Gülperi Dizisi Kadir Kimdir Avukat Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Nurgül Yeşilçay'ın başrol olduğu Gülperi dizisinde Kadir Aydın kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında? Gülperi'deki avukat gerçek ismi, asıl adı.


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 23:08 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:53

Show TV ekranlarının dram dolu yeni dizisi Gülperi'de Kadir karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Şeyma'nın kocası, Gülperi'nin ise potansiyel sevgilisi olan Kadir kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? Gülperi dizisi Kadir gerçek adı asıl ismi nedir? İşte detaylar...

gülperi kadir kimdir avukat gerçek adı

Kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Şefika Ümit Tolun, Onur Bilge gibi birçok ismin yer aldığı Gülperi dizisinin önemli karakterlerinden birisi de Avukat Kadir Aydın. Ailenin en büyük evladı olarak dünyaya gelen Kadir, babası aileyi terk ettikten sonra alt üst olmuş bir hayatla karşı karşıya kalır. Babasının bırakıp gittiği gün, onun gibi olmamaya ve asla kendi ailesinin terk etmemeye söz verir. Bir gün baba olursa çocuklarını kesinlikle parçalanmış bir ailenin içerisinde büyütmek istemediğini düşünmeye başlar. Bununla beraber tek başına üç çocuğu büyütmeye çalışan annesine yardımcı olur, ona her zaman kol kanat olur. Kardeşleri için hem abi hem de bir babadır. Bunun yanı sıra oldukça da başarılı bir avukattır. Üniversite döneminde tanıştığı Şeyma ile evlenmiştir. Artemis adlı bir kızı vardır. Kızıyla harika bir ilişkisi vardır. Karısıyla sorunlar yaşasa da bunları kızı için görmezden gelir. Tüm bu sorunlara rağmen ailesine sahip çıkar, onlardan ayrılmak istemez ama hayat sürprizlerle doludur ve Gülperi ile tanıştıktan sonra işler belki de değişecektir.  Dizide Kadir rolünü başarılı oyuncu Timuçin Esen oynuyor. 14 Ağustos 1973 tarihinde dünyaya gelen Esen Adana'da doğdu ve şu anda 45 yaşında. Timuçin Esen'in daha önce oynadığı sinema filmleri arasında Deliyle Geçen Gece, Yazı Tura, Gönül Yarası, Labirent, Kumun Tadı, Senin Hikayen, Martıların Efendisi ve Müslüm gibi projeler bulunuyor. Timuçin Esen'in geçmişte oynadığı diziler ise Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan, Gönül İşleri, Bodrum Masalı gibi yapımlar bulunuyor.gülperi dizisi kadir gerçek ismi gülperi dizisi avukat kadir kimdir
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!