Bir Zamanlar Çukurova Demir Gerçek Adı Hünkar'ın Oğlu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Demir gerçek adı asıl ismi nedir? Bir Zamanlar Çukurova Hünkar'ın oğlu kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu, nereli?


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 12:11

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu ve geniş oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Bülent Polat, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar'ın oğlu Demir Yaman karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Demir kimdir gerçek adı asıl ismi nedir? Karaktere can veren erkek oyuncu kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Rolü oynayan aktör nereli, biyografisi ve diğer detaylar...

bir zamanlar çukurova demir gerçek adı hünkarın oğlu kimdir

Demir Yaman, Çukurova topraklarının en zengin adamlarından birisidir ve çok büyük bir serveti vardır. Adeta Çukurova'nın en büyüğüdür. Bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı amaçlar ve bu amaç uğrunda her şeyi yapacak kadar hırslı ve gözü kara bir insandır. Fakat babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları miras bırakabileceği bir çocuğu yok. Bu durum hem annesi Hünkar'ın hem de kendinin canını oldukça sıkmaktadır. Bir gün Demir, Züleyha'yı görür ve ilk görüşte aşık olur. Züleyha'nın sevgilisi olmak isteyen yakışıklı ve zengin karakterimiz Demir aşkı için de topraklarını korumak ve büyütmek için verdiği mücadeleyi verecek mi?

Dizide Demir rolünü başarılı erkek oyuncu Murat Ünalmış canlandırıyor. 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de dünyaya gelen Ünalmış şu anda 37 yaşında. Yaklaşık bir sene kadar ünlü oyuncu Birce Akalay'la evlilik yaşayan Ünalmış, lise döneminde Fenerbahçe'de basketbol oyuncusu olarak da görev almıştı. Ünalmış'ın daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Celal Oğlan, Gecenin Kanatları, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare gibi başarılı projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu diğer taraftan Kurşun Yarası, Şöhret, Üç Kadın, Sır Gibi, Kasaba, Rüzgar, Yer Gök Aşk, Babalar ve Evlatları, Seddülbahir 31 Saat, İnadına Yaşamak, Sevda Kuşun Kanadında ve Deli Gönül gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.bir zamanlar çukurova hünkarın oğlu demir kimdir bir zamanlar çukurova demir yaman gerçek ismi
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!