Payitaht Abdülhamid Vamberi Gerçek Adı Vambery Amca Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisi Vamberi gerçek adı, asıl ismi nedir? Payitaht Abdülhamid Hafiye Vambery Amca kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 18:55 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Uzun bir aranın ardından üçüncü sezonuna 5 Ekim 2018 cuma akşamı itibariyle başlayacak olan TRT 1'in ES Film imzalı dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonundaki önemli karakterlerinden birisi de Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery oldu. 60'lı yaşlarına gelen Vamberi Amca kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Uluslararası bir hafiye olarak göreceğimiz Payitaht Abdülhamid Vambery gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

payitaht abdülhamid vamberi gerçek adı vambery amca kimdir

1832 yılında, Budapeşte’de doğan Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery’nin altmışlı yaşlarındaki halini canlandıracak olan Kıraç, dizide karakter olarak dinamik, son derece kurnaz, zeki, politik davranmasını bilen bir adam olarak izleyicinin karşısında olacak. Kendisini Abdülhamid için uluslararası bir hafiye olmasının yanı sıra yakın bir dost, Abdülkadir ve Naime için küçüklüklerinden beri Vambery Amcası olarak izleyeceğiz. Abdülhamid’in keskin zekasına, gücüne hayranlık duyduğu Vambery Amcayı, sağlam bir iradeye sahip olsa da paraya olan düşkünlüğünden ötürü zaman zaman aklının karışmasına neden olabileceği sahneleriyle de izleyeceğiz. Dizide bu rolü tecrübeli ve başarılı erkek oyuncu Güven Kıraç oynuyor. 5 Nisan 1960 tarihinde dünyaya gelen ve 1986 senesinden bu yana oyunculuk yapan Kıraç şu an 58 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin devlet konservatuvarında tiyatro bölümünden mezun olan Kıraç pek çok tiyatro oyununda da boy gösterdi. Kıraç'ın rol aldığı sinema filmleri arasında Beginner, Özür Dilerim, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Sınav, Kebab Connection, Yaşamın Kıyısında, Kirpi, Gemide, Takva, Duvara KArşı, Masumiyet gibi yapımlar bulunuyor. Güven Kıraç Behzat Ç dizisinde Memduh Başgan rolüne de can vermişti.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!