Yasak Elma Defne Gerçek Adı Halit'in Eski Sevgilisi Kimdir?

Yasak Elma dizisi Halit'in eski sevgilisi karısı eşi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Yasak Elma Defne gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 14 Eyl 2018 10:12 Son Düzenlenme Tarihi : 17 Eyl 2018 15:32

Bu hafta itibariyla yeni sezonu açan FOX TV'nin dram dizisi Yasak Elma'ya yeni bir karakter katıldı. Taciz tartışmalarıyla gündemden düşmeyen, Fatih Aksoy'un yapımcı olarak görev aldığı, senaryosunu ise Zeynep Soyata ile Melis Civelek'in birlikte yazdığı dizinin ikinci sezon ilk bölümü de ilgiyle izlendi. Yasak Elma dizisine yeni katılan Defne karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Yasak Elma Defne gerçek adı asıl ismi nedir, kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? 

yasak elma defne gerçek adı asıl ismi kimdir hangi oyuncu halitin eski karısı sevgilisi

Başrol oyuncuları arasında Eda Ece, Şevval Sam, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Talat Bulut'un yer aldığı Yasak Elma dizisinde Halit'in eski sevgilisi Defne rolüyle diziye başarılı oyuncu Yeliz Şar katılıyor. Yeni sezon öncesi diziye Ebru Şahin ve Ahmet Kayakesen de dahil olmuştu. Yeliz Şar, Halit Argun'un eski karısı Defne karakteriyle en az beş bölüm boyunca diziye konuk olacak gibi görünüyor.  Lara Yeliz Şar 30 Mayıs 1977 tarihinde Almanya'da dünyaya geldi. 41 yaşında olan Şar, bir süre kendisi gibi oyunculuk yapan Tolga Güleç'le evlilik yaşadı. Marmara Üniversitesi'nde turizm otelcilik bölümünde eğitim alan başarılı oyuncu Kollama dizisinde hayat verdiği Melike karakteriyle tanınmaya başlandı. Daha sonra İşler Güçler dizisinde hayat verdiği Tülay ile daha geniş bir kesim tarafından bilinmeye başlanan Şar'ın geçmişte oynadığı diziler ve filmler arasında Aşkına Eşkıya, İyi Saatte Olsunlar, Rabia, Kardelen, Sev Kardeşim, Yaprak Dökümü, Sensiz Olmuyor, Limon Ağacı, Oyun Bitti, Çocukluk Günleri, Düriye'nin Güğümleri gibi yapımlar da bulunuyor.
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!