Payitaht Abdülhamid Şivenaz Gerçek İsmi Kimdir - Başak Daşman

Bülent İnal'ın başrol olduğu Payitaht Abdülhamid dizisi Şivenaz kimdir, hangi oyuncu ? Payitaht Abdülhamid Şivenaz gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 19:15 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

TRT 1'de cuma akşamları yayınlanan ve Bülent İnal'ın başrolde yer aldığı tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in yeni karakteri Şivenaz'ı kim oynuyor? Yahudi bir kadın olarak karşımıza çıkan ve tahtın el değiştirmesini isteyen Payitaht Abdülhamid Şivenaz gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bu rolü canlandıran oyuncu nereli, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler neler?

payitaht abdülhamid şivenaz gerçek adı kimdir

30’lu yaşlarında, sakin ve dingin görünmesine rağmen son derece hırslı, politik, bakımlı, gösterişli ve girdiği ortamlarda güzelliğinin yanı sıra keskin zekasıyla da dikkatleri üzerine çekecek olan Şivenaz’ın amacı; Abdülhamid’i tahttan indirip Osmanlı Hanedanlığına son vermek olacaktır. Avrupa’da eğitim görmüş, koyu bir Yahudi olan Şivenaz’ın en büyük hayali, inancı gereği vaat edilmiş kutsal toprakları Osmanlı’dan geri almaktır. Şivenaz’ın bu uğurda yapmayacağı şey kalmayacak, üstelik Payitaht’a gelişiyle, Saraydaki bütün yaşamı alt üst edecektir. Dizide bu rolü Başak Daşman oynuyor. 1981 yılında doğan ve şu an 37 yaşında olan güzel oyuncu Daşman, aslen Selanik göçmenidir. Mimar Sinan Üniversitesi'nde sanat tarihi alanında lisans eğitimi alan ve sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almaya başlayan Başak Daşman, Avrupa Yakası dizisinde de rol almıştı. Pek çok yapımda boy gösteren Başak Daşman'ın dah aönce rol aldığı yapımlar arasında Tehlikeyle Flört, Oflu Hocanın Şifresi 2, Yav He He, Kara Ekmek, Çiçek, İntikam, Son, Gün Akşam Oldu, Bahar Dalları, Asmalı Konak, Bana Şans Dile, Yılan Hikayesi gibi diziler ve sinema filmleri bulunuyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!