Bir Umut Yeter Derya Gerçek Adı Hangi Oyuncu Kimdir?

Bir Umut Yeter dizisinde Deniz'in (Umut'un) annesi Derya kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Umut Yeter Derya gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 27 Eyl 2018 13:10 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eyl 2018 18:21

Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı gibi isimlerin başrolde yer aldığı Bir Umut Yeter dizisinde Derya rolünü kim canlandırıyor? Toprak'ın karısı olan Derya kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Bir Umut Yeter Derya gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında? Bu role can veren kadın oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte detaylar...

bir umut yeter derya gerçek adı kimdir

Derya Akar, çocuk yaşlarda annesini kaybetmiştir. Varlıklı bir ailenin kızı olan Derya'yı babası büyütmüştür. Konservatuvara giden ve burada sinema bölümünde okurken Doğulu bir aşiretin oğlu olan Toprak'la tanışan Derya, babasının karşı çıkmasına rağmen bu genç adamla evlenir ve ailesinin karşısına almayı göze alarak aşkının peşinden koşar. Evliliklerinden Deniz adında bir çocukları olur. Derya, kocası Torak ve oğlu Deniz'le birlikte babası başta olmak üzere özlemini çektiği ailesini görmek için kasabaya döner. Buzları eritip tekrar eski sıcaklığı sağlamak için buraya gelseler de hiç beklenmedik bir şekilde Derya, oğlu ve kocasından ayrılmak zorunda kalır. Fırtınalı bir gecede bu ikili denizde kaybolur. Evlat acısının yakıp kavurduğu bu anne, seneler sonra oğlunun yaşadığını öğrenecektir. Umut adını alan çocuk artık Elif ve Yılmaz'la yaşar. Dizide bu karaktere Esra Bilgiç Töre hayat veriyor. Geçen sene ünlü futbolcu Gökhan Töre ile evlenen başarılı oyuncu 14 Ekim 1992 tarihinde dünyaya geldi ve şu anda 26 yaşında. 2014 yılından bu yana etkin olarak oyunculuk kariyerini sürdüren isim daha önce mankenlik de yapmıştı. Ankara'da doğan güzel oyuncu, Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul'un karısı olan Halime Hatun'u canlandırmış ve bu rolle büyük bir başarı elde etmişti.  Güzel oyuncu daha önce pek çok derginin kapağı için pozlar da vermişti.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!