Çukur Cumali Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu İsmi Nedir?

Çukur dizisinde Cumali'yi kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 13 Eyl 2018 16:19 Son Düzenlenme Tarihi : 17 Eyl 2018 15:31

Show TV'de geçen sezon yayınlanmaya başlayan ve her bölümüyle ekrana damga vuran televizyonun sevilen dizisi Çukur'a yeni sezonda Cumali karakteri katılıyor. Sezon boyu gizemini koruyan ve herkes tarafından merak edilen Çukur Cumali gerçek adı asıl ismi nedir? Çukur dizisinde Cumali'yi kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İşte detaylar...

çukur cumali gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Çukur dizisinde Cumali rolünü başarılı oyuncu Necip Memili canlandırıyor. Son olarak Şahsiyet dizisinde harika bir performans ortaya koyan ve herkesin beğenisini toplayan Memili 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da doğdu ve şu an 38 yaşında. Çukurova Üniversitesi'nin Devlet Konservatuvarı'nda tiyatro oyunculuğu bölümünden mezun olan Memili 2005 senesinden beri aktif oyunculuk kariyerini sürdürüyor.  

Necip Memili'nin daha önce rol aldığı diziler ve filmler arasında Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Selena, Hakkını Helal Et, Pusat, Bez Bebek, Gece Gündüz, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Nene HAtun, Firar, Sümela'nın Şifesi Temel, Ay Büyürken Uyuyamam, Yalan Dünya, Lüks Otel, Ulan İstanbul, Dİla Hanım, Moskovanın Şifresi Temel, Ulan İstanbul, Yok Artık, Sürgün İnek, Bedel, Kehribar, Kaçma Birader, Dolunay, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Şahsiyet gibi yapımlar bulunuyor.

Cumali’nin, sezon finalinde taş üstünde taş kalmayan Çukur’u ve yıllar sonra yüzleşeceği ailesi Koçovalıları nasıl etkileyeceği de izleyiciler için heyecan yaratacak. Yıllardır hapishanede olan ve aileden kimseyle görüşmeyen Cumali, tüm dengeleri değiştirecek. Başarılı oyuncu Memili, ‘Çukur’a katılmayı şu sözlerle özetledi: “Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Şahsiyet’ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!