Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?


Haber Tarihi : 21 Eyl 2018 11:19 Son Düzenlenme Tarihi : 21 Eyl 2018 20:05

Yeni sezona sürprizlerle giriş yapan Bizim Hikaye'de Ankara'dan dönen Hikmet'in sevgilisi olarak izlediğimiz karakteri kim canlandırıyor? Hikmet'le kısa süre içerisinde evlenip onun karısı olacak olan hamile kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte karaktere ve oyuncuya dair bilgiler...

bizim hikaye zeynep gerçek adı

Hikmet, Barış'ın boş evine gizli saklı bir şekilde Zeynep'i yerleştirir ve kızın hamile olduğu, reşit olmasıyla birlikte Hikmet'le evleneceği öğrenilir. Hikmet herkesten gizli saklı eve girer, kızla görüşür ve ona yemek getirir. Kimsenin öğrenmesini istemedikleri bu durumu olabildiğince gizli tutmak için ellerinden geleni yaparlar. Bir gün Hikmet ve Zeynep dışarı çıktığında ise işin aslı anlaşılır. Zeynep telefonda konuştuğu arkadaşına, Hikmet'le evlendikten sonra istediğini alacağını ve gerekirse çocuğu bırakıp kaçacağını söyler. Yani anlaşılan o ki, geçen sezon imkansız bir aşka tutulup başını belaya sokan karakterimiz yine zor bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Dizide Zeynep karakterini genç oyuncu Miray Akay canlandırıyor. 17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna'da dünyaya gelen Myroslava Kostyeva Akay adlı oyuncu şu anda 18 yaşında. 2010 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk yapan isim, daha önce 2014 yılında Frankfurt Türk Film Festivali'nde Halam Geldi ile Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 adlı filmlerdeki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Daha önce rol aldığı sinema filmler arasında Balık, Kelebeğin Rüyası gibi yapımlar da bulunurken oynadığı diziler arasında ise Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim gibi projeler bulunuyor.
RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

VİDEO HABER
Benimle Söyle Sunucusu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması programı Benimle Söyle'nin sunucusu ve jüri üyeleri belli oldu. Programda hangi ünlü isimler yer alacak?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!