Gülperi Dizisi Kadir Kimdir Avukat Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Nurgül Yeşilçay'ın başrol olduğu Gülperi dizisinde Kadir Aydın kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında? Gülperi'deki avukat gerçek ismi, asıl adı.


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 23:08 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:53

Show TV ekranlarının dram dolu yeni dizisi Gülperi'de Kadir karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Şeyma'nın kocası, Gülperi'nin ise potansiyel sevgilisi olan Kadir kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? Gülperi dizisi Kadir gerçek adı asıl ismi nedir? İşte detaylar...

gülperi kadir kimdir avukat gerçek adı

Kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Şefika Ümit Tolun, Onur Bilge gibi birçok ismin yer aldığı Gülperi dizisinin önemli karakterlerinden birisi de Avukat Kadir Aydın. Ailenin en büyük evladı olarak dünyaya gelen Kadir, babası aileyi terk ettikten sonra alt üst olmuş bir hayatla karşı karşıya kalır. Babasının bırakıp gittiği gün, onun gibi olmamaya ve asla kendi ailesinin terk etmemeye söz verir. Bir gün baba olursa çocuklarını kesinlikle parçalanmış bir ailenin içerisinde büyütmek istemediğini düşünmeye başlar. Bununla beraber tek başına üç çocuğu büyütmeye çalışan annesine yardımcı olur, ona her zaman kol kanat olur. Kardeşleri için hem abi hem de bir babadır. Bunun yanı sıra oldukça da başarılı bir avukattır. Üniversite döneminde tanıştığı Şeyma ile evlenmiştir. Artemis adlı bir kızı vardır. Kızıyla harika bir ilişkisi vardır. Karısıyla sorunlar yaşasa da bunları kızı için görmezden gelir. Tüm bu sorunlara rağmen ailesine sahip çıkar, onlardan ayrılmak istemez ama hayat sürprizlerle doludur ve Gülperi ile tanıştıktan sonra işler belki de değişecektir.  Dizide Kadir rolünü başarılı oyuncu Timuçin Esen oynuyor. 14 Ağustos 1973 tarihinde dünyaya gelen Esen Adana'da doğdu ve şu anda 45 yaşında. Timuçin Esen'in daha önce oynadığı sinema filmleri arasında Deliyle Geçen Gece, Yazı Tura, Gönül Yarası, Labirent, Kumun Tadı, Senin Hikayen, Martıların Efendisi ve Müslüm gibi projeler bulunuyor. Timuçin Esen'in geçmişte oynadığı diziler ise Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan, Gönül İşleri, Bodrum Masalı gibi yapımlar bulunuyor.gülperi dizisi kadir gerçek ismi gülperi dizisi avukat kadir kimdir
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!