Gülperi Dizisi Yakup Kimdir Kayınpeder Gerçek Adı

Gülperi dizisinde Yakup Taşkın karakteri kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Gülperi'nin kayınpederi, kayın babası gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 11 Eyl 2018 23:50 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:54

Başrolde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı Show TV'nin son dönemdeki iddialı projelerinden birisi olan Gülperi dizisinde Yakup Taşkın'ı hangi oyuncu canlandırıyor, dizide bu karakteri kim oynuyor? Gülperi'nin kayınpederi, kayın babası olan ve bir toprak ağası, yaşadığı bölgenin önemli beylerinden bir ağa olan karakter kimdir? Gülperi dizisi Yakup gerçek adı asıl ismi nedir?

gülperi dizisi yakup kimdir kayınpeder gerçek adı ağa ismi

Varlıklı bir toprak ağasıdır. Taşkın sülalesinin başıdır. Parası ve kudreti tartışılmazdır. Herkese gücü ve söz yeten Yakup’un  sözü bir tek oğlu Eyüp’e geçmemiştir. Her şeyini bırakacağı büyük oğluyla anlaşmazlıklar yaşar ve onu kaybeder. Evladıyla yaşadığı bütün sorunlardan ve kaybından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır. Eyüp’ten kalan üç torununa her türlü imkanı sağlar. Gülperi’nin hapse girmesiyle  torunlarını kendi kuralları içinde yetiştirip arzu ettiği insanlara dönüştürmeye başlamıştır. Gülperi’nin gelip torunlarını elinden alma fikrinden korkmaz. Çünkü kudretiyle ile Gülperi’yi ortadan kaldıracağından ve hayatlarından ebediyen çıkaracağından emindir. Olaylar istediği gibi gelişmediğinde elini kirletmekten çekinmeyen Yakup Taşkın Gülperi’nin ilk raundu kazanmasıyla çılgına döner. Gülperi çocuklarını alarak ilk kurşunu sıkmış ve savaşı başlatmıştır. Yakup Taşkın’ın onu yok edip bu savaşı kazanmaktan başka amacı yoktur.  Dizide bu karakteri tecrübeli oyuncu Tarık Pabuçcuoğlu oynuyor. 14 Ocak 1949 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen deneyimli aktör şu anda 69 yaşında. 1970 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapan Tarık Pabuçcuoğlu sinema filmleri ve televizyon dizilerinin yanı sıra birçok tiyatro oyununda da rol aldı. Pabuçcuoğlu'nun yakın dönemde oynadığı filmler ve diziler ise şu şekilde: İçimdeki Fırtına,Benim Adım Feridun, Günebakan, Hayattan Krokma, Oflu Hoca'nın Şifresi, Günebakan, Çarşı Pazar, Kadim Dostum, Paşa Gönlüm, Sürgün İnek, Şevkat Yerimdar, Avrupa Avrupa, Yerden Yüksek, Düşman Kardeşler, Papatyam, İçimdeki Balık.
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!