Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:19 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 20:05

Yeni sezona sürprizlerle giriş yapan Bizim Hikaye'de Ankara'dan dönen Hikmet'in sevgilisi olarak izlediğimiz karakteri kim canlandırıyor? Hikmet'le kısa süre içerisinde evlenip onun karısı olacak olan hamile kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte karaktere ve oyuncuya dair bilgiler...

bizim hikaye zeynep gerçek adı

Hikmet, Barış'ın boş evine gizli saklı bir şekilde Zeynep'i yerleştirir ve kızın hamile olduğu, reşit olmasıyla birlikte Hikmet'le evleneceği öğrenilir. Hikmet herkesten gizli saklı eve girer, kızla görüşür ve ona yemek getirir. Kimsenin öğrenmesini istemedikleri bu durumu olabildiğince gizli tutmak için ellerinden geleni yaparlar. Bir gün Hikmet ve Zeynep dışarı çıktığında ise işin aslı anlaşılır. Zeynep telefonda konuştuğu arkadaşına, Hikmet'le evlendikten sonra istediğini alacağını ve gerekirse çocuğu bırakıp kaçacağını söyler. Yani anlaşılan o ki, geçen sezon imkansız bir aşka tutulup başını belaya sokan karakterimiz yine zor bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Dizide Zeynep karakterini genç oyuncu Miray Akay canlandırıyor. 17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna'da dünyaya gelen Myroslava Kostyeva Akay adlı oyuncu şu anda 18 yaşında. 2010 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapan isim, daha önce 2014 yılında Frankfurt Türk Film Festivali'nde Halam Geldi ile Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 adlı filmlerdeki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Daha önce rol aldığı sinema filmler arasında Balık, Kelebeğin Rüyası gibi yapımlar da bulunurken oynadığı diziler arasında ise Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim gibi projeler bulunuyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!