Kızım Dizisi Neden Gün Değiştirdi Hangi Güne Alındı?

TV8'in yeni dizisi Kızım'ın yayın günü mü değişti, neden çarşamba yeni bölüm yayınlanmıyor? Kızım dizisi hangi güne alındı?


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 12:33 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eyl 2018 17:09

Geçen hafta ilk bölümüyle TV8 ekranlarında seyirciye merhaba diyen Kızım dizisi ikinci bölümden yayın gününü değiştirmek durumunda kaldı. Başrol oyuncuları arasında Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu gibi son dönemin başarılı isimlerinin yer aldığı Kızım, ilk bölümüyle çarşamba akşamı ekrana gelmişti.

kızım dizisi hangi güne alındı neden gün değiştirdi

Medyapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan dizi, her ne kadar ilk bölümüyle iyi sayılabilecek reytingler alsa da çarşamba akşamı yaşanan yoğun reyting rekabetinden kötü etkilenmemesi için yeni gününe çekildi. Sezon başladıktan sonra çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Nefes Nefese gibi güçlü dizilerle rekabet etmek durumunda kalacak olan Kızım, TV8'in uzun bir süre sonra ekrana sürdüğü ilk dizi olması sebebiyle riske edilmedi ve yayın günü cumaya çekildi. KIZIM DİZİSİNİN REYTİNG KARNESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Geçen sezon reyting listesinde zirveyi hiç kimselere kaptırmayan Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin bu sezon da aynı başarıyı sürdürmeleri durumunda çarşamba günü Kızım dizisi beklenen ilgiyi göremeyecekti, bu yüzden kanal yönetimi erken davrandı ve ikinci bölümden itibaren diziyi cuma gününe aldı.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!