Gülperi Dizisi Kadir Kimdir Avukat Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Nurgül Yeşilçay'ın başrol olduğu Gülperi dizisinde Kadir Aydın kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında? Gülperi'deki avukat gerçek ismi, asıl adı.


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 23:08 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:53

Show TV ekranlarının dram dolu yeni dizisi Gülperi'de Kadir karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Şeyma'nın kocası, Gülperi'nin ise potansiyel sevgilisi olan Kadir kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? Gülperi dizisi Kadir gerçek adı asıl ismi nedir? İşte detaylar...

gülperi kadir kimdir avukat gerçek adı

Kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Şefika Ümit Tolun, Onur Bilge gibi birçok ismin yer aldığı Gülperi dizisinin önemli karakterlerinden birisi de Avukat Kadir Aydın. Ailenin en büyük evladı olarak dünyaya gelen Kadir, babası aileyi terk ettikten sonra alt üst olmuş bir hayatla karşı karşıya kalır. Babasının bırakıp gittiği gün, onun gibi olmamaya ve asla kendi ailesinin terk etmemeye söz verir. Bir gün baba olursa çocuklarını kesinlikle parçalanmış bir ailenin içerisinde büyütmek istemediğini düşünmeye başlar. Bununla beraber tek başına üç çocuğu büyütmeye çalışan annesine yardımcı olur, ona her zaman kol kanat olur. Kardeşleri için hem abi hem de bir babadır. Bunun yanı sıra oldukça da başarılı bir avukattır. Üniversite döneminde tanıştığı Şeyma ile evlenmiştir. Artemis adlı bir kızı vardır. Kızıyla harika bir ilişkisi vardır. Karısıyla sorunlar yaşasa da bunları kızı için görmezden gelir. Tüm bu sorunlara rağmen ailesine sahip çıkar, onlardan ayrılmak istemez ama hayat sürprizlerle doludur ve Gülperi ile tanıştıktan sonra işler belki de değişecektir.  Dizide Kadir rolünü başarılı oyuncu Timuçin Esen oynuyor. 14 Ağustos 1973 tarihinde dünyaya gelen Esen Adana'da doğdu ve şu anda 45 yaşında. Timuçin Esen'in daha önce oynadığı sinema filmleri arasında Deliyle Geçen Gece, Yazı Tura, Gönül Yarası, Labirent, Kumun Tadı, Senin Hikayen, Martıların Efendisi ve Müslüm gibi projeler bulunuyor. Timuçin Esen'in geçmişte oynadığı diziler ise Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan, Gönül İşleri, Bodrum Masalı gibi yapımlar bulunuyor.gülperi dizisi kadir gerçek ismi gülperi dizisi avukat kadir kimdir
Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.

Demirören Medya'da Yeni Atamalar Yapıldı

Demirören Medya Grubu'nda Emrah Kurtoğlu ve Robert Zara'ya üst düzey görev verildi.

Netflix Meksika'da 50 Yeni Proje Hazırlayacak

Dijital medyanın liderlerinden biri olan Netflix, Meksika'da 50 yeni içerik için kolları sıvadı.

VİDEO HABER
Yüzleşme Dizisi Yakında Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var? Yüzleşme oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!