Gülperi Dizisi Şeyma Gerçek Adı Kadir'in Karısı Kimdir?

Gülperi dizisinde Kadir'in karısı Şeyma'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 14 Eyl 2018 10:26 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:54

Başrolde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi dizisinde Avukat Kadir Aydın'ın eşi olarak izlediğimiz Şeyma Ören karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisinde Kadir'in karısı kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

gülperi dizisi şeyma gerçek adı kadirin karısı eşi kimdir

Şeyma küçük yaşlarda annesini kaybettiği için zor bir hayat geçirmiştir. Son derece ilgisiz bir babanın yanı sıra bir de kötü bir üvey anneyle yaşamak zorunda kalan Şeyma babasının sevgisini kazanmak için sürekli başarılı olmaya çalışır ama ne yaparsa yapsın başarıya ulaşamaz. Babası her koşulda üvey kardeşlerini Şeyma'dan daha üstün görür ve onlara daha çok ilgi gösterir. Hukuk fakültesinden mezun olan Şeyma burada Kadir ile tanışır ve onunla evlenir. Gerçek sevgiyle büyümeyen Şeyma sevmeyi de tam olarak bilemez. Yalnızca sevdiğini zanneder. Kızı Artemis doğduğunda ise Kadir'in de isteği doğrultusunda işi bırakıp evde kızıyla ilgilenmeye başlar. Artemis'in annesi bir süre sonra bu karardan pişman olacaktır. Kontrolcü bir yapısı olan ve hep mükemmeli arayan Şeyma kızıyla da asla arzu ettiği gibi bir ebeveyn ilişkisi kuramaz. Kocası Kadir her geçen gün başarısına başarı katarken kendisi içten içe bu duruma öfkelenmeye başlar. Bastırdığı duyguları yüzünden hem mutsuz olur hem ailesini mutsuz eder.  Dizide Şeyma karakterini Ece Sükan canlandırıyor. 1977 senesinde Ankara'da doğan güzel oyuncu şu anda 41 yaşında. Tiyatrocu bir anne ve inşaatçı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Sükan, lise sona kadar TED Ankara Koleji'nde eğitim aldı. 1998 senesinde ODTÜ'de psikoloji bölümünden mezun olan Sükan, öğrencilik dönemlerinde radyoda da çalıştı. Mezun olunca İstanbul'a giderek hem mankenlik yaptı hem de Marie Claire'de çalışmaya başladı. Güzellik yarışmasında üçüncü oldu ve New York'ta eğitim aldı. Bir dönem TRT'de sunuculuk da yapan Sükan, bazı çizgi filmler için seslendirme görevinde de bulundu. Moda editörü olarak da görev alan Sükanın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında 24 Saat, Kızım Nerede, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, Aşk Yakar ve Avrupa Yakası gibi yapımlar bulunuyor. 
Gülperi Hangi Üniversitede Çekiliyor? Okul Nerede?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi hangi üniversitede çekiliyor? Gülperi'nin çekildiği okul nerede? Artemis'in gittiği üniversite neresi?

Fulya Asena Kahraman CnnTürk.com.tr'nin Başına Getirildi

Demirören Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Fulya Asena Kahraman CNNTürk.com.tr'nin başına getirildi.

Jet Sosyete Şennur Gerçek Adı Talip'in Annesi Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Talip'in annesi Şennur kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Şennur gerçek adı, asıl ismi nedir?

Sibel'deki Performansıyla Damla Sönmez, Yılın Performansı Ödülü Aldı

Sibel filmindeki oyunculuğuyla Damla Sönmez’e “Yılın Performansı” ödülü verildi.

Oğuzhan Toracı Sabah'tan Ayrıldı

Turkuvaz Medya'daki işten çıkarmalar devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Toracı'nın da Sabah'la ilişiği kesildi.

VİDEO HABER
Gülperi Selen Gerçek Adı Hasan'ın Sevgilisi Kimdir?

Gülperi dizisinde Hasan'ın sevgilisi Selen kimdir, kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Selen gerçek adı asıl ismi nereli?

Serdar Cebe'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Demirören Medya tarafından işine son verilen Serdar Cebe'nin yeni adresi belli oldu.

Erkenci Kuş Ceyda Gerçek Adı Kimdir (Gamze Topuz)

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Erkenci Kuş Ceyda gerçek adı asıl ismi nedir?

8. Malatya Film Festivali Ödüllerini Kazananlar Açıklandı

16.11.2018 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde 8. Malatya Film Festivali'nde ödül kazananlar açıklandı.

Tenkisat Fotomaç'a da Sıçradı

Turkuvaz Medya'daki tenkisat Fotomaç'a da sıçradı. Yılmaz Şenol ve Muhammet Şahintaş ile de yollar ayrıldı.

Ayşe Özyılmazel Sabah'tan Ayrıldı

Ayşe Özyılmazel, Sabah'tan ayrıldığını açıkladı. Turkuvaz Medya'daki ayrılıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Yeni Asır'da Kimler İşten Çıkarıldı?

Turkuvaz Medya'da işten çıkarmalar devam ediyor. Tenkisat dalgası bu sefer Yeni Asır gazetesini vurdu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!