Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:19 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 20:05

Yeni sezona sürprizlerle giriş yapan Bizim Hikaye'de Ankara'dan dönen Hikmet'in sevgilisi olarak izlediğimiz karakteri kim canlandırıyor? Hikmet'le kısa süre içerisinde evlenip onun karısı olacak olan hamile kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte karaktere ve oyuncuya dair bilgiler...

bizim hikaye zeynep gerçek adı

Hikmet, Barış'ın boş evine gizli saklı bir şekilde Zeynep'i yerleştirir ve kızın hamile olduğu, reşit olmasıyla birlikte Hikmet'le evleneceği öğrenilir. Hikmet herkesten gizli saklı eve girer, kızla görüşür ve ona yemek getirir. Kimsenin öğrenmesini istemedikleri bu durumu olabildiğince gizli tutmak için ellerinden geleni yaparlar. Bir gün Hikmet ve Zeynep dışarı çıktığında ise işin aslı anlaşılır. Zeynep telefonda konuştuğu arkadaşına, Hikmet'le evlendikten sonra istediğini alacağını ve gerekirse çocuğu bırakıp kaçacağını söyler. Yani anlaşılan o ki, geçen sezon imkansız bir aşka tutulup başını belaya sokan karakterimiz yine zor bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Dizide Zeynep karakterini genç oyuncu Miray Akay canlandırıyor. 17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna'da dünyaya gelen Myroslava Kostyeva Akay adlı oyuncu şu anda 18 yaşında. 2010 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapan isim, daha önce 2014 yılında Frankfurt Türk Film Festivali'nde Halam Geldi ile Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 adlı filmlerdeki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Daha önce rol aldığı sinema filmler arasında Balık, Kelebeğin Rüyası gibi yapımlar da bulunurken oynadığı diziler arasında ise Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim gibi projeler bulunuyor.
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!