Payitaht Abdülhamid Fuat Gerçek Adı Mısır Hidivi Kimdir?

TRT dizisi Payitaht Abdülhamid'de Mısır Hidivi Fuat kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Payitaht Abdülhamid Fuat gerçek ismi asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 19:23 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Payitaht Abdülhamid'in üçüncü sezon yeni karakterlerinden biri olan Mısır Hidivi Fuat kimdir, bu karakteri hangi oyuncu oynuyor? Payitaht Abdülhamid Fuat gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir, nereli?

payitaht abdülhamid fuat gerçek adı mısır hidivi kimdir

40 yaşlarında Abdülhamid’e düşmanlığını babasından miras almış bir Mısır Hidivi Fuat'ı, şıklığı, zekası, azmi ve çalışkanlığı sayesinde büyük başarılara da imza atmış, aynı zamanda Abdülhamid’in ve hanedanın sonunu hazırlamak üzere ekrana gelecek çok tehlikeli bir karakter olarak izleyeceğiz. Bu yıl kadronun yeni karakterlerinden biri olacak olan “Şivenaz”, Fuat’ın tek zaafı ve ölesiye aşkı olacak. Dizide bu karakteri başarılı oyuncu Hakan Yufkacıgil canlandırıyor. 1980 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Yufkacıgil şu an 38 yaşında. Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alan ünlü isim 180 boyunda ve 74 kilo ağırlığında. İlk oyunculuk performansını Kanal D'de yayınlanan Çemberimde Gül Oya dizisiyle yaşayan Yufkacıgil daha sonra Filinta, Cesur Yürek, Yasak, Eve Düşen Yıldırım, Akasya Durağı, Son Tercih, Umutsuz Ev Kadınları, Sessiz Fırtına gibi yapımlar bulunuyor. En son Kanal D'de yayınlanan ve başrolde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Sanem Yeles gibi isimlerin yer aldığı Kızlarım İçin dizisinde Tayfun rolüne can veren Yufkacıgil'in rol aldığı sinema filmleri arasında Uzun Yol, Beni Unutma, Av Mevsimi ve Gece gibi yapımlar da var.
Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?

Avlu Dizisi Bade Gerçek Adı Trans Karakter Kimdir?

Avlu dizisinin yeni karakterlerinden Bade kimdir trans rolünü hangi oyuncu oynuyor? Avlu dizisi Bade gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında?

Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!