Bir Zamanlar Çukurova Demir Gerçek Adı Hünkar'ın Oğlu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Demir gerçek adı asıl ismi nedir? Bir Zamanlar Çukurova Hünkar'ın oğlu kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu, nereli?


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 12:11 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 18:19

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu ve geniş oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Bülent Polat, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar'ın oğlu Demir Yaman karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Demir kimdir gerçek adı asıl ismi nedir? Karaktere can veren erkek oyuncu kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Rolü oynayan aktör nereli, biyografisi ve diğer detaylar...

bir zamanlar çukurova demir gerçek adı hünkarın oğlu kimdir

Demir Yaman, Çukurova topraklarının en zengin adamlarından birisidir ve çok büyük bir serveti vardır. Adeta Çukurova'nın en büyüğüdür. Bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı amaçlar ve bu amaç uğrunda her şeyi yapacak kadar hırslı ve gözü kara bir insandır. Fakat babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları miras bırakabileceği bir çocuğu yok. Bu durum hem annesi Hünkar'ın hem de kendinin canını oldukça sıkmaktadır. Bir gün Demir, Züleyha'yı görür ve ilk görüşte aşık olur. Züleyha'nın sevgilisi olmak isteyen yakışıklı ve zengin karakterimiz Demir aşkı için de topraklarını korumak ve büyütmek için verdiği mücadeleyi verecek mi? Dizide Demir rolünü başarılı erkek oyuncu Murat Ünalmış canlandırıyor. 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de dünyaya gelen Ünalmış şu anda 37 yaşında. Yaklaşık bir sene kadar ünlü oyuncu Birce Akalay'la evlilik yaşayan Ünalmış, lise döneminde Fenerbahçe'de basketbol oyuncusu olarak da görev almıştı. Ünalmış'ın daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Celal Oğlan, Gecenin Kanatları, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare gibi başarılı projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu diğer taraftan Kurşun Yarası, Şöhret, Üç Kadın, Sır Gibi, Kasaba, Rüzgar, Yer Gök Aşk, Babalar ve Evlatları, Seddülbahir 31 Saat, İnadına Yaşamak, Sevda Kuşun Kanadında ve Deli Gönül gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.bir zamanlar çukurova hünkarın oğlu demir kimdir bir zamanlar çukurova demir yaman gerçek ismi
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!