Payitaht Abdülhamid Şivenaz Gerçek İsmi Kimdir - Başak Daşman

Bülent İnal'ın başrol olduğu Payitaht Abdülhamid dizisi Şivenaz kimdir, hangi oyuncu ? Payitaht Abdülhamid Şivenaz gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 19:15 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

TRT 1'de cuma akşamları yayınlanan ve Bülent İnal'ın başrolde yer aldığı tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in yeni karakteri Şivenaz'ı kim oynuyor? Yahudi bir kadın olarak karşımıza çıkan ve tahtın el değiştirmesini isteyen Payitaht Abdülhamid Şivenaz gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bu rolü canlandıran oyuncu nereli, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler neler?

payitaht abdülhamid şivenaz gerçek adı kimdir

30’lu yaşlarında, sakin ve dingin görünmesine rağmen son derece hırslı, politik, bakımlı, gösterişli ve girdiği ortamlarda güzelliğinin yanı sıra keskin zekasıyla da dikkatleri üzerine çekecek olan Şivenaz’ın amacı; Abdülhamid’i tahttan indirip Osmanlı Hanedanlığına son vermek olacaktır. Avrupa’da eğitim görmüş, koyu bir Yahudi olan Şivenaz’ın en büyük hayali, inancı gereği vaat edilmiş kutsal toprakları Osmanlı’dan geri almaktır. Şivenaz’ın bu uğurda yapmayacağı şey kalmayacak, üstelik Payitaht’a gelişiyle, Saraydaki bütün yaşamı alt üst edecektir. Dizide bu rolü Başak Daşman oynuyor. 1981 yılında doğan ve şu an 37 yaşında olan güzel oyuncu Daşman, aslen Selanik göçmenidir. Mimar Sinan Üniversitesi'nde sanat tarihi alanında lisans eğitimi alan ve sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almaya başlayan Başak Daşman, Avrupa Yakası dizisinde de rol almıştı. Pek çok yapımda boy gösteren Başak Daşman'ın dah aönce rol aldığı yapımlar arasında Tehlikeyle Flört, Oflu Hocanın Şifresi 2, Yav He He, Kara Ekmek, Çiçek, İntikam, Son, Gün Akşam Oldu, Bahar Dalları, Asmalı Konak, Bana Şans Dile, Yılan Hikayesi gibi diziler ve sinema filmleri bulunuyor.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!