Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:19 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 20:05

Yeni sezona sürprizlerle giriş yapan Bizim Hikaye'de Ankara'dan dönen Hikmet'in sevgilisi olarak izlediğimiz karakteri kim canlandırıyor? Hikmet'le kısa süre içerisinde evlenip onun karısı olacak olan hamile kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte karaktere ve oyuncuya dair bilgiler...

bizim hikaye zeynep gerçek adı

Hikmet, Barış'ın boş evine gizli saklı bir şekilde Zeynep'i yerleştirir ve kızın hamile olduğu, reşit olmasıyla birlikte Hikmet'le evleneceği öğrenilir. Hikmet herkesten gizli saklı eve girer, kızla görüşür ve ona yemek getirir. Kimsenin öğrenmesini istemedikleri bu durumu olabildiğince gizli tutmak için ellerinden geleni yaparlar. Bir gün Hikmet ve Zeynep dışarı çıktığında ise işin aslı anlaşılır. Zeynep telefonda konuştuğu arkadaşına, Hikmet'le evlendikten sonra istediğini alacağını ve gerekirse çocuğu bırakıp kaçacağını söyler. Yani anlaşılan o ki, geçen sezon imkansız bir aşka tutulup başını belaya sokan karakterimiz yine zor bir durumla karşı karşıya kalacaktır. 



Dizide Zeynep karakterini genç oyuncu Miray Akay canlandırıyor. 17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna'da dünyaya gelen Myroslava Kostyeva Akay adlı oyuncu şu anda 18 yaşında. 2010 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapan isim, daha önce 2014 yılında Frankfurt Türk Film Festivali'nde Halam Geldi ile Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 adlı filmlerdeki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Daha önce rol aldığı sinema filmler arasında Balık, Kelebeğin Rüyası gibi yapımlar da bulunurken oynadığı diziler arasında ise Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim gibi projeler bulunuyor.








Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.

Demirören Medya'da Yeni Atamalar Yapıldı

Demirören Medya Grubu'nda Emrah Kurtoğlu ve Robert Zara'ya üst düzey görev verildi.

Netflix Meksika'da 50 Yeni Proje Hazırlayacak

Dijital medyanın liderlerinden biri olan Netflix, Meksika'da 50 yeni içerik için kolları sıvadı.

VİDEO HABER
Yüzleşme Dizisi Yakında Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var? Yüzleşme oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.



Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!