Bir Zamanlar Çukurova Demir Gerçek Adı Hünkar'ın Oğlu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Demir gerçek adı asıl ismi nedir? Bir Zamanlar Çukurova Hünkar'ın oğlu kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu, nereli?


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 12:11 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 18:19

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu ve geniş oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Bülent Polat, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar'ın oğlu Demir Yaman karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Demir kimdir gerçek adı asıl ismi nedir? Karaktere can veren erkek oyuncu kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Rolü oynayan aktör nereli, biyografisi ve diğer detaylar...

bir zamanlar çukurova demir gerçek adı hünkarın oğlu kimdir

Demir Yaman, Çukurova topraklarının en zengin adamlarından birisidir ve çok büyük bir serveti vardır. Adeta Çukurova'nın en büyüğüdür. Bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı amaçlar ve bu amaç uğrunda her şeyi yapacak kadar hırslı ve gözü kara bir insandır. Fakat babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları miras bırakabileceği bir çocuğu yok. Bu durum hem annesi Hünkar'ın hem de kendinin canını oldukça sıkmaktadır. Bir gün Demir, Züleyha'yı görür ve ilk görüşte aşık olur. Züleyha'nın sevgilisi olmak isteyen yakışıklı ve zengin karakterimiz Demir aşkı için de topraklarını korumak ve büyütmek için verdiği mücadeleyi verecek mi? Dizide Demir rolünü başarılı erkek oyuncu Murat Ünalmış canlandırıyor. 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de dünyaya gelen Ünalmış şu anda 37 yaşında. Yaklaşık bir sene kadar ünlü oyuncu Birce Akalay'la evlilik yaşayan Ünalmış, lise döneminde Fenerbahçe'de basketbol oyuncusu olarak da görev almıştı. Ünalmış'ın daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Celal Oğlan, Gecenin Kanatları, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare gibi başarılı projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu diğer taraftan Kurşun Yarası, Şöhret, Üç Kadın, Sır Gibi, Kasaba, Rüzgar, Yer Gök Aşk, Babalar ve Evlatları, Seddülbahir 31 Saat, İnadına Yaşamak, Sevda Kuşun Kanadında ve Deli Gönül gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.bir zamanlar çukurova hünkarın oğlu demir kimdir bir zamanlar çukurova demir yaman gerçek ismi
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!