Bizim Hikaye Deniz Gerçek Adı Derin'in Ablası Kimdir Kaç Yaşında?

Bizim Hikaye'de Rahmet'in belalısı olan üniversitedeki zengin ve kötü kız Deniz kimdir? Bizim Hikaye Deniz gerçek adı Derin'in ablası ismi.


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 19:29 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 13:33

İkinci sezonuyla geçtiğimiz haftalarda yeniden izleyicisine kavuşan Bizim Hikaye dizisi yeni karakterleri ve oyuncularıyla hikayeyi zenginleştirdi. Dizide Rahmet'in çalıştığı üniversitede okuyan zengin ve kötü bir kız olarak karşımıza çıkan Deniz kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Bizim Hikaye Deniz gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor? Rahmet'in sevgilisi olma ihtimali bulunan Derin'in ablası (büyük kız kardeşi) olarak izlediğimiz Deniz'e can veren oyuncuya dair detaylar...

bizim hikaye deniz gerçek adı kaç yaşında kimdir

Üniversitede havalı tavırlarıyla dikkat çeken, zenginliği ve güzelliğiyle ışıldayan ama karakter olarak pek parlak birisi olmayan Deniz, güzelliğini ve albenisini kullanmaktan çekinmeyen, yeri geldiğinde acımasız olmaktan korkmayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Rahmet'in hademelik yaptığı okulda okuyan üniversite öğrencilerinden birisi olan Deniz aynı zamanda Derin'in ablasıdır. Dizide bu karaktere genç oyuncu Melisa Döngel can veriyor. 25 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelen ve şu anda 19 yaşında olan güzel oyuncu eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde ve Hilal Saral Atölye'sinde tamamladı. Arka Sokaklar dizisinin 11. sezonunda Nil karakterine can veren Melisa Döngel daha sonra Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Elif'te Süreyya rolünü canlandırdı. 2016 yılında TRT 1'de ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik adlı yapımda Sevtap olarak karşımıza çıkan Döngel bundan böyle FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'de rol alacak.
RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

VİDEO HABER
Benimle Söyle Sunucusu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması programı Benimle Söyle'nin sunucusu ve jüri üyeleri belli oldu. Programda hangi ünlü isimler yer alacak?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!