Bizim Hikaye Deniz Gerçek Adı Derin'in Ablası Kimdir Kaç Yaşında?

Bizim Hikaye'de Rahmet'in belalısı olan üniversitedeki zengin ve kötü kız Deniz kimdir? Bizim Hikaye Deniz gerçek adı Derin'in ablası ismi.


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 19:29 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 13:33

İkinci sezonuyla geçtiğimiz haftalarda yeniden izleyicisine kavuşan Bizim Hikaye dizisi yeni karakterleri ve oyuncularıyla hikayeyi zenginleştirdi. Dizide Rahmet'in çalıştığı üniversitede okuyan zengin ve kötü bir kız olarak karşımıza çıkan Deniz kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Bizim Hikaye Deniz gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor? Rahmet'in sevgilisi olma ihtimali bulunan Derin'in ablası (büyük kız kardeşi) olarak izlediğimiz Deniz'e can veren oyuncuya dair detaylar...

bizim hikaye deniz gerçek adı kaç yaşında kimdir

Üniversitede havalı tavırlarıyla dikkat çeken, zenginliği ve güzelliğiyle ışıldayan ama karakter olarak pek parlak birisi olmayan Deniz, güzelliğini ve albenisini kullanmaktan çekinmeyen, yeri geldiğinde acımasız olmaktan korkmayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Rahmet'in hademelik yaptığı okulda okuyan üniversite öğrencilerinden birisi olan Deniz aynı zamanda Derin'in ablasıdır. Dizide bu karaktere genç oyuncu Melisa Döngel can veriyor. 25 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelen ve şu anda 19 yaşında olan güzel oyuncu eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde ve Hilal Saral Atölye'sinde tamamladı. Arka Sokaklar dizisinin 11. sezonunda Nil karakterine can veren Melisa Döngel daha sonra Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Elif'te Süreyya rolünü canlandırdı. 2016 yılında TRT 1'de ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik adlı yapımda Sevtap olarak karşımıza çıkan Döngel bundan böyle FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'de rol alacak.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!