Kızım Dizisi Öykü Gerçek Adı Demir'in Kızı Kimdir?

TV8'de yayınlanan Kızım dizisinde Demir'in kızı kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında? Kızım dizisi Öykü gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 19 Eyl 2018 01:12 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Eyl 2018 19:26

TV8'de yayınlanan ve Leyla Lydia Tuğutlu ile Buğra Gülsoy'un başrolde yer aldığı Kızım dizisinde Öykü kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, karakteri kim oynuyor? Kızım dizisi Öykü gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor? Demir'in kızı olarak izlediğimiz mini karakteri canlandıran çocuk oyuncuya dair detaylar...

kızım dizisi öykü gerçek adı demirin kızı kimdir

Dizide Öykü, sadece sekiz yaşında olmasına rağmen diğer yaşıtlarına kıyasla son derece algısı açık ve gelişmiş bir empati duygusuna sahip olan akıllı bir kızdır. Doğduğu günden beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk ettikten sonra daha önce hiçbir şekilde görmediği ve tanımadığı babası Demir'i bulmak durumunda kalır. Demir ise yaşamı boyunca hiç sorumluluk almamış ve yetimhanede büyümüştür. Yetişkin olunca da bir dolandırıcı haline gelip başını sürekli belaya sokmuştur. Kızı Öykü onu bulmaya çalışırken o yine başını derde sokmuş ve hapse girmiştir. Fakat kızına bakması karşılığında mahkeme Demir'i serbest bırakır. Gelgelelim Demir, daha yeni tanıştığı minik kızı Öykü'yü yanında istemez. Bu yüzden Öykü birçok problemle karşı karşıya kalacaktır. Fakat Öykü'nün asıl meselesi ise hiç kimsenin bilmediği o büyük sırdır. Dizide Öykü karakterine 29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen ve şu anda 9 yaşında olan Beren Gökyıldız hayat veriyor. 2016 yılında Altın Kelebek Ödül Töreni'nde en iyi çocuk oyuncu ödülüne layık görülen minik yıldız, ilk olarak FOX TV'de yayınlanan Kocamın Ailesi adlı diziyle oyunculuk kariyerine başladı. Küçücük yaşına rağmen iyi bir performans sergileyen Gökyıldız daha sonra Show TV'nin çocuk tiyatrosu tadındaki Güldüy Güldüy Show adlı programında karşımıza çıktı. Bunun ardından Star TV'de başarılı reytingler alan ve Cansu Dere ile Vahide Perçin'in başrolde olduğu Annem dizisinde ana karakterlerden biri olarak karşımıza çıkan Beren Gökyıldız son olarak geçen sezon yine FOX TV'nin başarılı işlerinden Bizim Hikaye dizisinde Ayşe karakterine hayat vermişti. Gökyıldız Bal Kaymak ve Boşu Bir Yerde adlı sinema filmlerinde de boy gösterdi.
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!