Bir Umut Yeter Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde Adada İlçede Geçiyor?

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Umut Yeter nerede çekiliyor? Bir Umut Yeter hangi adada, şehirde, ilçede geçiyor, çekim yeri neresi hangi ilde?


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 14:36 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 18:21

Başrol oyuncuları arasında Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Kanal D'nin dram dizisi Bir Umut Yeter nerede çekiliyor? Hüzünlü öyküsü ve geniş kadrosuyla ilgi görmesi beklenen Bir Umut Yeter dizisinin çekimleri hangi şehirde, adada, ilçede, köyde, kasabada yapılıyor? Dizinin set ve çekim yerleri neresi? İşte detaylar...

bir umut yeter nerede çekiliyor hangi şehirde adada

Oyuncu kadrosunda Cem Uçan, Feyza Civelek, Serhat Tutumluer, Burak Çimen, Hamdi Alp, Alper Saldıran, Nihan Büyükağaç, Özlem Başkayan, Serpil Gül gibi isimlerin de yer aldığı dizi, Elif ile Derya'nın mucizevi tesadüfler silsilesi sonrasında hiç beklenmedik bir şekilde kesişen hayatlarını işleyecek. Arada kalan minik Umut ve yaşama küsen Yılmaz'ın da bu iki kadının mücadelesinden nasıl etkilendiğini işleyen Bir Umut Yeter dizisi perşembe günleri yeni bölümleriyle Kanal D'de yayınlanacak. Dizinin çekimleri ise Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yer alan sakin bir adada gerçekleşiyor. 

Bir Umut Yeter Konusu:

Sakin, sade bir hayat süren Yılmaz ile Elif’in hayatı mucizevi bir şekilde Derya ile kesiştiği anda sevgi ile nefretin, kavuşma ile hasretin, merhamet ile hırsın, aşk ile suçluluğun dansı başlar.

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor olsa da, kısa sürede yanıldığını anlayacaktır.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz Köyceğiz’de tanıştığı Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki kısa sürede Elif’in de ısrarı ile iki genç evlenmeye karar verirler. Zaman içinde Elif’in peş peşe yaptığı düşükler evliliklerini sarssa da, hiç beklemedikleri bir zamanda mucizevi şekilde yeni doğmuş bir bebeğin girmesiyle hayatları ters yüz olacaktır.

Elif, bebeği Allah tarafından gönderilmiş bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği bağrına evlat diye basmasıyla birlikte, yıllar boyu sürecek vicdan azabı da başlamıştır artık...

Bir Umut Yeter, Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için tutkuyla çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramını anlatıyor.
Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.

Fikret Bila Halk TV'ye Transfer Oldu

Medya dünyasının tecrübeli isimlerinden Fikret Bila, Halk TV'ye transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!