Payitaht Abdülhamid Zeynep Gerçek Adı Hemşire Kimdir?

Payitaht Abdülhamid'de Hemşire Zeynep kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Payitaht Abdülhamid dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 18:12 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Ekim 2018'de yeni sezonu ile tekrar seyircisinin karşısına çıkacak olan TRT 1'in iddialı dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'de Zeynep rolünü kim canlandırıyor, hemşire karakterini hangi oyuncu oynuyor? Payitaht Abdülhamid Zeynep Hemşire gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir? Halil Halid'in sevgilisi olarak izlediğimiz bu karakteri hangi kadın oyuncu canlandırıyor?

payitaht abdülhamid zeynep gerçek adı hemşire kimdir

3. sezonuyla ekrana dönen Payitaht Abdülhamid'in yeni karakterlerinden birisi de Zeynep oldu. Adeta bir iyilik meleği olarak karşımıza çıkan bu hemşire, zekası ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Genç ve yetenekli bir duruşu olan Zeynep, ailesini kaybetmesinin ardından hasta olan kız kardeşinin bakımı için hemşire olmaya karar verir. Daha sonra Özlem Conker'in can verdiği Bidar Sultan'la yolu kesişen bu güzel kız, sarayda görev almaya başlar ve ailenin bir parçası olur. Bir yandan sarayda çalışırken bir yandan da dışarıdaki hastalarını ihmal etmeyen Zeynep, bazı sırlara da sahiptir. Halil Halit ile tanıştıktan sonra aşktan kaçsa bile aşk onu bulacaktır, ilişkinin seyri bir anda değişecektir. Dizide bu karaktere Sedef Avcı can veriyor. 22 Ocak 1982 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 36 yaşında. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapan Avcı, 2005 senesinden beri Kıvanç Kasabalı ile evli. Kanal D'de ekrana gelen Menekşe ile Halil ve Atv'de yayınlanan Ezel dizisindeki performanslarıyla hafızalarda yer edinen Avcı, Romantik Komedi adlı film serisinde de oynamıştı. Sedef Avcı'nın daha önce rol aldığı diğer diziler arasında Umut Yolcuları, Arka Sokaklar, Mazi Kalbimde Yaradır, Bedel, Boynu Bükükler, Esir Şehrin Gözyaşları, Evlat Kokusu, Mehmed Bir Cihan Fatihi adlı yapımlar bulunuyor.
28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...

Cem Gürdeniz Aydınlık Gazetesinden Neden Ayrıldı?

Aydınlık gazetesinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Cem Gürdeniz Aydınlık gazetesinden neden ayrıldı?

25 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

25 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 25.05.2020 Pazartesi günü reytinglerde hangi kanal birinci oldu? İşte sıralama...

TRT Rusça Yayına Başladı

TRT Rusça yayına başladı. Rus medyasında önemli bir alternatif oluşturmak isteyen TRT, uluslararası hamlelerini yapmaya devam ediyor.

Lezzet Düşkünleri Sunucusu Kimdir? Şef Nereli, Aşçının Adı Nedir?

TV8'in yeni programı Lezzet Düşkünleri'nin sunucusu kimdir, hangi aşçı sunuyor? Şef nereli, adı nedir?

24 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

24.05.2020 reyting sonuçları belli oldu. 24 Mayıs 2020 Pazar Survivor, Çarkıfelek ne kadar izlendi? Birinci hangi kanal oldu?

ÖZEL HABER
Çılgın Kamp Nerede Çekildi Hangi Şehirde Ormanda Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan sinema filmi Çılgın Kamp nerede çekildi, çekim yeri neresi? Çılgın Kamp hangi şehirde, ormanda, ilçede geçiyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!