ÖZEL HABER

Bir Deli Rüzgar Reytingleri Reyting Sonuçları

Bir Deli Rüzgar reytingleri nasıl? Bir Deli Rüzgar reyting sonuçları, kaçıncı oldu, ne kadar izlendi, izlenme oranı, rating sıralaması.


Haber Tarihi : 15 Eyl 2018 09:40 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:26

Bu sayfada FOX TV'de yayınlanan 'Bir Deli Rüzgar' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Bir Deli Rüzgar reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Bir Deli Rüzgar reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Bir Deli Rüzgar 22 Eylül 2018 Cumartesi günü Total'de 5. oldu. 3,37 reyting alan dizi 9,38 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 6. oldu. 3,47 reyting alan dizi 9,57 share aldı.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Bir Deli Rüzgar 15 Eylül 2018 Cumartesi günü Total'de 1. oldu. 3,94 reyting alan dizi 12,05 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu. 4,25 reyting alan dizi 14,28 share aldı.

bir deli rüzgar reytingleri

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile 15 Eylül 2018 Cumartesi akşamı saat 20'de seyircisine merhaba diyecek olan Bir Deli Rüzgar reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Bir Deli Rüzgar reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. TMC Film imzasıyla ekrana gelen, yönetmen olarak Altan Dönmez'in görev aldığı ve senaryosunu Volkan Gürses'in kalem aldığı, oyuncu kadrosunda Almila Ada, Berk Cankat, Pınar Deniz, Hatice Aslan, Kanbolat Görkem Aslan, Ferit Kaya, Mustafa Uğurlu, Erdem Kaynarca gibi isimlerin de yer aldığı Bir Deli Rüzgar dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!