Payitaht Abdülhamid Vamberi Gerçek Adı Vambery Amca Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisi Vamberi gerçek adı, asıl ismi nedir? Payitaht Abdülhamid Hafiye Vambery Amca kimdir, hangi oyuncu, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 18:55 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Uzun bir aranın ardından üçüncü sezonuna 5 Ekim 2018 cuma akşamı itibariyle başlayacak olan TRT 1'in ES Film imzalı dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonundaki önemli karakterlerinden birisi de Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery oldu. 60'lı yaşlarına gelen Vamberi Amca kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Uluslararası bir hafiye olarak göreceğimiz Payitaht Abdülhamid Vambery gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

payitaht abdülhamid vamberi gerçek adı vambery amca kimdir

1832 yılında, Budapeşte’de doğan Yahudi asıllı Macar Arminius Vambery’nin altmışlı yaşlarındaki halini canlandıracak olan Kıraç, dizide karakter olarak dinamik, son derece kurnaz, zeki, politik davranmasını bilen bir adam olarak izleyicinin karşısında olacak. Kendisini Abdülhamid için uluslararası bir hafiye olmasının yanı sıra yakın bir dost, Abdülkadir ve Naime için küçüklüklerinden beri Vambery Amcası olarak izleyeceğiz. Abdülhamid’in keskin zekasına, gücüne hayranlık duyduğu Vambery Amcayı, sağlam bir iradeye sahip olsa da paraya olan düşkünlüğünden ötürü zaman zaman aklının karışmasına neden olabileceği sahneleriyle de izleyeceğiz. Dizide bu rolü tecrübeli ve başarılı erkek oyuncu Güven Kıraç oynuyor. 5 Nisan 1960 tarihinde dünyaya gelen ve 1986 senesinden bu yana oyunculuk yapan Kıraç şu an 58 yaşında. Mimar Sinan Üniversitesi'nin devlet konservatuvarında tiyatro bölümünden mezun olan Kıraç pek çok tiyatro oyununda da boy gösterdi. Kıraç'ın rol aldığı sinema filmleri arasında Beginner, Özür Dilerim, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Sınav, Kebab Connection, Yaşamın Kıyısında, Kirpi, Gemide, Takva, Duvara KArşı, Masumiyet gibi yapımlar bulunuyor. Güven Kıraç Behzat Ç dizisinde Memduh Başgan rolüne de can vermişti.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!