Söz Dizisi Dragan Gerçek Adı Kimdir Kasap Ratkoviç

Söz dizisi Dragan gerçek adı asıl ismi nedir? Söz dizisinde Sırp kasap Dragan Ratkoviç kimdir hangi oyuncu oynuyor canlandırıyor?


Haber Tarihi : 13 Eyl 2018 16:05 Son Düzenlenme Tarihi : 17 Eyl 2018 15:33

TIMS&B Productions imzasıyla yayınlanan Söz dizisinin oyuncu kadrosuna bir yeni karakter daha katıldı. Yeni sezonda Söz dizisinde Kasap Dragan Ratkoviç karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Söz dizisi Dragan gerçek adı asıl ismi nedir, kasap kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

söz dizisi dragan gerçek adı kimdir kasap ratkoviç

Dizide Kasap Dragan Ratkoviç karakterine başarılı oyuncu Sarp Akkaya canlandıracak. 13 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğan ve şu an 38 yaşında olan deneyimli oyuncu 1995'ten bu yana kariyerine devam ediyor. Mimar Sinan Üniversitesi'nin Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan ve daha sonra birçok tiyatro oyununda da boy gösteren Akkaya, oyuncu Esra Akkaya'nın da kardeşidir. Seslendirme çalışmaları da yapan Sarp Akkaya, AKKAdemi Tiyatro'nun kurucusudur. Sarp Akkaya daha önce Firar, Labirent, El Yazısı, Eksik, Kötü Çocuk gibi sinema filmlerinin yanı sıra Bizim Aile, Beni Unutma, Kurtlar Vadisi Pusu, Ah be İstanbul, Şöhret Okulu, Ertelenmiş Hayatlar, Gece Gündüz, Sürgün Hayatlar, Mavi Kelebekler, Şubat, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl, Racon, Evli ve Öfkeli, Paramparça gibi televizyon dizilerinde de oynadı.

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!