Payitaht Abdülhamid Fuat Gerçek Adı Mısır Hidivi Kimdir?

TRT dizisi Payitaht Abdülhamid'de Mısır Hidivi Fuat kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Payitaht Abdülhamid Fuat gerçek ismi asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 05 Eki 2018 19:23 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Eki 2018 19:33

Payitaht Abdülhamid'in üçüncü sezon yeni karakterlerinden biri olan Mısır Hidivi Fuat kimdir, bu karakteri hangi oyuncu oynuyor? Payitaht Abdülhamid Fuat gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir, nereli?

payitaht abdülhamid fuat gerçek adı mısır hidivi kimdir

40 yaşlarında Abdülhamid’e düşmanlığını babasından miras almış bir Mısır Hidivi Fuat'ı, şıklığı, zekası, azmi ve çalışkanlığı sayesinde büyük başarılara da imza atmış, aynı zamanda Abdülhamid’in ve hanedanın sonunu hazırlamak üzere ekrana gelecek çok tehlikeli bir karakter olarak izleyeceğiz. Bu yıl kadronun yeni karakterlerinden biri olacak olan “Şivenaz”, Fuat’ın tek zaafı ve ölesiye aşkı olacak. Dizide bu karakteri başarılı oyuncu Hakan Yufkacıgil canlandırıyor. 1980 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Yufkacıgil şu an 38 yaşında. Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alan ünlü isim 180 boyunda ve 74 kilo ağırlığında. İlk oyunculuk performansını Kanal D'de yayınlanan Çemberimde Gül Oya dizisiyle yaşayan Yufkacıgil daha sonra Filinta, Cesur Yürek, Yasak, Eve Düşen Yıldırım, Akasya Durağı, Son Tercih, Umutsuz Ev Kadınları, Sessiz Fırtına gibi yapımlar bulunuyor. En son Kanal D'de yayınlanan ve başrolde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Sanem Yeles gibi isimlerin yer aldığı Kızlarım İçin dizisinde Tayfun rolüne can veren Yufkacıgil'in rol aldığı sinema filmleri arasında Uzun Yol, Beni Unutma, Av Mevsimi ve Gece gibi yapımlar da var.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!