Bizim Hikaye Deniz Gerçek Adı Derin'in Ablası Kimdir Kaç Yaşında?

Bizim Hikaye'de Rahmet'in belalısı olan üniversitedeki zengin ve kötü kız Deniz kimdir? Bizim Hikaye Deniz gerçek adı Derin'in ablası ismi.


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 19:29 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 13:33

İkinci sezonuyla geçtiğimiz haftalarda yeniden izleyicisine kavuşan Bizim Hikaye dizisi yeni karakterleri ve oyuncularıyla hikayeyi zenginleştirdi. Dizide Rahmet'in çalıştığı üniversitede okuyan zengin ve kötü bir kız olarak karşımıza çıkan Deniz kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Bizim Hikaye Deniz gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor? Rahmet'in sevgilisi olma ihtimali bulunan Derin'in ablası (büyük kız kardeşi) olarak izlediğimiz Deniz'e can veren oyuncuya dair detaylar...

bizim hikaye deniz gerçek adı kaç yaşında kimdir

Üniversitede havalı tavırlarıyla dikkat çeken, zenginliği ve güzelliğiyle ışıldayan ama karakter olarak pek parlak birisi olmayan Deniz, güzelliğini ve albenisini kullanmaktan çekinmeyen, yeri geldiğinde acımasız olmaktan korkmayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Rahmet'in hademelik yaptığı okulda okuyan üniversite öğrencilerinden birisi olan Deniz aynı zamanda Derin'in ablasıdır. Dizide bu karaktere genç oyuncu Melisa Döngel can veriyor. 25 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelen ve şu anda 19 yaşında olan güzel oyuncu eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde ve Hilal Saral Atölye'sinde tamamladı. Arka Sokaklar dizisinin 11. sezonunda Nil karakterine can veren Melisa Döngel daha sonra Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Elif'te Süreyya rolünü canlandırdı. 2016 yılında TRT 1'de ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik adlı yapımda Sevtap olarak karşımıza çıkan Döngel bundan böyle FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'de rol alacak.
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!