Gülperi Dizisi Şeyma Gerçek Adı Kadir'in Karısı Kimdir?

Gülperi dizisinde Kadir'in karısı Şeyma'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 14 Eyl 2018 10:26 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:54

Başrolde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi dizisinde Avukat Kadir Aydın'ın eşi olarak izlediğimiz Şeyma Ören karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisinde Kadir'in karısı kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

gülperi dizisi şeyma gerçek adı kadirin karısı eşi kimdir

Şeyma küçük yaşlarda annesini kaybettiği için zor bir hayat geçirmiştir. Son derece ilgisiz bir babanın yanı sıra bir de kötü bir üvey anneyle yaşamak zorunda kalan Şeyma babasının sevgisini kazanmak için sürekli başarılı olmaya çalışır ama ne yaparsa yapsın başarıya ulaşamaz. Babası her koşulda üvey kardeşlerini Şeyma'dan daha üstün görür ve onlara daha çok ilgi gösterir. Hukuk fakültesinden mezun olan Şeyma burada Kadir ile tanışır ve onunla evlenir. Gerçek sevgiyle büyümeyen Şeyma sevmeyi de tam olarak bilemez. Yalnızca sevdiğini zanneder. Kızı Artemis doğduğunda ise Kadir'in de isteği doğrultusunda işi bırakıp evde kızıyla ilgilenmeye başlar. Artemis'in annesi bir süre sonra bu karardan pişman olacaktır. Kontrolcü bir yapısı olan ve hep mükemmeli arayan Şeyma kızıyla da asla arzu ettiği gibi bir ebeveyn ilişkisi kuramaz. Kocası Kadir her geçen gün başarısına başarı katarken kendisi içten içe bu duruma öfkelenmeye başlar. Bastırdığı duyguları yüzünden hem mutsuz olur hem ailesini mutsuz eder.  Dizide Şeyma karakterini Ece Sükan canlandırıyor. 1977 senesinde Ankara'da doğan güzel oyuncu şu anda 41 yaşında. Tiyatrocu bir anne ve inşaatçı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Sükan, lise sona kadar TED Ankara Koleji'nde eğitim aldı. 1998 senesinde ODTÜ'de psikoloji bölümünden mezun olan Sükan, öğrencilik dönemlerinde radyoda da çalıştı. Mezun olunca İstanbul'a giderek hem mankenlik yaptı hem de Marie Claire'de çalışmaya başladı. Güzellik yarışmasında üçüncü oldu ve New York'ta eğitim aldı. Bir dönem TRT'de sunuculuk da yapan Sükan, bazı çizgi filmler için seslendirme görevinde de bulundu. Moda editörü olarak da görev alan Sükanın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında 24 Saat, Kızım Nerede, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, Aşk Yakar ve Avrupa Yakası gibi yapımlar bulunuyor. 
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!