Bizim Hikaye Hangi Üniversitede Çekiliyor? Çekildiği Okul Neresi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Bizim Hikaye'nin çekildiği okul neresi, Rahmet'in çalıştığı yer nerede?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:01 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 16:39

İkinci sezonu ile ekranlara harika bir dönüş yapan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet'in çalıştığı okul neresi? Hazal Kaya ile Burak Deniz'in başrolde yer aldığı Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Rahmet'in gittiği üniversite çekimleri nerede, hangi kampüste yapılıyor? 

bizim hikaye hangi üniversitede çekiliyor

Yepyeni maceralar ile ikinci sezona başlayan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet, ailesine üniversite kazandığı yalanını söyler ama ablası hapisteyken okumaya gönlü el vermediği için üniversitede hademelik yapmaya başlar. Yani yine okula gider ama amacı okumak değil, çalışıp para kazanarak ailesinin geçimini sağlamaktır. Okuldan gelen parayı da burs olarak gösterip yalanını devam ettirir. Özel bir üniversitede şımarık birkaç kızın hedefinde olan Rahmet, Derin'le tanışıp yavaş yavaş kaynaşsa da gerek Derin'in ablası gerek ise arkadaşı her fırsatta fedakar karakterimizin başını belaya sokmak için ellerinden geleni yaparlar. İftiraya uğrayan, aşağılanan ve dayak yiyen Rahmet'in okulda çalışmaya ne kadar devam edebileceği ise büyük merak konusudur. Tüm bu zorlukların yanı sıra Derin ile sıcak bir yakınlaşma ise bu zorlu yerden bir aşk mı çıkacak sorularını akıllara getiriyor.  Böylesine enteresan işlerin döndüğü okul ise Nişantaşı Üniversitesi'nin Maslak 1453'teki NeoTech kampüsüdür. Dizinin çekimleri şu anda orada yapılıyor. 2018 - 2019 sezonuna başarılı bir giriş yapan Bizim Hikaye dizisindeki sınıf, okul, üniversite, kantin, bahçe gibi yerlerin çekimleri tamamen bu bölgede gerçekleştiriliyor. 
Mısır'da Anadolu Ajansı ve TRT'ye Erişim Engeli

Mısır'da Muhammed Mursi'nin vefatının ardından Anadolu Ajansı ve TRT'nin internet sitelerine girişler engellendi.

Gürkan Özgümüş NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nun haber kanalı NTV'nin deneyimli kameramanı Gürkan Özgümüş kanaldan ayrıldığını açıkladı.

ÖZEL HABER
Kimse Bilmez Reytingleri

ATV dizisi Kimse Bilmez reytingleri nasıl, ne kadar izlendi? Kimse Bilmez reyting sonuçları, rating karnesi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

Kamu Bankaları İktidara Yakın Gazetelere Ne Kadar Reklam Verdi?

Devlet yönetimindeki kamu bankaları AK Parti iktidarına yakın gazetelere ne kadar reklam verdi?

2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!