Söz Dizisi Dragan Gerçek Adı Kimdir Kasap Ratkoviç

Söz dizisi Dragan gerçek adı asıl ismi nedir? Söz dizisinde Sırp kasap Dragan Ratkoviç kimdir hangi oyuncu oynuyor canlandırıyor?


Haber Tarihi : 13 Eyl 2018 16:05 Son Düzenlenme Tarihi : 17 Eyl 2018 15:33

TIMS&B Productions imzasıyla yayınlanan Söz dizisinin oyuncu kadrosuna bir yeni karakter daha katıldı. Yeni sezonda Söz dizisinde Kasap Dragan Ratkoviç karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Söz dizisi Dragan gerçek adı asıl ismi nedir, kasap kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

söz dizisi dragan gerçek adı kimdir kasap ratkoviç

Dizide Kasap Dragan Ratkoviç karakterine başarılı oyuncu Sarp Akkaya canlandıracak. 13 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğan ve şu an 38 yaşında olan deneyimli oyuncu 1995'ten bu yana kariyerine devam ediyor. Mimar Sinan Üniversitesi'nin Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan ve daha sonra birçok tiyatro oyununda da boy gösteren Akkaya, oyuncu Esra Akkaya'nın da kardeşidir. Seslendirme çalışmaları da yapan Sarp Akkaya, AKKAdemi Tiyatro'nun kurucusudur. Sarp Akkaya daha önce Firar, Labirent, El Yazısı, Eksik, Kötü Çocuk gibi sinema filmlerinin yanı sıra Bizim Aile, Beni Unutma, Kurtlar Vadisi Pusu, Ah be İstanbul, Şöhret Okulu, Ertelenmiş Hayatlar, Gece Gündüz, Sürgün Hayatlar, Mavi Kelebekler, Şubat, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl, Racon, Evli ve Öfkeli, Paramparça gibi televizyon dizilerinde de oynadı.

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!