Çukur Cumali Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu İsmi Nedir?

Çukur dizisinde Cumali'yi kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 13 Eyl 2018 16:19 Son Düzenlenme Tarihi : 17 Eyl 2018 15:31

Show TV'de geçen sezon yayınlanmaya başlayan ve her bölümüyle ekrana damga vuran televizyonun sevilen dizisi Çukur'a yeni sezonda Cumali karakteri katılıyor. Sezon boyu gizemini koruyan ve herkes tarafından merak edilen Çukur Cumali gerçek adı asıl ismi nedir? Çukur dizisinde Cumali'yi kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İşte detaylar...

çukur cumali gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Çukur dizisinde Cumali rolünü başarılı oyuncu Necip Memili canlandırıyor. Son olarak Şahsiyet dizisinde harika bir performans ortaya koyan ve herkesin beğenisini toplayan Memili 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da doğdu ve şu an 38 yaşında. Çukurova Üniversitesi'nin Devlet Konservatuvarı'nda tiyatro oyunculuğu bölümünden mezun olan Memili 2005 senesinden beri aktif oyunculuk kariyerini sürdürüyor.  

Necip Memili'nin daha önce rol aldığı diziler ve filmler arasında Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Selena, Hakkını Helal Et, Pusat, Bez Bebek, Gece Gündüz, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Nene HAtun, Firar, Sümela'nın Şifesi Temel, Ay Büyürken Uyuyamam, Yalan Dünya, Lüks Otel, Ulan İstanbul, Dİla Hanım, Moskovanın Şifresi Temel, Ulan İstanbul, Yok Artık, Sürgün İnek, Bedel, Kehribar, Kaçma Birader, Dolunay, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Şahsiyet gibi yapımlar bulunuyor.

Cumali’nin, sezon finalinde taş üstünde taş kalmayan Çukur’u ve yıllar sonra yüzleşeceği ailesi Koçovalıları nasıl etkileyeceği de izleyiciler için heyecan yaratacak. Yıllardır hapishanede olan ve aileden kimseyle görüşmeyen Cumali, tüm dengeleri değiştirecek. Başarılı oyuncu Memili, ‘Çukur’a katılmayı şu sözlerle özetledi: “Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Şahsiyet’ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!