Gülperi Dizisi Kadir Kimdir Avukat Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Nurgül Yeşilçay'ın başrol olduğu Gülperi dizisinde Kadir Aydın kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında? Gülperi'deki avukat gerçek ismi, asıl adı.


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 23:08 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:53

Show TV ekranlarının dram dolu yeni dizisi Gülperi'de Kadir karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Şeyma'nın kocası, Gülperi'nin ise potansiyel sevgilisi olan Kadir kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? Gülperi dizisi Kadir gerçek adı asıl ismi nedir? İşte detaylar...

gülperi kadir kimdir avukat gerçek adı

Kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Şefika Ümit Tolun, Onur Bilge gibi birçok ismin yer aldığı Gülperi dizisinin önemli karakterlerinden birisi de Avukat Kadir Aydın. Ailenin en büyük evladı olarak dünyaya gelen Kadir, babası aileyi terk ettikten sonra alt üst olmuş bir hayatla karşı karşıya kalır. Babasının bırakıp gittiği gün, onun gibi olmamaya ve asla kendi ailesinin terk etmemeye söz verir. Bir gün baba olursa çocuklarını kesinlikle parçalanmış bir ailenin içerisinde büyütmek istemediğini düşünmeye başlar. Bununla beraber tek başına üç çocuğu büyütmeye çalışan annesine yardımcı olur, ona her zaman kol kanat olur. Kardeşleri için hem abi hem de bir babadır. Bunun yanı sıra oldukça da başarılı bir avukattır. Üniversite döneminde tanıştığı Şeyma ile evlenmiştir. Artemis adlı bir kızı vardır. Kızıyla harika bir ilişkisi vardır. Karısıyla sorunlar yaşasa da bunları kızı için görmezden gelir. Tüm bu sorunlara rağmen ailesine sahip çıkar, onlardan ayrılmak istemez ama hayat sürprizlerle doludur ve Gülperi ile tanıştıktan sonra işler belki de değişecektir.  Dizide Kadir rolünü başarılı oyuncu Timuçin Esen oynuyor. 14 Ağustos 1973 tarihinde dünyaya gelen Esen Adana'da doğdu ve şu anda 45 yaşında. Timuçin Esen'in daha önce oynadığı sinema filmleri arasında Deliyle Geçen Gece, Yazı Tura, Gönül Yarası, Labirent, Kumun Tadı, Senin Hikayen, Martıların Efendisi ve Müslüm gibi projeler bulunuyor. Timuçin Esen'in geçmişte oynadığı diziler ise Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan, Gönül İşleri, Bodrum Masalı gibi yapımlar bulunuyor.gülperi dizisi kadir gerçek ismi gülperi dizisi avukat kadir kimdir
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!