Bizim Hikaye Hangi Üniversitede Çekiliyor? Çekildiği Okul Neresi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Bizim Hikaye'nin çekildiği okul neresi, Rahmet'in çalıştığı yer nerede?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:01 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 16:39

İkinci sezonu ile ekranlara harika bir dönüş yapan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet'in çalıştığı okul neresi? Hazal Kaya ile Burak Deniz'in başrolde yer aldığı Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Rahmet'in gittiği üniversite çekimleri nerede, hangi kampüste yapılıyor? 

bizim hikaye hangi üniversitede çekiliyor

Yepyeni maceralar ile ikinci sezona başlayan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet, ailesine üniversite kazandığı yalanını söyler ama ablası hapisteyken okumaya gönlü el vermediği için üniversitede hademelik yapmaya başlar. Yani yine okula gider ama amacı okumak değil, çalışıp para kazanarak ailesinin geçimini sağlamaktır. Okuldan gelen parayı da burs olarak gösterip yalanını devam ettirir. Özel bir üniversitede şımarık birkaç kızın hedefinde olan Rahmet, Derin'le tanışıp yavaş yavaş kaynaşsa da gerek Derin'in ablası gerek ise arkadaşı her fırsatta fedakar karakterimizin başını belaya sokmak için ellerinden geleni yaparlar. İftiraya uğrayan, aşağılanan ve dayak yiyen Rahmet'in okulda çalışmaya ne kadar devam edebileceği ise büyük merak konusudur. Tüm bu zorlukların yanı sıra Derin ile sıcak bir yakınlaşma ise bu zorlu yerden bir aşk mı çıkacak sorularını akıllara getiriyor.  Böylesine enteresan işlerin döndüğü okul ise Nişantaşı Üniversitesi'nin Maslak 1453'teki NeoTech kampüsüdür. Dizinin çekimleri şu anda orada yapılıyor. 2018 - 2019 sezonuna başarılı bir giriş yapan Bizim Hikaye dizisindeki sınıf, okul, üniversite, kantin, bahçe gibi yerlerin çekimleri tamamen bu bölgede gerçekleştiriliyor. 
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!