Payitaht Abdülhamid Vamberi Gerçek Adı Vambery Amca Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisi Vamberi gerçek adı, asıl ismi nedir? Payitaht Abdülhamid Hafiye Vambery Amca kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 18:55 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Uzun bir aranın ardından üçüncü sezonuna 5 Ekim 2018 cuma akşamı itibariyle başlayacak olan TRT 1'in ES Film imzalı dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonundaki önemli karakterlerinden birisi de Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery oldu. 60'lı yaşlarına gelen Vamberi Amca kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Uluslararası bir hafiye olarak göreceğimiz Payitaht Abdülhamid Vambery gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

payitaht abdülhamid vamberi gerçek adı vambery amca kimdir

1832 yılında, Budapeşte’de doğan Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery’nin altmışlı yaşlarındaki halini canlandıracak olan Kıraç, dizide karakter olarak dinamik, son derece kurnaz, zeki, politik davranmasını bilen bir adam olarak izleyicinin karşısında olacak. Kendisini Abdülhamid için uluslararası bir hafiye olmasının yanı sıra yakın bir dost, Abdülkadir ve Naime için küçüklüklerinden beri Vambery Amcası olarak izleyeceğiz. Abdülhamid’in keskin zekasına, gücüne hayranlık duyduğu Vambery Amcayı, sağlam bir iradeye sahip olsa da paraya olan düşkünlüğünden ötürü zaman zaman aklının karışmasına neden olabileceği sahneleriyle de izleyeceğiz. Dizide bu rolü tecrübeli ve başarılı erkek oyuncu Güven Kıraç oynuyor. 5 Nisan 1960 tarihinde dünyaya gelen ve 1986 senesinden bu yana oyunculuk yapan Kıraç şu an 58 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin devlet konservatuvarında tiyatro bölümünden mezun olan Kıraç pek çok tiyatro oyununda da boy gösterdi. Kıraç'ın rol aldığı sinema filmleri arasında Beginner, Özür Dilerim, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Sınav, Kebab Connection, Yaşamın Kıyısında, Kirpi, Gemide, Takva, Duvara KArşı, Masumiyet gibi yapımlar bulunuyor. Güven Kıraç Behzat Ç dizisinde Memduh Başgan rolüne de can vermişti.
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!