Bir Zamanlar Çukurova Demir Gerçek Adı Hünkar'ın Oğlu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Demir gerçek adı asıl ismi nedir? Bir Zamanlar Çukurova Hünkar'ın oğlu kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu, nereli?


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 12:11 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 18:19

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu ve geniş oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Bülent Polat, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar'ın oğlu Demir Yaman karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Demir kimdir gerçek adı asıl ismi nedir? Karaktere can veren erkek oyuncu kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Rolü oynayan aktör nereli, biyografisi ve diğer detaylar...

bir zamanlar çukurova demir gerçek adı hünkarın oğlu kimdir

Demir Yaman, Çukurova topraklarının en zengin adamlarından birisidir ve çok büyük bir serveti vardır. Adeta Çukurova'nın en büyüğüdür. Bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı amaçlar ve bu amaç uğrunda her şeyi yapacak kadar hırslı ve gözü kara bir insandır. Fakat babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları miras bırakabileceği bir çocuğu yok. Bu durum hem annesi Hünkar'ın hem de kendinin canını oldukça sıkmaktadır. Bir gün Demir, Züleyha'yı görür ve ilk görüşte aşık olur. Züleyha'nın sevgilisi olmak isteyen yakışıklı ve zengin karakterimiz Demir aşkı için de topraklarını korumak ve büyütmek için verdiği mücadeleyi verecek mi? Dizide Demir rolünü başarılı erkek oyuncu Murat Ünalmış canlandırıyor. 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de dünyaya gelen Ünalmış şu anda 37 yaşında. Yaklaşık bir sene kadar ünlü oyuncu Birce Akalay'la evlilik yaşayan Ünalmış, lise döneminde Fenerbahçe'de basketbol oyuncusu olarak da görev almıştı. Ünalmış'ın daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Celal Oğlan, Gecenin Kanatları, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare gibi başarılı projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu diğer taraftan Kurşun Yarası, Şöhret, Üç Kadın, Sır Gibi, Kasaba, Rüzgar, Yer Gök Aşk, Babalar ve Evlatları, Seddülbahir 31 Saat, İnadına Yaşamak, Sevda Kuşun Kanadında ve Deli Gönül gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.bir zamanlar çukurova hünkarın oğlu demir kimdir bir zamanlar çukurova demir yaman gerçek ismi
Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.

Demirören Medya'da Yeni Atamalar Yapıldı

Demirören Medya Grubu'nda Emrah Kurtoğlu ve Robert Zara'ya üst düzey görev verildi.

Netflix Meksika'da 50 Yeni Proje Hazırlayacak

Dijital medyanın liderlerinden biri olan Netflix, Meksika'da 50 yeni içerik için kolları sıvadı.

VİDEO HABER
Yüzleşme Dizisi Yakında Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var? Yüzleşme oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!