Göl Zamanı Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede Çekimler Yapıldı?

Göl Zamanı filmi nerede çekildi, çekimlerin yapıldığı kasaba, konak, ev neresi? Göl Zamanı hangi şehirde, ilçede, ilde kasabada geçiyor?


Haber Tarihi : 15 Eyl 2018 09:50 Son Düzenlenme Tarihi : 15 Eyl 2018 11:05

2014 yapımı sinema filmi olan Göl Zamanı'nın nerede çekildiği, çekimlerinin hangi şehirde, ilde, ilçede yapıldığı izleyenler tarafından merak ediliyor. Dönem dönem televizyonda da seyirciyle buluşan bu film farklı mekanlarda gerçekleşen çekimleriyle de dikkat çekiyor. 

göl zamanı nerede çekildi

Cafer Özgül'ün yönetmen koltuğunda oturduğu Göl Zamanı filminin oyuncu kadrosunda Emre Canpolat, Cemil Büyükdöğerli, Begüm Birgören, Didem Balçın, Hakan Salınmış, Ayşegül Ünsal, Mehmet Atay, Deniz Bolışık gibi isimler bulunuyor. Senaristliğini de Cafer Özgül'ün yaptığı film Focus Film imzasıyla çekildi ve dağıtımcılığını Pinema üstlendi.

Göl Zamanı filminin çekimleri Karabük şehrinin Safranbolu ilçesinin yanı sıra İstanbul ve Uşak illerinde gerçekleştirildi. Filmin konusu ise kısaca şu şekilde: Göl Zamanı 1930'lu senelerin Türkiye'sinde geçen bir öyküye odaklanıyor. Tıbbiyeden mezun olan iki yakın arkadaş Ahmet ve Refik'i merkeze alan filmde bu iki arkadaş okul bittikten sonra Anadolu'yu gezmeye karar veriyorlar ve Ege'de bir kasabaya gidip burada eski İttihakçılardan Haşim Bey'in konağına misafir oluyorlar. Haşim Bey'in kızı Elif'le tanıştıktan sonra işler değişiyor. Refik ve Elif birbirine aşık olur ama gelecek için farklı planları olan Refik, Elif'i arkasında bırakarak Avrupa'ya gider. Tüm bunlar olurken Ahmet de Elif'e karşı derin duygular beslemeye başlar ve her ne kadar kasabadan ayrılmış olsa da Elif'i aklından atamaz. Bu yüzden tayin isteyerek Elif'in kaldığı kasabaya yerleşir. Elif, Refik'in geri dönmesini isterken Ahmet ise Elif'in aşkına karşılık vermesini ister. Aradan yıllar geçtiğinde ise üçlü için bir hesaplaşma günü gelecektir.
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!