Bizim Hikaye Nihal Gerçek Adı Savcı Kimdir Hangi Oyuncu?

Hazal Kaya'nın başrolde olduğu Bizim Hikaye dizisinde Savcı Nihal kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Bizim Hikaye Nihal gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 27 Eyl 2018 12:31 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 13:33

Bizim Hikaye dizisinde Barış'ın karısı olarak karşımıza çıkan kadın savcı kimdir? Savaş'ın eşi olarak izlediğimiz karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Nihal gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi projeler bulunuyor? Filiz'in hayatını alt üst eden karakterlerden biri olarak izlediğimiz bu savcıya dair tüm detaylar...

bizim hikaye nihal gerçek adı savcı kimdir

Birinci sezon finalinde ilk defa karşımıza çıkan karakter bir anda "Ben Savaş'ın karısıyım" diyerek diziye dahil olmuş ve işler aniden tersine dönmüştü. Filiz hapisteyken Barış'tan iyice kopmuş, Barış ise kimsenin sebebini anlayamadığı bir şekilde Filiz'i bırakıp yeni ailesiyle yaşamaya başlamıştı. Dizide tansiyonu yükselten ve Filiz'in duygularının darmadağın olmasına sebep olan Savcı Nihal karakterinin Filiz'in hapisten çıkmasıyla ya da hapse girmesiyle bir alakası var mı? Dizide bu rolü canlandıran kadın oyuncunun ismi Olcay Yusufoğlu'dur. Yusufoğlu 5 Ocak 1984 tarihinde doğdu ve şu an 34 yaşında. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi'nde alan güzel oyuncu bu okulun devlet konservatuvarına gidip tiyatro bölümünden mezun olmuştu. En son Show TV'de yayınlanan ve başrolde Onur Tuna'yı izlediğimiz Cesur Yürek dizisinde boy gösteren Olcay Yusufoğlu, Kanal D'nin ekrana damga vuran İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'lu Poyraz Karayel dizisinde de doktor olarak rol almıştı. Fox TV ve Show TV ekranlarında yayınlanan Fatih Harbiye adlı dizide ise Duygu olarak karşımıza çıkan Olcay Yusufoğlu Es-Es'teki performansıyla da beğeni toplamıştı. Başarılı ismin daha önce oynadığı diziler arasında Umutsuz Ev Kadınları ve Sakarya Fırat gibi önemli işler de yer alıyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!