Gülperi Dizisi Şeyma Gerçek Adı Kadir'in Karısı Kimdir?

Gülperi dizisinde Kadir'in karısı Şeyma'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 14 Eyl 2018 10:26 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:54

Başrolde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi dizisinde Avukat Kadir Aydın'ın eşi olarak izlediğimiz Şeyma Ören karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisinde Kadir'in karısı kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

gülperi dizisi şeyma gerçek adı kadirin karısı eşi kimdir

Şeyma küçük yaşlarda annesini kaybettiği için zor bir hayat geçirmiştir. Son derece ilgisiz bir babanın yanı sıra bir de kötü bir üvey anneyle yaşamak zorunda kalan Şeyma babasının sevgisini kazanmak için sürekli başarılı olmaya çalışır ama ne yaparsa yapsın başarıya ulaşamaz. Babası her koşulda üvey kardeşlerini Şeyma'dan daha üstün görür ve onlara daha çok ilgi gösterir. Hukuk fakültesinden mezun olan Şeyma burada Kadir ile tanışır ve onunla evlenir. Gerçek sevgiyle büyümeyen Şeyma sevmeyi de tam olarak bilemez. Yalnızca sevdiğini zanneder. Kızı Artemis doğduğunda ise Kadir'in de isteği doğrultusunda işi bırakıp evde kızıyla ilgilenmeye başlar. Artemis'in annesi bir süre sonra bu karardan pişman olacaktır. Kontrolcü bir yapısı olan ve hep mükemmeli arayan Şeyma kızıyla da asla arzu ettiği gibi bir ebeveyn ilişkisi kuramaz. Kocası Kadir her geçen gün başarısına başarı katarken kendisi içten içe bu duruma öfkelenmeye başlar. Bastırdığı duyguları yüzünden hem mutsuz olur hem ailesini mutsuz eder.  Dizide Şeyma karakterini Ece Sükan canlandırıyor. 1977 senesinde Ankara'da doğan güzel oyuncu şu anda 41 yaşında. Tiyatrocu bir anne ve inşaatçı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Sükan, lise sona kadar TED Ankara Koleji'nde eğitim aldı. 1998 senesinde ODTÜ'de psikoloji bölümünden mezun olan Sükan, öğrencilik dönemlerinde radyoda da çalıştı. Mezun olunca İstanbul'a giderek hem mankenlik yaptı hem de Marie Claire'de çalışmaya başladı. Güzellik yarışmasında üçüncü oldu ve New York'ta eğitim aldı. Bir dönem TRT'de sunuculuk da yapan Sükan, bazı çizgi filmler için seslendirme görevinde de bulundu. Moda editörü olarak da görev alan Sükanın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında 24 Saat, Kızım Nerede, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, Aşk Yakar ve Avrupa Yakası gibi yapımlar bulunuyor. 
Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.

Demirören Medya'da Yeni Atamalar Yapıldı

Demirören Medya Grubu'nda Emrah Kurtoğlu ve Robert Zara'ya üst düzey görev verildi.

Netflix Meksika'da 50 Yeni Proje Hazırlayacak

Dijital medyanın liderlerinden biri olan Netflix, Meksika'da 50 yeni içerik için kolları sıvadı.

VİDEO HABER
Yüzleşme Dizisi Yakında Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var? Yüzleşme oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!