Kızım Dizisi Öykü Gerçek Adı Demir'in Kızı Kimdir?

TV8'de yayınlanan Kızım dizisinde Demir'in kızı kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında? Kızım dizisi Öykü gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 19 Eyl 2018 01:12 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Eyl 2018 19:26

TV8'de yayınlanan ve Leyla Lydia Tuğutlu ile Buğra Gülsoy'un başrolde yer aldığı Kızım dizisinde Öykü kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, karakteri kim oynuyor? Kızım dizisi Öykü gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor? Demir'in kızı olarak izlediğimiz mini karakteri canlandıran çocuk oyuncuya dair detaylar...

kızım dizisi öykü gerçek adı demirin kızı kimdir

Dizide Öykü, sadece sekiz yaşında olmasına rağmen diğer yaşıtlarına kıyasla son derece algısı açık ve gelişmiş bir empati duygusuna sahip olan akıllı bir kızdır. Doğduğu günden beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk ettikten sonra daha önce hiçbir şekilde görmediği ve tanımadığı babası Demir'i bulmak durumunda kalır. Demir ise yaşamı boyunca hiç sorumluluk almamış ve yetimhanede büyümüştür. Yetişkin olunca da bir dolandırıcı haline gelip başını sürekli belaya sokmuştur. Kızı Öykü onu bulmaya çalışırken o yine başını derde sokmuş ve hapse girmiştir. Fakat kızına bakması karşılığında mahkeme Demir'i serbest bırakır. Gelgelelim Demir, daha yeni tanıştığı minik kızı Öykü'yü yanında istemez. Bu yüzden Öykü birçok problemle karşı karşıya kalacaktır. Fakat Öykü'nün asıl meselesi ise hiç kimsenin bilmediği o büyük sırdır. Dizide Öykü karakterine 29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen ve şu anda 9 yaşında olan Beren Gökyıldız hayat veriyor. 2016 yılında Altın Kelebek Ödül Töreni'nde en iyi çocuk oyuncu ödülüne layık görülen minik yıldız, ilk olarak FOX TV'de yayınlanan Kocamın Ailesi adlı diziyle oyunculuk kariyerine başladı. Küçücük yaşına rağmen iyi bir performans sergileyen Gökyıldız daha sonra Show TV'nin çocuk tiyatrosu tadındaki Güldüy Güldüy Show adlı programında karşımıza çıktı. Bunun ardından Star TV'de başarılı reytingler alan ve Cansu Dere ile Vahide Perçin'in başrolde olduğu Annem dizisinde ana karakterlerden biri olarak karşımıza çıkan Beren Gökyıldız son olarak geçen sezon yine FOX TV'nin başarılı işlerinden Bizim Hikaye dizisinde Ayşe karakterine hayat vermişti. Gökyıldız Bal Kaymak ve Boşu Bir Yerde adlı sinema filmlerinde de boy gösterdi.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!