ÖZEL HABER

Bir Umut Yeter Reytingleri Ne Kadar İzlendi?

Kanal D'de yayınlanan Bir Umut Yeter ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Bir Umut Yeter reytingleri nasıl, reyting sonuçları, izlenme oranı.


Haber Tarihi : 27 Eyl 2018 12:43 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:26

Bu sayfada Kanal D'de yayınlanan 'Bir Umut Yeter' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Bir Umut Yeter reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Bir Umut Yeter dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Bir Umut Yeter 6 Ekim 2018 Cumartesi günü Total'de 12. oldu. 2,71 reyting alan dizi 6,95 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 12. oldu. 2,02 reyting alan dizi 5,66 share aldı.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Bir Umut Yeter 27 Eylül 2018 Perşembe günü Total'de 16. oldu. 2,25 reyting alan dizi 5,75 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 15. oldu. 2,35 reyting alan dizi 5,92 share aldı.

bir umut yeter reytingleri

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 27 Eylül 2018 Perşembe  akşamı saat 20'de seyircisine merhaba diyecek olan Bir Umut Yeter reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Bir Umut Yeter reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. MF Yapım imzasıyla ekrana gelen, Faruk Beyhan'ın yapımcısı olduğu, yönetmen olarak Yusuf Pirhasan'ın görev aldığı ve senaryosunu Melis Civelek'in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Esra Bilgiç Töre, Cem Uçan, Serhat Tutumluer, Feyza Civelek gibi isimlerin de yer aldığı Bir Umut Yeter dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!