküye sahip olan Kalk Gidelim dizisinin çekimleri Ege Bölgesi'nin güzide şehirlerinden biri olan Muğla iline bağlı mahallelerden Saburhane ve Yeşilyurt'ta gerçekleştiriliyor. Karabağlar Yaylası da dizinin çekimleri için önemli mekanlardan birisi.  Kalk Gidelim her cumartesi günü, akşam saat 8'de seyirciyle buluşmaya devam ediyor.kalk gidelim nerede çekiliyor 2018 2019 kalk gidelim hangi köyde çekiliyor kalk gidelim muğla'nın neresinde çekiliyor kalk gidelim dizisindeki ev nerede muğla saburhane kalk gidelim
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!