Bizim Hikaye Selim Gerçek Adı Avukat Kimdir Hangi Oyuncu?

Bizim Hikaye dizisinde Filiz'in avukatı Selim kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Selim gerçek adı, avukat asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 26 Eyl 2018 19:46 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 13:33

Bizim Hikaye dizisinin ikinci sezonunda karşımıza çıkmaya başlayan yeni karakterlerden birisi de Filiz'in avukatı Selim oldu. Ana karakterimiz Filiz'in Barış ya da diğer adıyla Savaş'ın ve babasının kendi başına açtığı belalardan kurtulmak için destek aldığı Selim rolünü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Avukat gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

bizim hikaye selim gerçek adı avukat kimdir

Son derece özgüvenli, yakışıklı, gayet zeki ve saygın bir avukat olarak karşımıza çıkan Selim, Filiz'le yolları kesiştikten sonra Elibol ailesine yakın olan isimlerden birisi olacaktır. Dik duruşa sahip olan Selim, hukuki süreçlerde Filiz'e yardımcı olacak ve ona yakınlaşmak isteyecektir. Dizide bu rolü Murat Danacı canlandırıyor. 25 Temmuz 1976 tarihinde dünyaya gelen Murat Danacı Manisa'da doğdu. Şu anda 42 yaşında olan sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Anadolu Üniversitesi'nin Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. Onlarca tiyatro oyununda performans sergileyen Murat Danacı daha önce Aşk Yakar, Hesaplaşma, Kalp Ağrısı ve Beni Affet dizilerinde rol aldı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!