Gülperi Dizisi Şeyma Gerçek Adı Kadir'in Karısı Kimdir?

Gülperi dizisinde Kadir'in karısı Şeyma'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 14 Eyl 2018 10:26 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2018 13:54

Başrolde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi dizisinde Avukat Kadir Aydın'ın eşi olarak izlediğimiz Şeyma Ören karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi dizisinde Kadir'in karısı kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Şeyma gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

gülperi dizisi şeyma gerçek adı kadirin karısı eşi kimdir

Şeyma küçük yaşlarda annesini kaybettiği için zor bir hayat geçirmiştir. Son derece ilgisiz bir babanın yanı sıra bir de kötü bir üvey anneyle yaşamak zorunda kalan Şeyma babasının sevgisini kazanmak için sürekli başarılı olmaya çalışır ama ne yaparsa yapsın başarıya ulaşamaz. Babası her koşulda üvey kardeşlerini Şeyma'dan daha üstün görür ve onlara daha çok ilgi gösterir. Hukuk fakültesinden mezun olan Şeyma burada Kadir ile tanışır ve onunla evlenir. Gerçek sevgiyle büyümeyen Şeyma sevmeyi de tam olarak bilemez. Yalnızca sevdiğini zanneder. Kızı Artemis doğduğunda ise Kadir'in de isteği doğrultusunda işi bırakıp evde kızıyla ilgilenmeye başlar. Artemis'in annesi bir süre sonra bu karardan pişman olacaktır. Kontrolcü bir yapısı olan ve hep mükemmeli arayan Şeyma kızıyla da asla arzu ettiği gibi bir ebeveyn ilişkisi kuramaz. Kocası Kadir her geçen gün başarısına başarı katarken kendisi içten içe bu duruma öfkelenmeye başlar. Bastırdığı duyguları yüzünden hem mutsuz olur hem ailesini mutsuz eder.  Dizide Şeyma karakterini Ece Sükan canlandırıyor. 1977 senesinde Ankara'da doğan güzel oyuncu şu anda 41 yaşında. Tiyatrocu bir anne ve inşaatçı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Sükan, lise sona kadar TED Ankara Koleji'nde eğitim aldı. 1998 senesinde ODTÜ'de psikoloji bölümünden mezun olan Sükan, öğrencilik dönemlerinde radyoda da çalıştı. Mezun olunca İstanbul'a giderek hem mankenlik yaptı hem de Marie Claire'de çalışmaya başladı. Güzellik yarışmasında üçüncü oldu ve New York'ta eğitim aldı. Bir dönem TRT'de sunuculuk da yapan Sükan, bazı çizgi filmler için seslendirme görevinde de bulundu. Moda editörü olarak da görev alan Sükanın daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında 24 Saat, Kızım Nerede, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, Aşk Yakar ve Avrupa Yakası gibi yapımlar bulunuyor. 
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!